18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z drogi śledzie auto jedzie!

PiotrusCinek88 • 2023-06-28, 11:23

Nowy Sącz.

Czaczek83

2023-06-28, 13:42
Ten kto wmówił ludziom że mają pierwszeństwo na drodze przed pojazdem to powinnien wisieć , teraz ludzie już maja w dupie rozglądanie bo przecież on nie musi , ma pierwszeństwo przecież .. debile

kuba1986

2023-06-28, 13:45
Sprawca wypadku chciał jeszcze pionizować poszkodowanego...

Antoni79

2023-06-28, 13:48
Con4terPro96 napisał/a:

Niby kierowca winny - i jest winny ale piesi na własne życzenie wpie**alają się pod auto nawet nie patrząc j***ne ameby - a potem płacz bo ktoś niepełnosprawny a dla kogoś trzeba trumnę wybrać ... Nauka - patrzymy prawo lewo prawo powinna być obowiązkowa dla każdego a pierwszeństwo zniesione !!!
Albo mamy światła na pasach albo brak pierwszeństwa - i wtedy przechodzimy jak jest pusto albo jak ktoś uprzejmy nas puści ...



Albo światła, albo kładka.

Bambrych napisał/a:

Czy ty masz ch*ja zamiast mózgu? Było wystarczająco dużo czasu, żeby ch*j z BMW się zatrzymał. To że nie patrzeli to ich głupota. Pewnie jesteś j***na ruska onuca. Widziałem takich w wiadomościach
Jebnął 2 osoby, które przechodziły prawidłowo na zielonym u jedyne co miał do powiedzenia to pretensje, że musieli przechodzić jak on jechał. A żeby się taka k***a potraciła i rozj***ła ten łeb żebyś srał pod siebie i zarł przez rurkę. Ale wiem w piwnicy rodziców ci się nic złego nie stanie.



Idź się wysikaj bo cię ciśnie. Potem pojeździj na h*jalnodze, bo samochodu nie masz.

banerr

2023-06-28, 13:54
Antoni79 napisał/a:

Danie pierwszeństwa pieszym było sposobem na eliminację nierozgarniętych jednostek.
Tramwaje też mają przywileje i pierwszeństwo gdzie na logikę nie powinny mieć, ale nikt tego nie kwestionuje. Wielkiego się przepuszcza. Pieszy stanie w miejscu, pojazd ma na to trochę miejsca potrzebne. Przepisy o pierwszeństwie dla pieszych wymyślili ludzie bez prawa jazdy.



Co ty debilu piszesz?
Byli w połowie przejścia, oczojebne znaki informujące o drodze dzieci do szkoły i ty niedojebie piszesz takie głupoty.
W normalnym kraju powinny być obowiązkowe, coroczne badania psychologiczne dla wszystkich kierowców. Wtedy przynajmniej połowa idiotów za kierownicą zostałaby wyeliminowana.

Antoni79

2023-06-28, 14:01
banerr napisał/a:

Co ty debilu piszesz?
Byli w połowie przejścia, oczojebne znaki informujące o drodze dzieci do szkoły i ty niedojebie piszesz takie głupoty.
W normalnym kraju powinny być obowiązkowe, coroczne badania psychologiczne dla wszystkich kierowców. Wtedy przynajmniej połowa idiotów za kierownicą zostałaby wyeliminowana.



Kiedyś pracowałem z siksą taką w hotelu. Przyszedł naćpany agresywny facet, a ta zaczęła mu pyskować i go bluzgać. Pytam ją, co wyprawia. Ona zadowolona, że gdyby ją uderzył, to dostałaby odszkodowanie. Mówię jej, że to odszkodowanie wzięliby raczej jej rodzice. Powodzenia i szczęścia na pasach oraz szerokiej drogi, żebyś mógł w pełni swoje pierwszeństwo wykorzystać.

Bakstg

2023-06-28, 14:03
Nota za stulni lądowanie 3x 10 :mrgreen:

Styl i lądowanie

banerr

2023-06-28, 14:05
Antoni79 napisał/a:

Kiedyś pracowałem z siksą taką w hotelu. Przyszedł naćpany agresywny facet, a ta zaczęła mu pyskować i go bluzgać. Pytam ją, co wyprawia. Ona zadowolona, że gdyby ją uderzył, to dostałaby odszkodowanie. Mówię jej, że to odszkodowanie wzięliby raczej jej rodzice. Powodzenia i szczęścia na pasach oraz szerokiej drogi, żebyś mógł w pełni swoje pierwszeństwo wykorzystać.



