18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyproszenie Palikota

MasterFuck • 2012-01-29, 18:25
chyba nie miał tam zbyt wielu zwolenników...


lapps

2012-01-31, 20:16
@Raynor
taa. mysle, ze glaskanie/przytulanie corki przez ojca to nie jest nic zlego. tak samo jak ja podciera po sraniu, zmienia jej pieluszki, kapie ja, trzyma na rekach, podtrzymujac ja za dupe, albo caluje ja w czolo, czy gdzies, tez nie robi jej nic zlego. krzywda jej sie stanie, jak jej ludzie zaczna wmawiac, ze byla molestowana i ze straszna rzecz sie stala.
tak samo uwazam, ze dzieciakowi, ktory byl dotykany, calowany czy kapany przez ksiedza, wiecej zlego sie stanie jak spoleczenstwo sie o tym dowie, niz od samego faktu, ze byl molestowany.
100x lepiej by bylo gdyby dowiedzial sie o zachowaniu ksiedza, jego przelozony i zrobil tak jak w tekscie jkm, niz zeby teraz dzieciak musial byc ciagany po sadach i mial zeznawac obcym ludziom co mu ksiadz robil.
a przyklad typa od alicji w krainie czarow to byl zwyczajny przyklad z historii zeby pokazac jak ludzkie podejscie uleglo wypaczeniu przez lata. lewis carroll nawet zajmowal sie fotografowaniem malych dziewczynek, rowniez nago, ale wtedy nikt pretensji o to nie mial.
i nie. jkm nie ma sklonnosci do nieletnich. nigdy nie padlo nawet takie podejrzenie z zadnej strony, a jakby byly podstawy to na pewno byloby to naglosnione w tym wypadku.
co ma natomiast, to rozsadek i zdrowe podejscie do sprawy, zeby nie narobic jeszcze wiekszej szkody, walka z czyms niepozadanym. no i szczerosc. cos czego zaden inny polityk na polskiej scenie politycznej nie posiada.

@robhans
po czym wnioskujesz, ze jkm jest taki sam jak reszta? od 20 lat trzyma sie tego samego planu wyborczego mimo, ze nie pomaga mu on zdobyc popularnosci jak widac. co wiecej bedac 1 rok w sejmie, mial kilka inicjatyw ustawodowaczych na koncie(w tym obnizenie vatu do 7%, prywatyzacje itd) tylko mu wszystko socjalistyczny rzad przeglosowal. rzad upadl, a przy nastepnych wyborach pojawil sie prog wyborczy. i juz korwin do sejmu nie wrocil. prawda byla zbyt bolesna, ludzie woleli "miliony mieszkan, mnostwo podwyzek, sprawiedliwszych podatkow, wczesniejszej emerytury, mniejszych skladek, lepszej jakosci uslug, zadnych cpunow, mnostwo zieleni, rozwinietego przemyslu" ch*j, ze tak sie nie da.
wiec daj jakies arguementy czemu jest taki sam, albo nie pie**ol

TheVampert

2012-02-02, 04:29
Nie wiem co ktokolwiek może mieć do Janusza Korwina Mikke, od 20 lat próbuje naprawić ten kraj. Za WŁASNE pieniądze startuje w wyborach, nigdy nie zmienił planu wyborczego. Dlaczego? Jest ekonomistą, dorobił się paru milionowego majątku i wie co to znaczy gospodarować własne podwórko. Powtarzam on nie chce zmienić świnie przy korycie tylko wypie**olić koryto, uprościć prawo, naprawić dług publiczny (jedyny nowy punkt od 20lat), naprawić wojsko polskie, jego zdaniem Polacy są na tyle gospodarni że sami wzbogacą ten kraj tylko żeby nie mieli nad sobą pięciu urzędników, którzy żyją z ich pracy. Może nie jest normalny, ale żaden wybitny władca nie był normalny.

.:...........:.

2012-02-02, 07:27
TheVampert, oj tam, o ćpanie Ci chodzi, nie o naprawę kraju. ;-)

lapps

2012-02-02, 14:06
cpanie przeciez jest ogolnodostepne. dalej masz legalny alkohol, szlugi, butapren, robsona, popersy, plyny do felg, zmywacze do paznokci z acetonem, galke, dxm i jeszcze pare lekow. wiekszosc z nich moze kupic nawet dziecko z podstawowki. tylko w wiekszosci wypadkow substancje te cech*ja sie tym, ze sa bardziej szkodliwe od "klasykow" i nieporownywalnie mniej przyjemne.

Globusator

2012-02-15, 23:34
BongMan napisał/a:

Tępy drechol w szaliku krzyczący "wypie**alaj" (00:27) i jego bezmózgie kopie, które przychodzą na protesty tylko po to żeby podrzeć mordę to raczej nie jest grupa społeczna, którą należałoby się przejmować.




Bo w szaliku to tępy tak? Ładny z Ciebie idiota palancie