18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Koenigsegg na Gran Turismo Polonia 2013

lunarxd • 2013-06-30, 17:45
Podczas pokazów Gran Turismo Polonia w centrum Poznania jeden z samochodów wjechał w publiczność. 19 osób zostało rannych, w tym cztery ciężko.




Relacja jednego z uczestników:
"To był ewidentny błąd kierowcy. To była prosta droga. 200 m od startu kierowca nie kontrolował samochodu. Zbyt ostry start, kierowca był ostro najarany na prędkość. Siedziałem w samochodzie i krzyczałem, bo zdawałem sobie sprawę z tego, że ten samochód za chwilę wyrżnie albo w nas, albo w ludzi którzy tam stali. Zaczepił prawymi kołami o krawężnik i później to już się działo bez jego kontroli. Pojazd środkiem maski uderzył w barierę i następnie odrzucił te bariery i ludzie fruwali."

raczka90

2013-06-30, 19:20
Hahaha a jeszcze wczoraj tego koenigsegg'a w trojmiescie ogladalem :D troche szkoda auta

M4rkOPL

2013-06-30, 19:24
hamusq napisał/a:



O tutaj kolejne ujecie ;)

PS jakby kogos interesowalo hd: /watch?v=fgSERmN7fj8



rozj***ła mnie typowa reakcja polaka "łooo boże, k***a mać" :hitler:

Atreyu

2013-06-30, 19:26
M4rkOPL napisał/a:


rozj***ła mnie typowa reakcja polaka "łooo boże, k***a mać" :hitler:



Takie nasze "Allah Akbar".

@up. Żeś mnie ubiegł o kilka sekund. ;-)

ramzei

2013-06-30, 19:31
Wypadek z dzisiaj na imprezie Gran Turismo w Poznaniu


postaram się powstawiać resztę filmików z innych perspektyw

dumad

2013-06-30, 19:31
myślę że samochód sprawdzi się bardziej na żydach :szczerbaty:

WalkingStephen

2013-06-30, 19:31
yaneks napisał/a:

Błąd kierowcy? Błąd k***a kierowcy? pie**olicie hipolicie! Na PROFESJONALNYCH zawodach ludzie oprócz barierek, oddzieleni są od samochodów min. 50 metrami wolnego pola. Są, owszem, zawody np. w Warszawie, gdzie widownia stoi bliżej, ale to są DRIFTY, gdzie ludzie nie zapie**alają 150 na godzinę.
Winy nie ponosi kierowca, bo to 800-konna maszyna, nad którą ciężko zapanować. Winę ponosi organizacja, że dopuściła ludzi tak blisko asfaltu. Ludzie też są sami sobie winni, bo za plecami stoi SKARPA, na którą sorry, ale takim Koenigseggiem nie ma szans wjechać. Koleś przyjechał na zjazd, mieli wygospodarowaną przestrzeń, to szalał, bo mu było wolno. Nie wiadomo co było przyczyną wypadku, ale gdyby organizacja zgoniła ludzi na skarpy, ten Norweg nie miałby w kogo przypierniczyć i nic by się nie stało, poza oczywistymi stratami materialnymi.



:homer: Ja pie**ole zobacz jak typ w zakręt wszedł na samym początku filmików, ch*j wie czy chciał 360 zrobić czy nie zapanował nad autem przy wyjściu z zakrętu tak czy siak mu nie wyszło. Koleś ch*jowy kierowca w nieodpowiednim aucie a oto efekty.

kamilchw

2013-06-30, 19:33
No to się popisał...



Z youtube. Jakość słaba

kamilchw

2013-06-30, 19:41
Sorry bardzo, ale jak wstawiałem to ten gościu pod spodem miał tylko jeden filmik...

szymek61

2013-06-30, 19:41
W Top Gear Stig też miał problem z tym autem :amused:

ramzei

2013-06-30, 19:43
A gdzie w tagach poznań? :facepalm:

szymy

2013-06-30, 19:51
Trzeba było posadzić za kółkiem MaxVolumePL, a nie jakiegoś amatora :-D

cenius

2013-06-30, 19:52
Zajebiscie profesjonalny "kierowca"
nie ma co

już przy wyjściu z zakrętu z prędkością ikarusa nie potrafi zapanowac nad autem :-D


Mam nadzieje że będzie musiał zapłacić spore pieniądze za swój wybryk

Patrysio

2013-06-30, 19:53
To Koenigsegg robi kosiarki?

obersturmbannführer

2013-06-30, 19:55
h*j z autem, h*j z tymi ludzmi, to jest sadistic do h*ja a nie pudelek...