18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyproszenie Palikota

MasterFuck • 2012-01-29, 18:25
chyba nie miał tam zbyt wielu zwolenników...


robal321

2012-01-29, 21:07
wszystkim pro palikmiotom proponuję odstawienie tvn'u i gówno prawdy. Już po tygodniu kuracja powinna dać efekty i poczujecie się mądrzejsi

Zl...........ny

2012-01-29, 21:09
Hah sprowadzili k***ę do parteru. Brawo

brandon

2012-01-29, 21:10
Dalbym szanse Palikotowi, JKM i innym co ładnie obiecują. a jak sie nie sprawdza to przetracilbym im kregoslupy. ale najpierw dalbym im do podpisania umowe, ze jak nie zrobia tego co obiecywali, to bedzie WYROK k***A!!!

_R...........s_

2012-01-29, 21:11
Każdy polityk to pie**olony populista. Taka już natura tego gówna. Ten akurat postanowił podpić sobie słupki poparcia pokazując po raz kolejny jakiż to on jest "młodzieżowy i na czacie". ch*j z nim, taki sam oszust i populista jak cała reszta tych złodziei. Nie ważne czy z prawa, czy lewa, czy dana partia dostała się czy nie, polityka zawsze będzie dla mnie gównem w które nie warto się babrać.

Cossmos

2012-01-29, 21:23
Dzisiaj rano w Zetce był u Olejnik, słuchałem sobie jak co weekend tych politycznych pierdów. Mówił, że spora większość przywitała go owacjami, ale telewizja pokazała to co chciała, czyli tych wykrzykujących "wypie**alaj". Ile w tym prawdy - nie wiem, nie było mnie tam. Dodam też, że raz czy dwa powiedział coś mądrego, ale nie pamiętam co to było xD

jannowak9991

2012-01-29, 21:39
O fałszu tego człowieka świadczy choćby jego radykalna zmiana poglądów. Parę lat temu był większościowym udziałowcem prokościelnego tygodnika "Ozon" .

MasterFuck

2012-01-29, 21:50
"no dobra, i co dalej? skoro tusk - NIE, kaczory - NIE, palikot tez NIE??? jakie jest wyjscie z sytuacji żeby uratowac te biedny kraj i biedny naród? "

Radzę zapoznać się z programem Janusza Korwin Mikke. Jedyna alternatywa do wyjścia z tego bagna wg mnie.

owek

2012-01-29, 21:52
W związku że tutaj się rozwineła dyskusja skopiuje sobie mój post z innegro tematu.

Co się może nie podobać w Palikocie? A no nawet sporo np to:

Cytat:

W kwietniu 2006 r. jako poseł głosował za zaostrzeniem kar za uprawę konopi.




Cytat:

6 grudnia 2009 r. mówił “nie przeszkadzają mi krzyże w szkołach czy innych miejscach publicznych. Krzyż jest w takim samym stopniu w Polsce symbolem religijnym, co narodowym.




Jak dla MNIE OSOBIŚCIE Palikot zagrał wszystkim na nosie wykorzystał fakt i nastroje ludzi który domagają się legalizacji zielska, odcięcia KK od Państwa i wolności gospodarczej. Dodać do tego dewiantów i inne cuda, które trafiły do sejmu. Zgarniając tym sposobem głosy takich ludzi którzy nie mogli liczyć na żadną partie nawet SLD.

Dla Tuska nawet to lepiej w ten sposób pozbył się trochę ludzi z SLD a Palikot jemu nie zagraża.

Sam fakt że Palikot jest lewicowcem skreśla go w najbliższych wyborach. To będzie czas dla partii narodowych.

EDIT: Zapomniałbym. Ostatnie zdanie jest mocne "Uruchomić Palikota" To też nie jest głupie Tusk tworzy sobie przy pomocy Palikota niby opozycje, która głosi wolnościowe populistyczne obietnice przedwyborcze których wyborcy teraz pragną. Dla Tuska lepszy taki Palikot aniżeli Korwin

chmyk

2012-01-29, 22:07
k***a jakbyście mieli wolność. Płacicie podatki..


To płaćcie dalej...



