18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek ciężarówka vs ciągnik rolniczy

MihauIC • 2014-02-28, 15:51


Filmik jeszcze świeży, nagrany dzisiaj. Czekam na wypowiedzi ekspertów :D

Oglądać od 0:29, Materiał własny :D

dynkss

2014-02-28, 22:57
Dużym zawsze leppery drogę zajeżdżają, a kutafonowi z ciężarówki nie chciało się odpuścić i ze dwa biegi zredukować. Traktorzysta spanikował jak gościa zobaczył i gotowe. Droga też niczego sobie... Kieras z ciężarówki powinien płacić jak dla mnie, nie zachował się raczej bezpiecznie . Jak miejsca brak, to hebel i stajesz.

dasti

2014-02-28, 22:59
ło k***a... ale urwał!

qwertyokkkk

2014-03-01, 00:36
Kierowca pewnie neizle poturbowany, bo pasow raczej nie mial, a kabina duza, wiec bylo gdzie sie rozpedzic od zeby zajebac w przeciwna sciane. Dzwigni wystajacych tez tam nie brakuje, a spodziewalbym sie rowniez jakiegos ciezkiego najrzedzia lezacego na podlodze - typu klucz albo mlotek. Ciekawe czy te nowe traktory maja poduszki powietrzne.

graber

2014-03-01, 01:00
jest Grubson w tle jest browar

marianmw

2014-03-01, 01:34
Krew mnie k***a zalewa jak was czytam kierowca wykonujący manewr wyprzedzania ma obowiązek utrzymać min 0,5m odległości od wyprzedzanego pojazdu dziękuję dobranoc

MihauIC

2014-03-01, 08:23
marianmw napisał/a:

Krew mnie k***a zalewa jak was czytam kierowca wykonujący manewr wyprzedzania ma obowiązek utrzymać min 0,5m odległości od wyprzedzanego pojazdu dziękuję dobranoc


Który przepis tak mówi? Paragraf poproszę.

artur_sz13

2014-03-01, 08:40
Nie ma takiego przepisu. Jest wskazane bezpieczna odleglość. W każdym bądź razie bezpieczna nie była jak widać

dynkss napisał/a:

Dużym zawsze leppery drogę zajeżdżają, a kutafonowi z ciężarówki nie chciało się odpuścić i ze dwa biegi zredukować. Traktorzysta spanikował jak gościa zobaczył i gotowe. Droga też niczego sobie...



Ja pierdziele co za głąb. Kierowca ciągnika wie że z tirem nie ma szans co widać na załączonym obrazku i nikt im drogi nie zajeżdża jeśli mu życie miłe. Ale co ty tam wiesz, pewnie kolejny niespełniony myślący że na wsi wszystko samo rośnie i nic nie kosztuje a rolnicy to milionerzy bo oszczędzają na ZUSie tylko płacą KRUS

kubek103

2014-03-01, 12:24
whereIsMyGoat napisał/a:

spoko sprzęt za ~150k poszedł się j***ć tylko dlatego że baran nie mógł poczekać 10-20s żeby koleś mu zjechał...


Wątpię, żeby w tym były jakieś poważne usterki po wypadku. Jak już to blacharka, w końcu ta cena jest adekwatna do jakości towaru.

OneTime

2014-03-01, 15:43
Już wiem kim jest autor filmu.

ko...........7o

2014-03-01, 18:21
szkoda nawozu..taki drogi!

dynkss

2014-06-10, 15:18
artur_sz13 napisał/a:

Ale co ty tam wiesz, pewnie kolejny niespełniony myślący że na wsi wszystko samo rośnie i nic nie kosztuje a rolnicy to milionerzy bo oszczędzają na ZUSie tylko płacą KRUS


Mała archeologia :D

Sam żem rolas ale hobbysta :) Jeździłem różnymi zestawami traktor + maszyna, kombajnami, ładowarką (trasa ładowarką teleskopową jakieś 120km w jedną stronę, dalej się nie latało). Tiry najgorsze na wąskich drogach. Na normalnych jeszcze rowerzyści są niebezpieczni :D Uciekałem kilka razy na pobocze zestawem w sumie ważącym 16-20 ton. Na szczęście było gdzie, bo dwaj litowcy wyprzedzali kolumne tirów pod górkę, i myśleli, że 20 na godzinę jadę :D
Akcje typu pchające się na rondzie Tico pod obciążniki to też norma :D