18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymuszenie, stłuczka, ucieczka sprawcy - dk36

JaKuBoOo • 2017-08-28, 21:39
Witam.
Niestety, kolejny mój filmik ze zdarzenia drogowego.
Wymuszenie podczas manewru wyprzedzania i zniszczone lewe koła jako tego skutek.

Wiem, że rozpocząłem wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i z tego powodu można po mnie pojechać.
To, co z kolei zrobił ten baran (przy okazji uciekł z miejsca).. no na to brak mi słów.

< -- Od razu uprzedzam - pod koniec drę się dosyć głośno w nerwach, więc radzę ściszyć. Nie posiadam oprogramowania obecnie do montażu, dlatego też nie jestem w stanie tego wyciąć. -->

Druga sprawa to to, że słucham dość głośnio muzyki, to też radzę ściszyć.
Nagranie poniżej:


Poniżej zamieszczam zdjęcia obrazujące skutek..








tarcer123

2017-08-29, 16:17
PSR dlaczego mnie to nie dziwi. To podobne nasienie co PZ. Za niezatrzymanie się po spowodowaniu kolizji prawo jazdy dożywotnio zabrać. Mogłeś dachować a ta k***a nawet się nie zatrzymała.

Donmenello

2017-08-29, 16:39
Dwie p*zdy z prawkiem z chipsów na drodze i tak się kończy. Wina gościa z peżota, który za ucieczkę będzie płacił za naprawę toyoty, ale ty i tak jeździsz jak ciota i lepiej przesiądź się na buty i autobus. Nie jesteś ośle na drodze sam, i to, że słuchasz dzikich rapsów czy innego szmelcu nie zwalnia cię ze stosowania się do przepisów.

Mam cichą nadzieję, że dopie**olą wam obopólną winę i ch*ja sobie naprawisz nie samochód.

~PowerBoBass

2017-08-29, 16:42
Obejrzałem ten filmik 20 razy żeby być pewnym. I jestem - zamiast depnąć w hebel do porzygu opon dymem, to Ty odbiłeś w lewo wpie**alając się na wyjebisty krawężnik. Brawo za reakcję - gdyby zamiast krawężnika jechał tir z naprzeciwka - domyślam się efektów. To jest te 0,5 sekundy, czasem mniej, na myślenie. Nie zdążyłeś.

PS tak, wiem, dymu z opon nie będzie, bo ABS sranie w banie. Nie zesrajcie się.

Corey_09

2017-08-29, 16:55
@up dymu z opon nie będzie, bo ABS :krejzi:

vieri22666

2017-08-29, 17:15
I dlatego na kursie C+E mówili, nie uciekać do rowu,na krawężnik, czy na czołówkę, (gdy nie ma na to miejsca, Ty kolego nie miałeś gdzie uciekać bo był krawężnik, i bardzo współczuje ci w jego naprawie, bo pewnie oprócz felgi pokrzywiłeś i zawiasu, przestawiłeś punkty mocowań san, belki i wahaczy :) ) tylko walić w pacjenta, niech się martwi on i jego ubezpieczalnia :)

DavidBeckham

2017-08-29, 17:27
Jak dla mnie to jesteś kretynem :) kupić kamerkę by nagrywała Twoje wykroczenia...a po drugie już było walić w niego to byś chociaż bez mandatu się obszedł :)

kenzol

2017-08-29, 17:40
pazuzu napisał/a:

(...) powinieneś przewidzieć że jak wyprzedził pierwszego tira i z dużą prędkością zbliża się do następnego to znaczy że będzie chciał go wyprzedzić i powinieneś mieć to na uwadze i się tam nie wpychać.


Nie ma znaczenia. Każdy manewr wyprzedzania zaczynasz od nowa, upewniając się że nikt ciebie nie wyprzedza.

motorcycleman

2017-08-29, 17:57
widzisz, że debil jest zdeterminowany na tyle, że wyprzedza na podwójnej. po chwili, wyprzedzając zrównałeś poziom z debilem, ale debil pokonał Cię doświadczeniem.

...a że jeden bardziej debilny od drugiego - debil to debil. ;)

ellsworth

2017-08-29, 20:39
Tak to się musi skończyć, gdy na drodze spotka się dwóch idiotów z których każdy jest królem szosy i on MUSI wyprzedzić choćby cały świat miał w ogniu stanąć.

mazga50

2017-08-29, 20:50
A mi się wydaje, że chciałeś go przytrzymać i zmusić do schowania się za tę drugą ciężarówkę, bo "panisko" Toyotą jedzie. Facet nie opuścił do końca pasa, a ty się już wpie**alasz na siłę? A gość poszedł vabank i udał, że cię nie widzi, albo faktycznie nie spojrzał w lusterko, bo nie wierzył, że ktoś może być takim samym kretynem jak on. A że razem łamiecie przepisy, to inna sprawa.
Mogłeś poczekać, przecież nic nie jechało z naprzeciwka i wyprzedziłbyś na legalu.

spyyd3r

2017-08-29, 21:10
Dwa debile spotkały się, masz nauczkę :)

cola1111

2017-08-29, 21:57
Mnie ciekawi po jaki ch*j robią takie pobocza jak to na filmie? No k***a po ch*j? Powinni zrobić betonowy, łagodny łuczek bez tego j***nego krawężnika. Wtedy zaoszczędziliby na krawężnikach i studzienkach, no i oczywiście byłoby to bezpieczniejsze, bo w takiej sytuacji mógłbyś sobie zjechać na pobocze, bez odbijania od j***nego krawężnika. A tak po za tym, krawężniki powinny być bardziej łagodne, tak aby przy przypadkowym wjechaniu nie rozj***ć sobie koła czy wahacza. No ale wiadomo, to jest Polska, tu wszystko, zawsze jest robione od dupy strony. PS albo k***a te j***ne wysepki. Na całym świecie odchodzi się od wysepek, bo nawet babusy w Afryce zauważyli, że to zamiast poprawiać, pogarsza bezpieczeństwo, ale k***a u nas te j***ne wysepki pojawiają się szybciej niż wpadki osła Petru.

Ruchacz_kopulacz

2017-08-29, 23:51
Dobrze ci tak frajerze, szkoda, że pod tira nie wjechałeś to byśmy mieli dobry material

Noside

2017-08-30, 22:47
Zdziwiłbym się, gdybym tylko potrafił się jeszcze zdziwić ;-)