18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybory tuż tuż!

bloodwar • 2011-10-01, 08:25
Nie bądź jeleń, NIE idź na wybory!

Marchołt

2011-10-02, 22:23
angel napisał/a:



Jak ktoś nie wie na kogo zagłosować to na pewno nie będzie szukał swojego kandydata na forum SADISTIC gdzie znajdują się materiały z wypadkami, śmiercią, fekaliami i seryjnymi mordercami.
Od tego są, spotkania wyborcze,debaty polityczne itp.



Nie nie zaprzeczam sam sobie. Dokładnie piszę że: to forum nie jest miejscem na polityczne przepychanki ale istnieją różne tematy związane z polityką np ten: http://www.sadistic.pl/pis-vs-po-zbiorczy-na-dowc**y-vt83620.htm



Może zanim zaczniesz się wypowiadać to najpierw sprawdź:
Zbiorczy na piłkę: http://www.sadistic.pl/wspaniale-akcje-w-pilce-noznej-pilka-nozna-zbiorczy-vt63227.htm
Zbiorczy na koszykówkę: http://www.sadistic.pl/wspaniale-akcje-w-koszykowce-koszykowka-zbiorczy-vt67531.htm



Poszukaj sobie w tym temacie a znajdziesz odpowiedź:
http://www.sadistic.pl/zglos-problem-z-forum-zasugeruj-zmiany-vt26.htm
Nie będziemy tego tłumaczyć każdemu z osobna.

Twój materiał został scalony do tematu zbiorczego o Wyborach i temat uważam za zamknięty.



Jak ktoś nie wie na kogo zagłosować, to sadistic, jest miejscem każdym jak inne, które można wykorzystać do zachęcenia go do oddania swojego głosu na daną partię.
Dlaczego politycy PO, PiS oraz innych partii zaśmiecają miasta swoimi plakatami, bądź bilbordami?
Tutaj jest większa szansa, że ktoś się daną partią zainteresuje, zważywszy na to, że jest to temat w którym można rozmawiać na temat polityki. Jak komuś to nie odpowiada, to niech ten temat ominie. Widać trudno to zrozumieć.

Ten temat, który mi wysłałeś zawiera tylko dowc**y związane z polityką. Co jeśli chcę wstawić filmik? Twoje postępowanie robi bałagan na tej stronie, nie wiem jak można tego nie dostrzegać. Komplikujesz tylko sytuacje. Tematy zbiorcze tworzy się po to, aby podpiąć pod nie posty zawierające treść o bardzo podobnej tematyce, wręcz takiej samej. W tym przypadku trudno się jej doszukiwać.
Po prostu robisz syf, podpinając razem tematy, które do siebie nie pasują.

Owszem te tematy zbiorcze z piłką nożną i koszykówką są jak najbardziej na miejscu, tylko zauważ, że nie zawierają one wszystkich sytuacji związanych np. z piłką nożną, a jedynie "Wspaniałe akcje...", tak samo jak, jedynie kawały "PiS vs PO".
Znowu naciągasz fakty i rozsądek pod swoje błędne myślenie i Ty doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.
Komplikujesz tylko sytuacje.

Temat scaliłeś, trudno. Nie umrę od tego, ale przestań ściemniać i mieszać się do tego co znajduje się w poczekalni skoro nie łamie regulaminu i nie jest czymś co rzeczywiście nadaje się na podpięcie pod temat zbiorczy.

Pozdrawiam.

~Angel

2011-10-02, 23:01
Marchołt napisał/a:

Jak ktoś nie wie na kogo zagłosować, to sadistic, jest miejscem każdym jak inne, które można wykorzystać do zachęcenia go do oddania swojego głosu na daną partię.



Specjalnie napiszę dla Ciebie dużymi literami abyś zrozumiał:

SADISTIC TO NIE MIEJSCE NA POLITYCZNE PRZEDWYBORCZE GÓWNO



Marchołt napisał/a:

Dlaczego politycy PO, PiS oraz innych partii zaśmiecają miasta swoimi plakatami, bądź bilbordami?



Bo za to płacą.

Ty nie musisz zaśmiecać tej strony.

Marchołt napisał/a:

Ten temat, który mi wysłałeś zawiera tylko dowc**y związane z polityką.



Widzę że miewasz trudności w rozwijaniu skrótów.

np. -znaczy: na przykład

Jak nauczysz się szukać to odkryjesz więcej tematów politycznych na tym forum.
Marchołt napisał/a:

Owszem te tematy zbiorcze z piłką nożną i koszykówką są jak najbardziej na miejscu, tylko zauważ, że nie zawierają one wszystkich sytuacji związanych np. z piłką nożną, a jedynie "Wspaniałe akcje...", tak samo jak, jedynie kawały "PiS vs PO".



Może zajrzyj do tych tematów a nie sugeruj się tylko tytułem.

Marchołt napisał/a:

Temat scaliłeś, trudno. Nie umrę od tego, ale przestań ściemniać i mieszać się do tego co znajduje się w poczekalni skoro nie łamie regulaminu i nie jest czymś co rzeczywiście nadaje się na podpięcie pod temat zbiorczy.



Wielki jednodniowy znawco forum SADISTIC najpierw zapoznaj się z zasadami panującymi na forum a dopiero później zacznij mówić co kto ma robić.

KONIEC OFFTOPU

Marchołt

2011-10-02, 23:48
angel napisał/a:



Specjalnie napiszę dla Ciebie dużymi literami abyś zrozumiał:

SADISTIC TO NIE MIEJSCE NA POLITYCZNE PRZEDWYBORCZE GÓWNO





Bo za to płacą.

