18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z drogi śledzie auto jedzie!

PiotrusCinek88 • 2023-06-28, 11:23

Nowy Sącz.

OpenStreetMaps

2023-06-28, 17:32
A tyle się powtarza aby nie wychodzić na jezdnię z za zasłony. Tak właśnie działają na dwu paskówkach te wszystkie ustępujące pojazdy które są jak zasłona. Wystarczy tylko gapa lub wariat na drugim pasie i nieszczęście gotowe.

Film na YouTube - Anty samochodoza 2

ra0mir

2023-06-28, 17:40
motylekwbrzuchu napisał/a:

- tutaj, jak ostatnia sadolowa pipa
W sumie, to nawet dobrze zrobili
Chyba tylko jakiś obłupiony przez TV pedał lewacki.
tirowcy takie same odpady jak k***y co włażą na ślepo pod koła. Nie trafiłeś, robaku.
Zacytowałem ci fragment artykułu ze strony policji, a ty nadal pie**olisz swoje tęczowe wysrywy.



Dobrze pie**olniety jesteś

:roll:

I grzeczniej leszczu bo cie nosem wciągnę :)

Taishan

2023-06-28, 18:18
Bardzo dobre pokolenie 3 debili żaden się nie rozglądnął. Ile osób już tak zginęło przechodząc przez 2 pasy. Nie bronie kierujacego ale każdy powinien dbać o swoje bezpieczenstwo i mieć ograniczone zaufanie do reszty a nie jak k***a święta krową no on ma pierwszeństwo. Dobrze że skończyło się na stosunkowo niewielkich obrazeniach

Antoni79 napisał/a:

Danie pierwszeństwa pieszym było sposobem na eliminację nierozgarniętych jednostek.
Tramwaje też mają przywileje i pierwszeństwo gdzie na logikę nie powinny mieć, ale nikt tego nie kwestionuje. Wielkiego się przepuszcza. Pieszy stanie w miejscu, pojazd ma na to trochę miejsca potrzebne. Przepisy o pierwszeństwie dla pieszych wymyślili ludzie bez prawa jazdy.



Tramwaje mają też pierwszeństwo na przejściu dla pieszych.

Antoni79

2023-06-28, 18:19
OpenStreetMaps napisał/a:

A tyle się powtarza aby nie wychodzić na jezdnię z za zasłony. Tak właśnie działają na dwu paskówkach te wszystkie ustępujące pojazdy które są jak zasłona. Wystarczy tylko gapa lub wariat na drugim pasie i nieszczęście gotowe.
Film na YouTube - Anty samochodoza 2




Przepisy o pierwszeństwie dały pieszym pewność siebie. Ładują się na przejścia bez rozglądania. Grzech ciężki kierowca popełnił bo zagapił się i grzał za szybko, ale ci też wyskoczyli jak Filip z konopii. Szli na pewniaka, jak krowy w Indiach po skrzyżowaniu.

MisiaXD

2023-06-28, 18:24
motylekwbrzuchu napisał/a:

Fantastycznie Małoletnie piesze karaluchy właśnie przekonały się na własnej skórze ile warte są sk***iałe socjalistyczne przepisy



Ty debilu jesteś zwykłym trolem jak 80% idiotow co prawa nie znają a co dopiero przepisy ruchu drogowego. Oznaczone przejście środek dnia ktoś się zatrzymoje a ten jedzie jak p*zda. Czekam na filmik kiedy ciebie auto rozjedzie patusie.

Juzwa

2023-06-28, 18:50
ra0mir napisał/a:

Szkoda, że to nie twoje dzieci, dopiero byłby ubaw :lol:



Jakim cudem mogły by być to jego dzieci? Przecież od spuszczania się wodą z ropą nic się nie urodzi.

Ważniak

2023-06-28, 19:09
Con4terPro96 napisał/a:

Niby kierowca winny - i jest winny ale piesi na własne życzenie wpie**alają się pod auto nawet nie patrząc j***ne ameby - a potem płacz bo ktoś niepełnosprawny a dla kogoś trzeba trumnę wybrać ... Nauka - patrzymy prawo lewo prawo powinna być obowiązkowa dla każdego a pierwszeństwo zniesione !!!
Albo mamy światła na pasach albo brak pierwszeństwa - i wtedy przechodzimy jak jest pusto albo jak ktoś uprzejmy nas puści ...



