18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z drogi śledzie auto jedzie!

PiotrusCinek88 • 2023-06-28, 11:23

Nowy Sącz.

kokos_123

2023-06-28, 23:46
Kurisu napisał/a:

Co oni auta nie widzieli? ślepi ?
patrzy się lewo,prawo,lewo.



Jeszcze chciałbym dołożyć, że przy każdym kolejnym przekraczanym pasie ruchu, patrzymy przed wejściem na niego, w kierunku nim jadących.
Przez to lewo, prawo, lewo, są sytuacje jak tu, że popatrzyli przed wejściem, widzą że jeden przepuszcza i ciemno wchodzą.
A rozglądać się trzeba ciągle w czasie przechodzenia, właśnie przed każdym kolejnym pasem, na który wchodzimy.

Przy jednokierunkowych też warto sobie wyrobić nawyk, patrzenia się w kierunku jadących, później w druga stronę, czy ktoś nie grzeje pod prąd i ponownie w kierunku jadących w nasza stronę przed wejściem na jednokierunkową.

Niby właśnie przepisy o braku korzystania z urządzeń elektronicznych podczas przechodzenia, miały pośrednio właśnie to na celu, ale jak widać nie działa (przy wchodzeniu na drugi pas, już patrzyli w komórki zamiast w kierunki jadących tym pasem).

mi...........pl

2023-06-29, 00:02
test4321 napisał/a:

to też ostrzeżęnie dla pieszych, kto lubi swoje życie powinien zawsze się rozglądać...



A na ch*j? Przepisy przecież chronią. Tutaj przykład doskonały. Obywatel ma być debilem i przekonany o swojej wiedzy. Takiemu wystarczy zasiać ziarno prawdy i mamy wyznawcę wiecznego. Niby tylko pierwszeństwo ale jak wiele mówi o fundamecie tworzonego prawa.

adriel

2023-06-29, 02:37
Zajebiscie sie czyta te komentarze. Piesi winni, to podstawa. Autoc**a w bmce - król życia normalnie. Sami geniusze tutaj, a co drugi to w doopie był i gowno widział.
A to że przejście oznakowane jak choinka to bez znaczenia. A to że piesi mieliby pierwszeństwo nawet wg. starych przepisów też. Że kierownik zapie**alał jak idiota po mieście to ok - w końcu po co mi mózg jak mam bmw.
O zwykłej kulturze juz nawet nie wspomnę bo to chyba niewłaściwy kraj.. o takich wynalazkach że silniejszy na drodze musi uważać na słabszego to już wogole...

ra0mir

2023-06-29, 08:20
adriel napisał/a:

Zajebiscie sie czyta te komentarze. Piesi winni, to podstawa. Autoc**a w bmce - król życia normalnie. Sami geniusze tutaj, a co drugi to w doopie był i gowno widział.
A to że przejście oznakowane jak choinka to bez znaczenia. A to że piesi mieliby pierwszeństwo nawet wg. starych przepisów też. Że kierownik zapie**alał jak idiota po mieście to ok - w końcu po co mi mózg jak mam bmw.
O zwykłej kulturze juz nawet nie wspomnę bo to chyba niewłaściwy kraj.. o takich wynalazkach że silniejszy na drodze musi uważać na słabszego to już wogole...



Tutaj wypowiadają się sami debile, czytaj zawodowi kierowcy. Oni zawsze swoich bronią :lol:

Bul_od_bytu

2023-06-29, 08:32
j***ć oczy i zdrowy rozsądek. Najważniejsze, że mieli pierwszeństwo :D

Aetasis556

2023-06-29, 11:41
:-> a łysy od razu telefonik i pyk "Dzwonię na płokułatułe"

JackCola

2023-06-29, 16:17
tysiące ukrów z lewymi prawojazdami na naszych drogach, stąd wysyp takich wypadków !!!!!

Matuza

2023-06-30, 11:18
Co wy pie**olicie. Pieszy zawsze będzie na przegranej pozycji. ŻADNE ale to ŻADNE przepisy na dadzą mu tarczy ochronnej. Ograniczenie praw pieszych i EDUKACJA , to jedyne rozwiąznie. Natomiast miło się ogląda takie filmiki. Szkoda tylko, że kierowiec z BMW nie jechał szybciej.

oleyu

2023-06-30, 14:54
No mieli pierwszeństwo, ale widać że nie uważali na lekcji fizyki :)

KUBA-SKA

2023-07-10, 20:56
Najwięcej wypadków z pieszymi odbywa się ma pasach

ra0mir

2023-07-14, 12:29
Matuza napisał/a:

Co wy pie**olicie. Pieszy zawsze będzie na przegranej pozycji. ŻADNE ale to ŻADNE przepisy na dadzą mu tarczy ochronnej. Ograniczenie praw pieszych i EDUKACJA , to jedyne rozwiąznie. Natomiast miło się ogląda takie filmiki. Szkoda tylko, że kierowiec z BMW nie jechał szybciej.



Dziękujemy ci za wypowiedź captain obvious... Naprawdę pieszy jest na straconej pozycji? Niesamowite.
Mądrego to i dobrze posluchac. Jakie masz jeszcze dla nas madrosci?