18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyproszenie Palikota

MasterFuck • 2012-01-29, 18:25
chyba nie miał tam zbyt wielu zwolenników...


Kr...........ek

2012-01-30, 14:30
BMWswap napisał/a:

no dobra, i co dalej? skoro tusk - NIE, kaczory - NIE, palikot tez NIE??? jakie jest wyjscie z sytuacji żeby uratowac te biedny kraj i biedny naród?




Sprawa jest prosta, Kongres Nowej Prawicy. I jeżeli uważasz Janusza Korwin Mikke za starego świra jak większość Polaków to gratulację. Media zrobiły cię w ch*ja.

Ra...........or

2012-01-30, 14:32
Up



Ludzie, nie chcę się narzucać nikomu z wyborem opcji politycznej, ale czy naprawdę tylko mnie tutaj przeszkadzają skłonności tego pana do nieletnich?

Andrev

2012-01-30, 14:46
BMWswap napisał/a:

no dobra, i co dalej? skoro tusk - NIE, kaczory - NIE, palikot tez NIE??? jakie jest wyjscie z sytuacji żeby uratowac te biedny kraj i biedny naród?


Naród wspaniały, tylko ludzie k***y - J.P. czyli Józef Piłsudski

adrrys

2012-01-30, 14:50
Dla wszystkich tak wierzących w Palikota



dziekuje.

Rysh

2012-01-30, 14:55
Hahaha
- Tylko idiota głosował na palikota

Młodsza wersja moherowych beretów? Kretynizm :D

Momorty

2012-01-30, 15:58
newpolishscientist napisał/a:

bloodwar

Gówno wiesz a piszesz. Prawda jest taka że Palikot jest milionerem i w dupie ma te pieniądze z sejmu. Z resztą jeszcze za czasów platformy ich nie brał. Druga sprawa, piszesz że: byle bliżej koryta ale przecież był on w partii rządzącej w stosunkowo był blisko koryta więc dlaczego je opuścił?
Wszyscy widzą tylko przekręty i matactwa, do tego jeszcze to dresiarstwo które od pustaka różni się tylko tym że pustak posiada zalążki inteligencji.




Gówno wiesz a piszesz. Palikot wydał wszystkie swoje pieniądze by wypromować ruch poparcia samego siebie. Jest teraz cholernie zadłużony i jego jedynym planem jest wejście jak najgłębiej w koryto. A czego się chwyta, żeby się do niego dostać, to już sami widzimy.

newpolishscientist

2012-01-30, 16:24
UP
Gówno nadal wiesz a piszesz. Stan konta Janusza Palikota w postaci domu, samochodów i kosztowności ma równowartość około 30 milionów złotych. Palikot wydał na kampanię wyborczą 21 razy mniej niż PISuary i 28 razy mniej niż Platformersi, i to z własnych oszczędności a nie z budżetu państwa. Szczerze powiem że ty też pewnie się drzeć potrafisz legia legia nie znasz podstawowej jedenastki i masz gruz zamiast mózgu.
Po co więc był tępym dresiarzem jak można czasami książkę poczytać?

Śmieszy mnie to że te tępe łyse dresialstwo nawet nie wiedziało za czym prostestuje

Janeo

2012-01-30, 16:26
byłam tam i jestem z tego dumna:)

Momorty

2012-01-30, 16:26
No to fajnie.

~Velture

2012-01-30, 17:01
newpolishscientist napisał/a:

UP
Gówno nadal wiesz a piszesz. Stan konta Janusza Palikota w postaci domu, samochodów i kosztowności ma równowartość około 30 milionów złotych. Palikot wydał na kampanię wyborczą 21 razy mniej niż PISuary i 28 razy mniej niż Platformersi, i to z własnych oszczędności a nie z budżetu państwa. Szczerze powiem że ty też pewnie się drzeć potrafisz legia legia nie znasz podstawowej jedenastki i masz gruz zamiast mózgu.
Po co więc był tępym dresiarzem jak można czasami książkę poczytać?

Śmieszy mnie to że te tępe łyse dresialstwo nawet nie wiedziało za czym prostestuje


Do tego dodałbym jeszcze ,że nie wyrzucił kasy w błoto na kampanie bo przecież dostanie jego partia z rządu subwencje (nie wiem dokladnie ile ale sporo więcej niż wydał) więc nie jest wcale takim bankrutem jakim się stara być.

Schaiba

2012-01-30, 17:11
Mówią, że tylko krowa nie zmienia poglądów. Czyli rozumiem, że powinienem głosować na Janusza P.

2 year later...

"Janusz Palikot promuje państwo kościelne. Gorące powitanie Papieża na Okęciu".

Pozdrawiam tych, którzy ufają takiej niekonsekwencji. Obudzicie się z ręką w nocniku.

robhans

2012-01-30, 17:52
A ja pozdrawiam tych, co uważają że Korwin jest inny od wszystkich innych polityków. Gratuluje naiwności.
A co do Palikota to to kwestia jego wypowiedzi z 2009 roku jest totalnym nieporozumieniem ale o tym to się już nie mówi. Jeszcze jak był w PO w 2010 roku gdy była afera z krzyżem mówił: że nie przeszkadzały mu krzyże, ale nie powinny być one narzędziem walk politycznych i już wtedy wspominał o zdjęciu tego krzyża.

czokletmen

2012-01-30, 18:09
ahahahahahha kolejny debil piepszony POpapraniec Korwinowiec zazdrośnik..

robhans

2012-01-30, 18:31
Przykro mi, nie głosowałem na PO. Ale na poważnie myślisz, ze Korwin jest inny? To jest dopiero zabawne ;)

Muffin

2012-01-30, 20:10
pie**olicie wszyscy, Banda czworga to banda czworga i od niej z daleka - olać. Jedyni słuszni kandydaci dla mnie to Palikot oraz Janusz Korwin-Mikke. Ktoś rzucił hasło, że Palikot to pies tuska, dobre sobie nie wiem skąd to wziąłeś. Oprychy z filmiku oczywiście łysole bez mózgu nie wiedzą co tam robią, brak mi słów.