Żond

Go...........nd

2012-01-29, 22:13
Tak sie ostatnio zastanawiam kogo tu popierać? PO nie bo widać co robią PiS , SLD i PSL też nie bo nie lepsi ,patrzymy dalej Nowa Prawica to też nie bo skrajne poglądy, Ruch Palikota nie bo Palikot populista, na kogo k***a nie zagłosujesz to źle bo to bo tamto, nie pójdziesz na wybory to powiedzą ,że nie masz prawa narzekać , i nie obchodzi cie kraj. Pytam się wiec na kogo głosować? A dla tych co zaraz mi powiedzą ,że są inne partie odpowiadam ,że nie ma sensu głosować partie z 0, ileś poparcia bo to bez sensu.

as...........at

2012-01-29, 22:19
Kod:
Co się może nie podobać w Palikocie? A no nawet sporo np to:

Cytat:
W kwietniu 2006 r. jako poseł głosował za zaostrzeniem kar za uprawę konopi.



Cytat:
6 grudnia 2009 r. mówił “nie przeszkadzają mi krzyże w szkołach czy innych miejscach publicznych. Krzyż jest w takim samym stopniu w Polsce symbolem religijnym, co narodowym.



Takie gadanie, to jak z tą propagandą na wykopie, że palikot głosował za akta... ciekawe w jaki sposób, jak wtedy nawet k***a w europarlamencie nie był. Czym innym były krzyże wtedy, czym innym są teraz. Jak widzę takie mieszanie szczyn z gównem to mnie krew zalewa, można to porównać z poglądami babć które o Palikocie wiedzą tylko tyle że "penisa szucznego wyciągnął", ale to że policjant r*chał w dupsko baby w celi to już im umyka.


Nie można dać się omamić, ale nie można tez gryźć ręki, która nas karmi.

sanger

2012-01-29, 22:20
@jannowak9991, ja pier...., czy to tak trudno zrozumieć, że można zarabiać na alkoholu i go nie pić? Wasze prostackie argumenty po prostu mnie powalają.

Palikot obecnie ma 17% a to dopiero początek. Źródło: wybory.xaa.pl ich sondarze uliczne sprawdziły się co do 0,1%. Osiągnie na pewno ponad 20 w przeciągu roku. Jego partia to jedyna jaka reprezentuje jakiekolwiek poglądy (poza KNP)

owek

2012-01-29, 22:24
k***a, dlaczego nie głosować na kogoś kto ma niby skrajne poglądy, nie mówie tutaj tylko o Nowej Prawicy. A co to są w ogóle skejne poglądy? pewnie Ci wszyscy faszyści którzy szli w Marszu Niepodległości. Zgadza się? W Polsce nie ma prawicy, jeżeli ktoś się opowie za tą stroną automatycznie zostaje faszystą.

Pleso93

2012-01-29, 22:28
Wielki Analon napisał/a:

@up

Jak widzę Grodzką to mi wszystko mięknie...




owek

2012-01-29, 22:30
asmodat napisał/a:

Kod:
Co się może nie podobać w Palikocie? A no nawet sporo np to:

Cytat:
W kwietniu 2006 r. jako poseł głosował za zaostrzeniem kar za uprawę konopi.



Cytat:
6 grudnia 2009 r. mówił “nie przeszkadzają mi krzyże w szkołach czy innych miejscach publicznych. Krzyż jest w takim samym stopniu w Polsce symbolem religijnym, co narodowym.



Takie gadanie, to jak z tą propagandą na wykopie, że palikot głosował za akta... ciekawe w jaki sposób, jak wtedy nawet k***a w europarlamencie nie był. Czym innym były krzyże wtedy, czym innym są teraz. Jak widzę takie mieszanie szczyn z gównem to mnie krew zalewa, można to porównać z poglądami babć które o Palikocie wiedzą tylko tyle że "penisa szucznego wyciągnął", ale to że policjant r*chał w dupsko baby w celi to już im umyka.


Nie można dać się omamić, ale nie można tez gryźć ręki, która nas karmi.


Weź mi wskaż człowieku w którym miejscu napisałem coś o tym że Palikot głosował za ACTA to raz. Dwa co się zmieniło z tym krzyżem przez 2 lata?