18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z drogi śledzie auto jedzie!

PiotrusCinek88 • 2023-06-28, 11:23

Nowy Sącz.

pawlo884

2023-06-28, 12:37
piękne pie**olnięcie milordzie!!!!

kierowca dał dupy ale gówniarze też brak instynktu samozachowawczego

Con4terPro96

2023-06-28, 12:40
Niby kierowca winny - i jest winny ale piesi na własne życzenie wpie**alają się pod auto nawet nie patrząc j***ne ameby - a potem płacz bo ktoś niepełnosprawny a dla kogoś trzeba trumnę wybrać ... Nauka - patrzymy prawo lewo prawo powinna być obowiązkowa dla każdego a pierwszeństwo zniesione !!!
Albo mamy światła na pasach albo brak pierwszeństwa - i wtedy przechodzimy jak jest pusto albo jak ktoś uprzejmy nas puści ...

Exyou

2023-06-28, 12:45
Jak powiedzieć świeżakowi żeby nie pił szybko piwa?

Nowy Sącz.

BambiPMT

2023-06-28, 12:48
Antoni79 napisał/a:

Danie pierwszeństwa pieszym było sposobem na eliminację nierozgarniętych jednostek.
Tramwaje też mają przywileje i pierwszeństwo gdzie na logikę nie powinny mieć, ale nikt tego nie kwestionuje. Wielkiego się przepuszcza. Pieszy stanie w miejscu, pojazd ma na to trochę miejsca potrzebne. Przepisy o pierwszeństwie dla pieszych wymyślili ludzie bez prawa jazdy.



Czy ty masz ch*ja zamiast mózgu? Było wystarczająco dużo czasu, żeby ch*j z BMW się zatrzymał. To że nie patrzeli to ich głupota. Pewnie jesteś j***na ruska onuca. Widziałem takich w wiadomościach
Jebnął 2 osoby, które przechodziły prawidłowo na zielonym u jedyne co miał do powiedzenia to pretensje, że musieli przechodzić jak on jechał. A żeby się taka k***a potraciła i rozj***ła ten łeb żebyś srał pod siebie i zarł przez rurkę. Ale wiem w piwnicy rodziców ci się nic złego nie stanie.

cesarz1982

2023-06-28, 12:58
To najsztub za kierownicą czy miller????

mah1122

2023-06-28, 12:59
wina kierowcy ale jak by gnoje miały wpojone rozglądać się to by miały łby całe, a facet dostał by tylko mandat bo jest nagranie!

Kurisu

2023-06-28, 13:02
Co oni auta nie widzieli? ślepi ?

Con4terPro96 napisał/a:

Niby kierowca winny - i jest winny ale piesi na własne życzenie wpie**alają się pod auto nawet nie patrząc j***ne ameby - a potem płacz bo ktoś niepełnosprawny a dla kogoś trzeba trumnę wybrać ... Nauka - patrzymy prawo lewo prawo powinna być obowiązkowa dla każdego a pierwszeństwo zniesione !!!
Albo mamy światła na pasach albo brak pierwszeństwa - i wtedy przechodzimy jak jest pusto albo jak ktoś uprzejmy nas puści ...



patrzy się lewo,prawo,lewo.

Gandalf-Szary

2023-06-28, 13:06
Dźganie ludzi nożem jest nielegalne, wiec jak widzisz nożownika uciekaj. Potrącanie ludzi też, wiec jak widzisz rozpędzony samochód, nie wchodź mu pod maskę.

Amon1969

2023-06-28, 13:07
Bambrych napisał/a:

Czy ty masz ch*ja zamiast mózgu? Było wystarczająco dużo czasu, żeby ch*j z BMW się zatrzymał. To że nie patrzeli to ich głupota. Pewnie jesteś j***na ruska onuca. Widziałem takich w wiadomościach
Jebnął 2 osoby, które przechodziły prawidłowo na zielonym u jedyne co miał do powiedzenia to pretensje, że musieli przechodzić jak on jechał. A żeby się taka k***a potraciła i rozj***ła ten łeb żebyś srał pod siebie i zarł przez rurkę. Ale wiem w piwnicy rodziców ci się nic złego nie stanie.



Jak słyszę "ruska onuca" to mnie ch*j strzela, ty pisowcu j***ny, wielki duży ch*j ci w dupę i byś dostał raka odbytu p*zdo, r*chany przez swojego ojczyma w gardło!

Arashi91

2023-06-28, 13:16
Kriski napisał/a:

Ile to już lat wałkuje się o ustępowaniu na pasach. Widocznie sankcje są za łagodne.



Obsrane, a nie łagodne. Problem nie leży w prawie i sankcjach tylko w ludzkiej głupocie i zacieraniu się instynktu przetrwania właśnie przez te kwestie. To jest dramat co ludzie odpie**alają na drogach. Włażą pod koła, wjeżdżają na ronda nie patrząc totalnie, że coś się po nich porusza, wymuszają pierwszeństwo gdzie się da. A nawet jak je mają to nie uważają. Jest takie powiedzenie, że na każdym cmentarzu jest alejka tych co mieli pierwszeństwo. Ja 5 razy patrzę w każdą stronę zanim wejdę na przejście i tak samo obserwuje czy właśnie jakiś pedał z BMW czy inna motop*zda nie grzeje 200 przez zabudowali licząc, że mu mikropenis od tego urośnie. Tak samo ostro zwalniam jak jadę autem, a coś zbliża się do skrzyżowania po mojej lewej stronie bo zawsze zakładam, że mi zjeb nie ustąpi chociaż mam pierwszeństwo. Taki mamy kraj. Stąd uważam, że te przepisy to srogi pojeb wprowadził, bo Polacy będą się po prostu zabijać tak jak zabijają się motop*zdy, które nie potrafią przyjąć do wiadomości, że jakieś auto prędzej czy później wymusi i wpie**oli im się pod koła, albo w nich, a motor ich nie ochroni.

kris1978

2023-06-28, 13:18
3 ćwoków, 6 szt oczu a żadne nie sprawdziło czy coś nie jedzie. k***a są na drodze, wszystko może się wydarzyć! Co teraz uczą w tych szkołach?

Budrys2000

2023-06-28, 13:19
Exyou napisał/a:

Jak powiedzieć świeżakowi żeby nie pił szybko piwa?
Nowy Sącz.



Żeby to miało sens: no, wysącz

Ca...........on

2023-06-28, 13:31
Ten motylekwbrzuchu ma w profilu "Jedwabne" i jak sądzicie, po co tu jest?

Podobnie kris1978 - też gada jak potłuczony z przypadkową wsiadką na słoik.

SkoPio1

2023-06-28, 13:33
Jest! Już się wydawało, że będzie inaczej, ale nie, przyszła moda z państw z małpami - trzeba koniecznie szarpnąć, może uda się urwać kręgosłup ofierze.
Brawo, kierowca! Robi wszystko, by przejechany nie przeżył!
W sądzie mu to policzą jako...


...no właśnie, czy sąd mu dowali dodatkowe parę lat za tę próbę zabójstwa dokonaną po wypadku?
;>>>

mkv91

2023-06-28, 13:38
Połamani w szpitalu walczymy o życie ale najważniejsze że mieliśmy pierszeństwo. Trzech prawie dorosłych ludzi i tak łażą jak ameby, jeden chociaż by obrócił ten pusty sagan i zobaczył czy coś nie jedzie drugim pasem.