Mam nadzieję że nie masz prawa jazdy i nie prowadzisz żadnego pojazdu.

ra0mir

2023-06-28, 14:06
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nie przeżywaj tak. Skoro rodzice, ani szkoła nie nauczyli jak się przechodzi przez jezdnię, to niech giną.
W normalnym świecie, siedzieć poszedłby cwe* który puszcza pieszych na dwupasmówce.



Ja nie przeżywam tylko ty :)
Co oni takiego złego zrobili? Oświeć mnie mistrzu.

Adenoid_Hynkel

2023-06-28, 14:11
ra0mir napisał/a:

Szkoda, że to nie twoje dzieci, dopiero byłby ubaw



Dziś tłumaczenie dzieciom jak przechodzić przez przejście dla pieszych to zaściankowość, dziś dzieci trzeba uczyć o gender i lgbtchojwieco. Nie ujmując winy kierowcy , oni również są sobie winni , w wieku powyżej 10 lat już trzeba używać mózgu.

dżonyłojlker

2023-06-28, 14:13
ra0mir napisał/a:

Ja nie przeżywam tylko ty



Jakbyś nie przeżywał, to byś się nie zesrał :roll:

ra0mir napisał/a:

Co oni takiego złego zrobili? Oświeć mnie mistrzu.



Nawet obecne przepisy: "Nie zwalniają również pieszego z obowiązku zachowania szczególnej ostrożności podczas wchodzenia i przechodzenia przez jezdnię. W dalszym ciągu zabrania się pieszemu, wchodzenia na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych."

TRQPL

2023-06-28, 14:13
test4321 napisał/a:

to też ostrzeżęnie dla pieszych, kto lubi swoje życie powinien zawsze się rozglądać...



Użytkownicy tego portalu, wychodząc z piwnicy, mają ovzy do okoła głowy ;)

Gandalf-Szary

2023-06-28, 14:14
ra0mir napisał/a:

Ja nie przeżywam tylko ty
Co oni takiego złego zrobili? Oświeć mnie mistrzu.



Przecięli drogę półtora tonowemu pojazdowi który poruszał się z prędkością zagrażającą ich zdrowiu. To było złe.

omgomgomgomg

2023-06-28, 14:24
i już biegną by ich podnosić XD

ra0mir

2023-06-28, 14:26
motylekwbrzuchu napisał/a:

Jakbyś nie przeżywał, to byś się nie zesrał
Nawet obecne przepisy: "Nie zwalniają również pieszego z obowiązku zachowania szczególnej ostrożności podczas wchodzenia i przechodzenia przez jezdnię. W dalszym ciągu zabrania się pieszemu, wchodzenia na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych."



A gdzie ja się zesrałem? :lol:
Woooolno widzę do ciebie docieeeera w/w materiał. Ale wytłumaczę ci:
Przechodnie nie zrobili nic złego.
Stali na przejściu i czekali aż samochód nagrywający się zatrzyma, nie wiedzieli, czy ich przepuści.
p*zda w BMW musiała być daleko, bo nawet po hamowaniu zatrzymał się parę metrów za skrzyżowaniem.
Nie widzieli go, patrzyli w lewo ale musiał być daleko.
Każdy inny postąpiłby tak samo na miejscu 3 chłopców.
Błędem, który muszą w przyszłości skorygować, jest brak zerknięcia w lewo po dojściu do połowy jezdni.
Rozumiem, że trafiłem na kierowcę tira dla którego zawsze piesi są winni? :lol:

banerr

2023-06-28, 14:34
ra0mir napisał/a:

A gdzie ja się zesrałem?
Woooolno widzę do ciebie docieeeera w/w materiał. Ale wytłumaczę ci:
Przechodnie nie zrobili nic złego.
Stali na przejściu i czekali aż samochód nagrywający się zatrzyma, nie wiedzieli, czy ich przepuści.
p*zda w BMW musiała być daleko, bo nawet po hamowaniu zatrzymał się parę metrów za skrzyżowaniem.
Nie widzieli go, patrzyli w lewo ale musiał być daleko.
Każdy inny postąpiłby tak samo na miejscu 3 chłopców.
Błędem, który muszą w przyszłości skorygować, jest brak zerknięcia w lewo po dojściu do połowy jezdni.
Rozumiem, że trafiłem na kierowcę tira dla którego zawsze piesi są winni?



Nie tłumacz kretynów. Szkoda czasu.