18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyproszenie Palikota

MasterFuck • 2012-01-29, 18:25
chyba nie miał tam zbyt wielu zwolenników...


Shin

2012-01-29, 20:19
Zróbmy tak jak jeszcze nigdzie nie ma! Głosujmy na KNP! :)

Rafal1757

2012-01-29, 20:23
ZWietrzył okazję i chciał zyskać kilka głosów, ale nie widzę lepszego kandydata politycznego który mógłby w tej sprawie coś zrobić. Chociaż on i tak by ch*ja zrobił z Grodzkim i tym "g... nie będę mówił tego słowa na g bo mi się z gównem kojarzy."

dwakilo

2012-01-29, 20:25
Ja głosuję na Palikota i w dupie mam tych ćwierćinteligentów. Sam od lat chodzę na mecze, nie jestem gejurem i nie zażywam narkotyków.

ra...........90

2012-01-29, 20:26
I tutaj jestem zadowolony z młodzieży polskiej, wkońcu się ludzie ogarneli i więdzą że to lis w przebraniu owcy :D j***ny kolejny paligłup do koryta *ocenzurowano przez ACTA

cossac

2012-01-29, 20:26
Właśnie chciałem jak przedmówca spytać o Korwina (nie robię nikomu reklamy, kojarzę go z Angory bodajże i halo jakie powstało wokół zapinania pasów w samochodach (był przeciwny)). Ale znając sadolaków to zaraz się dowiem co z nim nie tak^^

teken

2012-01-29, 20:28
Szukanie wyborców. My wam pokażemy, że też nie jesteśmy za ACTA - wy na nas zagłosujcie.

khalifa

2012-01-29, 20:32
jeszcze bardziej prymityny gościu od naszego rządzącego się pcha do koryta... pieprzony sługusik tuska

isotop

2012-01-29, 20:39
Tusk miał jedyną w swoim rodzaju okazję do prawdziwego, politycznego zwycięstwa. Na kilka dni przed podpisaniem ACTA było już doskonale wiadomo, że opcja polityczna która będzie przyklaskiwać tej idei będzie na polskiej scenie politycznej opcją straconą. Tusk mógł zgarnąć całą pulę, ogłosić swój sprzeciw wobec ACTA i cieszyć się nieskazitelnym poparciem całego internetu. Ba, nawet lepiej! Mógł pozbyć się przy tej okazji politycznych konkurentów... na ten przykład, mógł całą ideę podpisania ACTA wcisnąć w ręce Sikorskiego. Pozbyłby się dość silnej postaci w PO, która może zagrażać jego hegemonii. Ale Tusk nie dostrzegł w tym okazji, na wszystko się zgodził. Platforma jest już w sumie spisana na straty, więc albo przez 3.5 roku urządzą nam dyktaturę i zapomnimy o wyborach, albo też cała partia ulegnie gruntownej przebudowie, coby ludzie ponownie kupili to badziewie... w nowym pozłotku.

Sn...........no

2012-01-29, 20:51
Podejrzewam, że głównym dostawcom informacji ludzi hejtujących tak Palikota w tym temacie jest kwejk ;] Wystarczy jedna wrzuta jakiegoś przygłupa, i już znajdzie się grupka ludzi którzy w to tępo wierzą ... Ehhh, nie tylko politycy w tym kraju są debilami.

three_jr

2012-01-29, 20:53
k***a ci mlodzi to jak te pisiory z filmiku u gory

bl4ke

2012-01-29, 20:55
niewieze w to co zobaczylem. czy prostota to dalej prosota?

piotrekp25

2012-01-29, 20:55
co k***a ten pajac załozył maske anonimus zobaczcie że nawet politycy tacy jak tan kretyn potrafią publicznie dupy dać za pare głosów

Ra...........or

2012-01-29, 20:59
Cytat:

Właśnie chciałem jak przedmówca spytać o Korwina (nie robię nikomu reklamy, kojarzę go z Angory bodajże i halo jakie powstało wokół zapinania pasów w samochodach (był przeciwny)). Ale znając sadolaków to zaraz się dowiem co z nim nie tak





Wedle życzenia szanownego pana:


http://korwin-mikke.pl/najwyzszy_czas/zobacz/pedofil/291



tarek_kubusio

2012-01-29, 21:02
nie czytalem ww comentow - palikot przyszedl chcial sie pokazac fakt. ale k***a przyszedl. reszta politykow siedziala w cieple i pila wodke i ma to w p*zdzie co sie dzieje z PL im potrzebne tylko gaże reszte i Ciebie polaku maja w p*zdECZCE.. a kibole ch*je fakt zablysneli.... banda debili.

newpolishscientist

2012-01-29, 21:04
bloodwar

Gówno wiesz a piszesz. Prawda jest taka że Palikot jest milionerem i w dupie ma te pieniądze z sejmu. Z resztą jeszcze za czasów platformy ich nie brał. Druga sprawa, piszesz że: byle bliżej koryta ale przecież był on w partii rządzącej w stosunkowo był blisko koryta więc dlaczego je opuścił?
Wszyscy widzą tylko przekręty i matactwa, do tego jeszcze to dresiarstwo które od pustaka różni się tylko tym że pustak posiada zalążki inteligencji.