18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymuszenie, stłuczka, ucieczka sprawcy - dk36

JaKuBoOo • 2017-08-28, 21:39
Witam.
Niestety, kolejny mój filmik ze zdarzenia drogowego.
Wymuszenie podczas manewru wyprzedzania i zniszczone lewe koła jako tego skutek.

Wiem, że rozpocząłem wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i z tego powodu można po mnie pojechać.
To, co z kolei zrobił ten baran (przy okazji uciekł z miejsca).. no na to brak mi słów.

< -- Od razu uprzedzam - pod koniec drę się dosyć głośno w nerwach, więc radzę ściszyć. Nie posiadam oprogramowania obecnie do montażu, dlatego też nie jestem w stanie tego wyciąć. -->

Druga sprawa to to, że słucham dość głośnio muzyki, to też radzę ściszyć.
Nagranie poniżej:


Poniżej zamieszczam zdjęcia obrazujące skutek..








BrianGriffin

2017-08-28, 22:49
Po 1: gość nie zdążył wrócić jeszcze całkiem na swój pas, a ty już dodawałeś gazu.

Po 2: za podwójną ciągłą dostaniesz parę punktów.

Po 3: naucz się, póki jeszcze możesz, że lepiej się spóźnić niż nie dojechać wcale.

Po 4: za to gówno w głośnikach wpadniesz kiedyś pod tira.

micemincer

2017-08-28, 22:53
gościu w peugocie nie patrzył w lusterko przy wyprzedzaniu, bo była podwójna ciągła. Masz za swoje zresztą.

deka-majster

2017-08-28, 23:19
"masz za swoje, masz za swoje" Odezwali sie przepisowi kierowcy z bólem d.


Życzę powodzenia w sprawie, daj znać jak się skończyła.

El_Vito

2017-08-28, 23:33
Młody wiek, ignorowanie przepisów, brak doświadczenia, brawura, przekonanie o tym, że się jest super kierowcą oraz słuchanie głośnego gówna i takie są tego efekty. Jak to Cię niczego nie nauczy, to następny materiał będzie na harda.

PękniętySłoik

2017-08-29, 00:02
jedz na onkologie bo od tego gowna w glosnikach na bank masz raka

markop4321

2017-08-29, 00:31
Gość od koła dostanie mandat za złamanie przepisów natomiast z peugeota dostanie mandat za spowodowanien kolizji drogowej

Pr...........em

2017-08-29, 00:48
j***ni onkolodzy - odpie**olcie się od Łony, pewnie większości jego tekstów nie jesteście nawet w stanie zrozumieć :D

dziura617

2017-08-29, 01:45
sam sobie winny i jeszcze wdupia to w internaty żal

barosz

2017-08-29, 02:37
W skrócie napisze jedynie (bo podobne komentarze już były), że było ewidentne widać, że gościu ze srebrnej strzały będzie łapać jeszcze drugiego TIRa. Osobiście w tej sytuacji bym sie nie skusił na wyprzedzanie peugeota mimo, że mam mocniejsza furę niż Ty przyjacielu. "Z szacunku" bym poczekał, aż 206 wyprzedzi TIRa nr 2. Bo jak łamać przepisy razem to razem. Raczej wole mieć całe auto niż dowodzić za wszelka cenę, ze jestem "na prawie"

TytanowyRosomak

2017-08-29, 02:57
k***a gdzieś ty się patrzył że w niego przyj***łeś? :)

manson__

2017-08-29, 03:43
KiKiZ napisał/a:

Przej***ne... Gościu z peugeota powinien dostać wpie**ol za odwalenie czegoś takiego na drodze...

Swoją drogą - złamałeś prawo, ale on złamał "bardziej" bo nie upewnił się, czy nikt nie wykonuje manewru wyprzedzania, więc powinna być Twoja wygrana?


Był na podwójnej ciągłej, więc po co miałby się upewniać? :amused:

Dam.ko

2017-08-29, 05:19
Poczekaj az twoja ubezpieczalnia zobaczy filmik... z ubezpieczenia moga byc nici...

dziaad

2017-08-29, 08:01
piwko za Łonę i niech dojebią szmaciarza z peżota, choć Tobie mandacik tez się należy. masz nauczkę za rumakowanie. zdarza się.

~Velture

2017-08-29, 08:50
Spotkanie 2 p*zd na drodze zawsze skutkuje rozj***niem auta przynajmniej u jednej p*zdy.

Już nie będę się pastwić nad tą podwójną ciągłą bo chyba wszystko zostało powiedziane.
Jechałeś jak kompletna p*zdA! Widziałeś, że gość zmienia pas i wystarczyło zdjąć nogę z gazu i nic by się nie stało ale ty chciałeś pokazać kto ma większego motoku*asa. Gratulację! Masz większego i większy problem.

Brawo ty.

Dam piwko tylko po to aby na głównej rozpętała się kolejna gównoburza i popatrzeć jak jebią ciebie z góry na dół za p*zdowatą jazdę i pedalską muzyczkę.