18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymuszenie, stłuczka, ucieczka sprawcy - dk36

JaKuBoOo • 2017-08-28, 21:39
Witam.
Niestety, kolejny mój filmik ze zdarzenia drogowego.
Wymuszenie podczas manewru wyprzedzania i zniszczone lewe koła jako tego skutek.

Wiem, że rozpocząłem wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i z tego powodu można po mnie pojechać.
To, co z kolei zrobił ten baran (przy okazji uciekł z miejsca).. no na to brak mi słów.

< -- Od razu uprzedzam - pod koniec drę się dosyć głośno w nerwach, więc radzę ściszyć. Nie posiadam oprogramowania obecnie do montażu, dlatego też nie jestem w stanie tego wyciąć. -->

Druga sprawa to to, że słucham dość głośnio muzyki, to też radzę ściszyć.
Nagranie poniżej:


Poniżej zamieszczam zdjęcia obrazujące skutek..








Wiewór

2017-08-31, 08:16
Dałeś dupy panie kolego bo gniotło cię w jajach. Chciałeś zaoszczędzić nie wiem? ile byś zaoszczędził wyprzedając te auta w stosunku do całej trasy? Na miejscu był byś z 1,5 sekundy szybciej?
Tak to straciłeś czas na wypadek, na powrót do domu. Będziesz biegał po policji. Naprawiał auto. Warto było rżnąć mistrza długiej prostej?
Dostałeś nauczkę, że bycie idiotą na drodze dużo kosztuje.
W mojej ocenie winę za wypadek ponosi kierowca Peugeota ale do wypadku by nie doszło gdybyście obaj jechali cierpliwe a nie jak małolaty, które dostały wczoraj prawo jazdy.

cncvb

2017-08-31, 22:21
Gówna słuchałeś to i zasłużyłeś :mrgreen: Jechałeś jak p*zda i do tego masz prawie 6 letnie opony. Przepraszam twój tata ma 6 letnie opony :D

tom007thc

2017-08-31, 22:50
Dałem pierwsze piwo w historii....... za muzykę!

knj

2017-08-31, 23:16
ale chcę mi się śmiać z tych wszystkich szeryfów tutaj :D niech pierwszy rzuci kamień, kto nie wyprzedzał na podwójnej. mogłeś to, mogłeś tamto, no chu.. następnym razem będziesz ostrożny. najważniejsze, że nikomu nic nie się stało. mam nadzieję, że szmatę z peżota odwiedzą panowie policjanty.

pees. a od łony to wy się odpie**olcie

jantar.

2017-09-01, 12:46
knj napisał/a:

ale chcę mi się śmiać z tych wszystkich szeryfów tutaj :D niech pierwszy rzuci kamień, kto nie wyprzedzał na podwójnej. mogłeś to, mogłeś tamto, no chu.. następnym razem będziesz ostrożny. najważniejsze, że nikomu nic nie się stało. mam nadzieję, że szmatę z peżota odwiedzą panowie policjanty.

pees. a od łony to wy się odpie**olcie




*Rzuca kamień*
Nie wyprzedzam na podwójnej ciągłej. NIGDY. Na bank znajdzie się tu banda stulejarzy, która stwierdzi, że jestem c**a, no bo przecież wyżyny męskości to prowadzenie jakby się miało niedoj***nie umysłowe, wyprzedzanie na podwójnej i wsadzanie kutacha w usta śpiącym laskom.
:homer:

~Velture

2017-09-01, 20:44
knj napisał/a:

ale chcę mi się śmiać z tych wszystkich szeryfów tutaj :D niech pierwszy rzuci kamień, kto nie wyprzedzał na podwójnej.


Mogę rzucać kilka czy przysługuje mi tylko jeden kamień?

jantar. napisał/a:


wsadzanie kutacha w usta śpiącym laskom.


Lepiej laskom niż kolesiom :amused:

Banas921

2017-09-03, 02:23
Ty go dotknąłeś w ogóle?