18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek ciężarówka vs ciągnik rolniczy

MihauIC • 2014-02-28, 15:51


Filmik jeszcze świeży, nagrany dzisiaj. Czekam na wypowiedzi ekspertów :D

Oglądać od 0:29, Materiał własny :D

marcinmm

2014-02-28, 17:40
a swoją drogą mam nadzieje ze złapali tego z ciężarówki

Sixsoul

2014-02-28, 18:07
enjoypoznan - masz chyba jakieś zwidy czy ki ch*j ... jedzie ciągnik prosto i TIR go zahaczył bo za blisko podjechał a te wypociny zachowaj dla siebie bo pieprzysz głupoty.

Janek_93

2014-02-28, 18:10
KrisXman napisał/a:

Czemu frajera z tira nie zatrzymałeś?



Może dlatego, że sie zatrzymał by pomóc kierowcy ciągnika?

jHc

2014-02-28, 18:15
Piwo za grubsona w tle!

FanatiCS

2014-02-28, 18:21
Mniej więcej w połowie manewru wyprzedzania ciągnik Skręcił W PRAWO robiąc miejsce tirowi ale przez skręt w prawo i małą prędkość ciągnika, siewnik(to z tyłu) wychyliło się w lewo. Dziękuję dobranoc.

szklanka

2014-02-28, 18:30
@pikpok
ale wyj***łeś z tym żulem ;) byś sie wsłuchał w słowa to byś tak nie pie**olił. Jak sie słucha głosu i ogólu nie wsłuch*jąc się w treść to sie potem pie**oli jaki to rap jest zły. (szmato)

c3zar

2014-02-28, 18:30
k***a Wy naprawdę jesteście ślepi, enjoypoznan ma rację, ciągnik odbił lekko w prawo i przez to rogiem zahaczył tira, przyjrzyjcie sie kołom ciągnika na moment przed wywrotką, ewidentnie lekko w prawo skręcił, zapewne żeby się odsunąć no ale nie pykło :v Nie żebym rozgrzeszał kierowcę tira, bo baran wyprzedzał na styk co było głupotą.

wzl00

2014-02-28, 18:57
Jechałeś białą Renowką busem ? ;]

MihauIC

2014-02-28, 19:11
wzl00 napisał/a:

Jechałeś białą Renowką busem ? ;]


Nie Ducatem.

Dża

2014-02-28, 19:15
Mój dziadek 45 j***nych lat jeździł na ciężarówkach. 45 lat.
Jeździł Starami i Jelczami bez ogrzewania, bo nie stosowano wtedy dmuchaw. Auta nie miały wspomagania, więc aby zawrócić "na ciasno" wkładał łom w kierownicę i kręcił. Jeździł po dziurawej jak mars ówczesnej Polsce. Jak mu szyba zamarzała od wewnątrz (!!!) to skrobał czym popadło i jechał dalej.
45 lat bez ani jednego wypadku czy przetarcia z jego winy. 45 lat.

W poniedziałek "kierowca" ciężarówki z naczepą, niestety nie przypomniał sobie jak się cofa.
Podczas zawracanie zapie**olił mi przepięknie w auto, które stało zaparkowane prawidłowo na placu.
Miał miliard systemów, kamer cofania i czujników. Niestety, jego maszyna nie miała funkcji "auto-pilot".

Samochód stary (1993r), lecz był w stanie kolekcjonerskim. Jest wart teraz tyle, ile bak paliwa.
Usłyszałem "Przepraszam". PZU wypłaciło mi 2,200zł. Bo auto stare. I tak dostałem górne widełki za "nienaganny stan". Świetnie. Kupie za to chyba Fiata UNO, bo nawet na Multiple nie wystarczy.

Dziękuję kierowcy dużych wozów. Jesteście jak zwykle niezawodni.

piochux

2014-02-28, 19:16
Trzeba być naprawdę Ślepą i Tępą p*zdą żeby nie zauważyć jak ciągnik skręca. Mimo wszystko uważam że tir i tak by go zahaczył, tylko mogłoby to (chociaż nie na pewno, ch*j wie) zakończyć się dużo mniej widowiskowo i skończłoby się na drobnym otarciu. A że traktorzysta zaj***ł i skręcił autor może nałapać piwek
Imo wina leży po obu stronach.
Nie, nie jestę expertę

@up - z ciekawości - jaka furka?

MihauIC

2014-02-28, 19:20
Dża napisał/a:

Mój dziadek 45 j***nych lat jeździł na ciężarówkach. 45 lat.
Jeździł Starami i Jelczami bez ogrzewania, bo nie stosowano wtedy dmuchaw. Auta nie miały wspomagania, więc aby zawrócić "na ciasno" wkładał łom w kierownicę i kręcił. Jeździł po dziurawej jak mars ówczesnej Polsce. Jak mu szyba zamarzała od wewnątrz (!!!) to skrobał czym popadło i jechał dalej.
45 lat bez ani jednego wypadku czy przetarcia z jego winy. 45 lat.

W poniedziałek "kierowca" ciężarówki z naczepą, niestety nie przypomniał sobie jak się cofa.
Podczas zawracanie zapie**olił mi przepięknie w auto, które stało zaparkowane prawidłowo na placu.
Miał miliard systemów, kamer cofania i czujników. Niestety, jego maszyna nie miała funkcji "auto-pilot".

Samochód stary (1993r), lecz był w stanie kolekcjonerskim. Jest wart teraz tyle, ile bak paliwa.
Usłyszałem "Przepraszam". PZU wypłaciło mi 2,200zł. Bo auto stare. I tak dostałem górne widełki za "nienaganny stan". Świetnie. Kupie za to chyba Fiata UNO, bo nawet na Multiple nie wystarczy.

Dziękuję kierowcy dużych wozów. Jesteście jak zwykle niezawodni.


W każdym zawodze trafiają się "czarne owce". Nie wkładaj wszystkich do jednego worka.

en...........an

2014-02-28, 19:30
Sixsoul napisał/a:

enjoypoznan - masz chyba jakieś zwidy czy ki ch*j ... jedzie ciągnik prosto i TIR go zahaczył bo za blisko podjechał a te wypociny zachowaj dla siebie bo pieprzysz głupoty.



ch*ja wiesz a się udzielasz warszawski cfaniaku. :D

Onyx1

2014-02-28, 19:31
wina motocyklisty

Kelin

2014-02-28, 19:32
szklanka napisał/a:

@pikpok
ale wyj***łeś z tym żulem ;) byś sie wsłuchał w słowa to byś tak nie pie**olił. Jak sie słucha głosu i ogólu nie wsłuch*jąc się w treść to sie potem pie**oli jaki to rap jest zły. (szmato)



On pisze o magicznym "o k***a", ty idioto.