18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymuszenie, stłuczka, ucieczka sprawcy - dk36

JaKuBoOo • 2017-08-28, 21:39
Witam.
Niestety, kolejny mój filmik ze zdarzenia drogowego.
Wymuszenie podczas manewru wyprzedzania i zniszczone lewe koła jako tego skutek.

Wiem, że rozpocząłem wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i z tego powodu można po mnie pojechać.
To, co z kolei zrobił ten baran (przy okazji uciekł z miejsca).. no na to brak mi słów.

< -- Od razu uprzedzam - pod koniec drę się dosyć głośno w nerwach, więc radzę ściszyć. Nie posiadam oprogramowania obecnie do montażu, dlatego też nie jestem w stanie tego wyciąć. -->

Druga sprawa to to, że słucham dość głośnio muzyki, to też radzę ściszyć.
Nagranie poniżej:


Poniżej zamieszczam zdjęcia obrazujące skutek..








Henboh

2017-08-29, 11:50
Gdzie hamulec, gdzie klakson? Zamiast tego ciśnięcia do lewej.

PS: ale za Łone piwko dam.

Radson

2017-08-29, 12:22
Dwóch wartych siebie idiotów. Z tym, że kierowca peżota jest totalnym zjebem, bo sp***olił z miejsca zdarzenia i nawet się nie zastanowił czy kogoś nie zabił.

bobi140

2017-08-29, 12:30
Trzeba było nie odbijać w lewo tylko tłuc dziada prawą, ewentualnie trąbić odpowiednio wcześniej, a nie wcale.

_Myszcz_

2017-08-29, 12:49
"Trzeba było nie odbijać w lewo tylko tłuc dziada prawą, ewentualnie trąbić odpowiednio wcześniej, a nie wcale. "

Widocznie autor tematu nie chcial klaksonem zagluszac Łony!

czarnykun

2017-08-29, 12:53
Na drodze trzeba myśleć za dwóch, Ty nie myślałeś nawet za siebie. Skoro to kolejny Twój filmik to podejrzewam, że nie ostatni bo z tego co zaobserwowałem u znajomych to dzielą się na takich którzy nie mieli dzwona nigdy ( bądź ewidentnie nie z ich winy) i takich którzy co 2 miesiące jeżdżą autami zastępczymi. Cóż... Auto kupisz, wyobraźni nie.

chaber03

2017-08-29, 12:59
myślałem że tylko Sebiksy z BMW tak robią a tu Toyota

waloos

2017-08-29, 13:47
Mam wrażenie, że w czasie kiedy on odbijał w lewo Ty liczyłeś jeszcze, że on Cię zauważy i wróci na swój pas. Byłeś spóźniony. Wygląda to trochę tak jakbyś chciał pokazać: ooo ja tu teraz jadę, więc wypie**alać. No i to Cię zgubiło.

Oczywiście gość z francuza winny - ale gdybyś od razu hamował to nie miałbyś problemów i na dodatek uniknąłbyś mandatu za ciągłą.

No ale co się działo w twojej głowie to się nie dowiemy, ja mogę się tylko domyślać.

chetek

2017-08-29, 14:19
Krótka piłka - gdyby kierowca Peuegota używał kierunków, do zdarzenia prawdopodobnie by nie doszło. A zrobił sobie rajd jakby wyprzedzał ciągnik na polnej drodze. Fakt, widząc takiego zająca można by chwilę dłużej odpuścić, ale z drugiej strony jak ktoś zjeżdża na swój pas, to w 99% przypadków właśnie to chce zrobić, a przecież wyprzedzanie musi odbyć się w jak najkrótszym czasie. Nie wina JakubOoO, że Peugeot nie tylko nie daje znaków o planowanych manewrach (kierunkowskazy), ale wręcz samo jego zachowanie zmyla innych kierowców. Oczernianie JakubOoO w tym wypadku to zwykły ból dupy internetowych mistrzów kierownicy. Nie liczę oczywiście podwójnej ciągłej, ale to insza inność.

AN...........or

2017-08-29, 14:38
no zajebiście, tylko że filmik z cieknącym koniem mi się włoncza ! co jest do chooooja ?


zonk

2017-08-29, 14:44
Teyla napisał/a:


~* Edit - pisałem to z laptopa dziewczyny i z jej konta.. *~


ch*j tam z wypadkiem. Pokaż cycki dziewczyny skoro ma konto na sadistc.pl

Xian5

2017-08-29, 14:46
Rapsy zawsze na propsie, elo ziomek, trzym się dzielni, joł

Sonal

2017-08-29, 14:58
@SQT - lepiej nie - bo może mieć cycki tak ch*jowe jak jego jazda.

Osobiście jeżdżę w 99,5% przepisowo, w tym 100% przestrzegam zakazu wyprzedzania, linii ciągłych czy znaku STOP i po obejrzeniu tego filmiku bardzo mnie cieszy, że oboje uszkodziliście sobie samochody.
To nawet lepsze niż mandaty za takie piracenie na drodze.
Mam nadzieję, że stary Ci jeszcze - jako bonus - wpie**olił za uszkodzenie mu samochodu.
I oczywiście się powtórzę - ale w Polsce nadal zbyt łatwo zdobyć prawo jazdy.

tol4

2017-08-29, 15:10
Nie licz na jakiekolwiek ubezpieczenie. Ubezpieczyciel Ci nic nie wypłaci za tę kolizję, bo to Ty spowodowałeś kolizję rozpoczynając manewr w miejscu niedozwolonym. Gościu dostanie jedynie za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, bo mógł nawet nie poczuć kolizji - nie widać u niego uszkodzeń poważnych.

chucherko

2017-08-29, 15:39
nie było żadnej stłuczki z peugeot'em, chłopak uciekł w lewo żeby w niego nie uderzyć a samo wyprzedzanie przed zdarzeniem jest na przerywanej, nie ciągłej
okulary na nos

TurboGitarzysta

2017-08-29, 15:59
Piwko za Łonę, ale reszta wymaga solidnej zjebki. Na ciągłej się nie wyprzedza.