18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapowiedź konferencji UFO

orzech83 • 2013-04-02, 10:45

Opis z jutube:

Interesujące wydarzenie zapowiedziano w Stanach Zjednoczonych. Za mniej niż miesiąc, 29 kwietnia 2013 roku ma dojść do konferencji w trakcie, której kilku amerykańskich kongresmenów, będzie świadkami ujawnienia dowodów istnienia pozaziemskiego życia.

Zapowiadane wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Klubie Prasowym w Waszyngtonie a konferencja potrwa pięć dni, czyli skończy się 03 maja 2013. Weźmie w niej udział czterdziestu naukowców i wojskowych, którzy będą zeznawać przez wiele godzin. W konferencji weźmie również udział pięciu byłych członków Kongresu Stanów Zjednoczonych.Głównym tematem konferencji będą rozmowy o ujawnieniu obecności istot pozaziemskich na Ziemi. Mottem konferencji będzie, „Jeżeli Kongres nie zrobi swojej pracy, ludzie będą robić to sami." Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w Internecie i tłumaczone symultanicznie w kilku językach. Zapowiedziano również, że cały przebieg rozprawy będzie podstawą do powstania filmu dokumentalnego pod wymownym tytułem „Zabroniona Prawda".


Organizatorzy zauważają, że ostatni raz Kongres debatował nad UFO w 1968 roku a od tego czasu doszło do setek tysięcy obserwacji niewyjaśnionych obserwacji, których po prostu nie można w nieskończoność ignorować. Czas zadać odpowiednie pytania i dowiedzieć się w końcu jaka jest prawdziwa historia naszej cywilizacji.

Blathien

2013-04-22, 22:02
"Na przełomie kwietnia i maja br. w Waszyngtonie zorganizowana zostanie konferencja, na której ufolodzy mają przedstawić „twarde dowody” na aktywność obcych na naszej planecie. Wystąpieniom będzie przysłuchiwać się komisja złożona z polityków. Celem ma być złamanie „informacyjnego embarga”, które przed kilkoma dekadami rząd USA nałożył na zagadkę „latających talerzy”.

Od 29 kwietnia do 3 maja br. w siedzibie organizacji National Press Club w Waszyngtonie trwać będzie konferencja, na której ufolodzy zaprezentują swe wnioski przed komisją złożoną z polityków. Transmitowane w kilku językach obrady mają uświadomić ludziom, że kwestia obecności obcych na Ziemi to problem, który nie został do końca wyjaśniony. Sukcesywnie rośnie też grono ludzi, którzy domagają się w tej sprawie większej jawności.

Konferencja, która nosi nazwę „Citizen Hearing on Disclosure” organizowana jest przez fundację, którą kieruje Stephen Bassett - były polityk, dziś aktywista na rzecz ujawnienia przez rząd Stanów Zjednoczonych prawdy o UFO. W przeszłości koordynował on kilka innych projektów mających na celu nagłośnienie problemu „nieproszonych gości” na trzeciej planecie od Słońca."

(źródło: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=511458098914098&set=a.488884307838144.106249.488865064506735&type=1&relevant_count=1&ref=nf )



Blade ziele

2013-04-22, 22:06
Bardzo dobrze, tak i ty Blathien liczę na prawdę. Czekamy na nią już tak długo.

Dz...........ak

2013-04-22, 22:14
Kontakty z Obcymi mają podłoże psychiczne. Już sam wygląd ufoludków jako humanoidów o tym świadczy. ;) Prawdopodobieństwo, że gdzieś we wszechświecie życie osiągnie zbliżony wygląd do ziemskiego jest... zerowe. Nawet gdybyśmy cofnęli ziemski zegar ewolucji i puścili wszystko raz jeszcze, to najprawdopodobniej człowiek by się nie pojawił, a naszą planetą władałyby organizmy skrajnie różne od obecnie występujących.

Dawniej ludzie bali się duchów, sukkubów i diabłów. Dziś mitologia się zmieniła i część osób wierzy w Szarych.

kizug666

2013-04-22, 22:21
mój znajomy który wierzy w takie pierdoły też mi tak mówił, długo nie mogłem się dowiedzieć co to jest to niepodważalne źródło, które na pewno ma rację bo 'to jeszcze nie pora' 'sam zobaczysz, przekonasz się' okazało się, że źródło to typ który pisze na forum, że medytuje i wtedy mówią do niego kosmici...

tamsadrzwi

2013-04-22, 22:21
@up. Jesteś w błędzie. Najprawdopodobniej gdyby nie obce cywilizacje,człoweka w ogóle na ziemi by nie było

Dz...........ak

2013-04-22, 22:25
tamsadrzwi napisał/a:

@up. Jesteś w błędzie. Najprawdopodobniej gdyby nie obce cywilizacje,człoweka w ogóle na ziemi by nie było



Ale że niby jak? Według Ciebie jesteśmy produktem inżynierii genetycznej kosmitów?

Blathien

2013-04-22, 22:30
Bawi mnie, że niektórzy nadal tak bezkrytycznie wierzą, że ziemski człowiek jest najbardziej rozwiniętym gatunkiem w całym Wszechświecie i to "ufoludki" mają być na jego podobieństwo. Dlaczego nie odwrotnie? Akurat to nasz gatunek został tu "zasiany".

remi1982

2013-04-22, 22:34
Nie ma ch*ja, żeby się ujawnili zanim odkryjemy napęd warp. Poza tym ogranicza ich zapewne pierwsza dyrektywa.

Blade ziele

2013-04-22, 22:35
@ sutku dziobaka:) Tak, trafny wniosek. Człowiek został genetycznie stworzony na obraz "gwieznych bogów/obesrwatorów". Jak myślisz dlaczego nie można znaleźć "brakującego ogniwa" tłumaczącego Darwinowską teorię? Bo nie istnieje. Dali nam to co najważniejsze: zycie i "poznanie"/inteligencje. Sumerowie o tym wiedzieli i zostało to przez nich udokumentowane w glinianych tabliczkach tak jak również: cała historia stworzenia naszego układu, planet itp

Blathien

2013-04-22, 22:36
@kizug666 - o takich rzeczach mówią źródła z czasów o wiele, wiele wyprzedzających dobę Internetu i możliwości pisania na forach

Dz...........ak

2013-04-22, 22:51
inwalida_umysłowy,
Można podczepić.

Re...........ms

2013-04-22, 23:04
a ja mam wyj***ne.... mam swoją teorię, ale nie będę się spierać tylko poczekam i zobaczę co będzie :)

skrytojebca

2013-04-22, 23:08
nie ma piwa bo link FB


a czekałem na ten artykuł

:(