Lewo prawo lewo. A ta twoja zasada prawo lewo prawo owszem ale tam gdzie jest lewostronny ruch drogowy. Należą się mi i wszystkim czytającym przeprosiny.

Glauberyt

2023-06-28, 19:28
Jakby nie można było zrobić przejść ze światłami na żądanie a w innych miejscach mało ruchliwych przejść warunkowych gdzie to pieszy przechodzi dopiero gdy nic nie jedzie.

ellsworth

2023-06-28, 20:36
Dla sk***ieli wyprzedzających na przejściach dla pieszych powinna być z miejsca czapa!

mazga50

2023-06-28, 21:05
Raider napisał/a:

Ślepa p*zda
Krowy doić



W TV powiedziały, że to Słowak. Może nawet cygan.

SkoPio1

2023-06-28, 21:11
babazwozu napisał/a:

Czy fizyka każe ci stać na zielonym świetle



Dlaczego bredzisz o zielonym świetle, skoro rozmawiamy o cymbałach świadomie lekceważących podstawowe zasady bezpieczeństwa?
Piszę o tym, że rozpędzony pojazd nie stanie w miejscu, więc TYLKO IDIOTA wpie**oli się na przejście - wbrew przepisom! - nie upewniając się, czy jakiś bandyta go za chwilę nie zabije.

Napisz, czego nie rozumiesz w tym, że trzeba dbać o swoje życie i zdrowie, jeśli się chcę żyć i być zdrowym?
Trójka idiotów na pasach olała przepisy, zrezygnowała z bezpieczeństwa i załatwił ich czwarty idiota w samochodzie.
Tam nie ma niewinnych.
:-)

I normalnym się to nie zdarza - bo są normalni.

(ciebie w dzieciństwie molestowali zamiast uczyć cię rozglądania się i upewniania, że możesz bezpiecznie przejść przez dwupasmową drogę bez świateł?)


"Co do nastolatków:"

NIC ich nie zwalnia od dbania o życie i od przestrzegania przepisów.
A zrezygnowali z jednego i z drugiego.

To twoi krewni?
Dlatego tak się podniecasz?
;>

Antypolak666

2023-06-28, 21:25
BMW to stan umysłu a knury w gównowozach to po prostu mordercy.

Powinni go powiesić na tym przejściu jako przestroga dla bezmózgich knurów.

Dejdwazlote

2023-06-28, 22:08
test4321 napisał/a:

to też ostrzeżęnie dla pieszych, kto lubi swoje życie powinien zawsze się rozglądać...



Ostrzeżenie to dla debili co wyprzedzają na pasach i w okolicach przejścia. Jak zapłaci każdemu ze 100tys. odszkodowania to się odechce do auta wsiadać.

Nie mogę pojąć tej k***a waszej logiki. Facet wyj***ł w ludzi na lewym pasie a wy go bronicie.
Panie władzo ale dlaczego mi mandat wszyscy szybko jechali.
j***ny PIS mi mandat wystawił a ja się do pracy spieszyłem.

Siriuz

2023-06-28, 22:15
makelele123 napisał/a:

Banda pojebow komentuje,że winni piesi. Żebyście sami się tak wpie**olili na przejściu a zaraz wy na ulicę nie wychodzicie bo do ekranu trzepiecie całymi dniami



k***a, nikt z rozumem, wyobraźnia, lub oglądający filmiki na Sadolu nie wpie**oli się nigdy w ten sposób pod samochód! Nigdy k***a. Trzeba albo zrobić to celowo albo być niedorozwiniętym umysłowo. Velture może miałby usprawiedliwienie, lub babcia z balkonikiem, ale nie k***a młode dzieciaki. Dwu tonowy pojazd, ze światłami, widoczny z daleka i jadący wąskim wyznaczonym pasem ruchu o szerokości 3m. Jak można dać się w takiej sytuacji upie**olić? Nawet jakby jakiś psychopata celowo próbował uj***ć pieszych NA JEZDNI to zwyczajnie bez pomocy pieszych NIE DA SIĘ.

jan_kowalski

2023-06-28, 22:49
Przepisy przepisami ale Pierwszeństwo ma większy jak myślisz inaczej to obejrzyj ten film jeszcze raz i pokaz go tez swoim bliskim.