Ty nie musisz zaśmiecać tej strony.



Widzę że miewasz trudności w rozwijaniu skrótów.

np. -znaczy: na przykład

Jak nauczysz się szukać to odkryjesz więcej tematów politycznych na tym forum.

Może zajrzyj do tych tematów a nie sugeruj się tylko tytułem.



Wielki jednodniowy znawco forum SADISTIC najpierw zapoznaj się z zasadami panującymi na forum a dopiero później zacznij mówić co kto ma robić.

KONIEC OFFTOPU



Na sadistic wchodzę już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz założyłem konto. Dodatkowo chciałbym zauważyć, że nie muszę być tutaj od dawna, aby zauważyć rzeczy dla normalnych ludzi oczywiste.

angel napisał/a:

SADISTIC TO NIE MIEJSCE NA POLITYCZNE PRZEDWYBORCZE GÓWNO



Dobrze, dobrze, ale już nie krzycz. Zwróćmy jednak uwagę na to, że nie wystawiam żadnego przedwyborczego gówna. Ja wystawiłem humorystyczny filmik związany z polityką, który skomentowałem. To wszystko. To nie ja zrobiłem z tego problem, ale Ty.

Co do odpowiednich tematów zbiorczych związanych z Polityką, to czemu mam szukać czegoś, czego nie ma i nie będzie. Polityka to obszerny temat i nie da się jej podpiąć pod jeden zbiór.

A więc niech tak będzie, koniec OFFTOPU.
Pozwoliłem sobie jednak odpisać na twój ostatni post, gdyż byłoby to z mojej strony niegrzeczne.
Dzięki za dyskusje, miło się rozmawiało.
Pozdrawiam i do zobaczenia w innych tematach.

[ Komentarz dodany przez: angel: 2011-10-03, 00:00 ]
To ja się jeszcze dopiszę:

To ty zacząłeś lamenty na PW.
Nikt nie krzyczy bo nie ma wykrzyknika.
Wstawiłeś filmik mający ośmieszyć inne partie polityczne i dopisałeś na kogo mają głosować. Komentarz nie polega na promowaniu partii politycznych.
Tematy związane z polityką są, nawet jest zbiorczy z Twoim guru:
http://www.sadistic.pl/jkm-mikke-zbiorczy-vt40196.htm
wystarczy szukać.

Również dziękuję za miły offtop.

@Angel
Nie naginaj faktów i tutaj nie zamydlaj.
Pozdrawiam kumatych :-D

rixspi

2011-10-03, 00:10
BongMan napisał/a:

Trzeba iść na wybory bo jak ten mały wariat znowu się dorwie do władzy to Polska się cofnie w rozwoju o 4 lata.


Serdecznie pozdrawiam ;D Widać bongo daje się we znaki, przerzuć się na fetkę być może pomoże Ci zrozumieć, że ten mały wariat jest faktycznie mały w porównaniu do Donka ;D ( no dobra koniec końców i tak jeden ch*j :( )
Jestem dumny z tych, którzy idą na wybory wybierać kogoś z PO, PiS, SLD, PJN, RPP i ch*j tam jeszcze wie co jeszcze. Jestem dumny, bo wiem, że nie macie pojęcia jaka jest różnica między tymi wszystkimi partiami a głosujecie za tym kogo bardziej "lubicie" a mimo wszystko pie**olicie, że jak ktoś nie zagłosuje to nie może narzekać :D . Polska jest pięknym krajem, wystarczy wyrzucić 2/3 obywateli ( w tym mnie ;D ).

Zmieniam wyj***ć na wyrzucić w ostatniej linijce z powodu poziomu dyskusji w temacie ;) .

Phallucifer

2011-10-03, 01:34
może tak o wódce pogadamy? a jak nie o wódce, to może chociaż o wpływie Michaux na krystalizowanie się idei nurtu artystycznego sublimowanego przez VVV? Jak już chcemy o czymś poważnym pogadać , co ma realny wpływ na nasza rzeczywistość. Bo będąc Z Wami szczerym , to mnie się wydaje, ze te owoce jakie nam oferują(zaoferowali) politycy, te które są i maja być , to owoce po prostu zgniłe i przebrzmiałe.
Ja całej tej kaście chciałbym pokazać wymownie , ze nie my dla nich , a oni dla nas.
Szanowni wsółlforumowicze , chciałem wam przypomnieć , ze w dorosłych demokracjach utarło się pojęcie nieposłuszeństwa obywatelskiego.Tak więc jeśli wam nie w smak obecna polityka , to po prostu nie oddajcie głosu , wyjedźcie z kraju, czy coś zróbcie , żeby było jasne , że ten kraj jest smieszny. Natomiast to biadolenie o tym, który lepszy i jacy to oni ważni , to wam powiem ,że jest zabawne. Wyjedzcie proszę na wschód , zapytajcie się ,czy polityka ma realny wpływ na ich życie? Czy to aby nie po prostu manifestacja inteligencji , zwana zaradnością.
Gdakanie polityków niestety niekorzystny wpływ na nasze środowisko i takie są fakty(a choćby ta wasza rozmowa).Więcej pożytku przynosi inicjatywa obywatelska , czy jak chodzi o gospodarkę , to inicjatywa prywatna. Tylko ja się pytam na diabła nam cała ta machina masturbująca te klasę próżniaczą? choć ja ich nazywam po swojemu "bandą K U T A S Ó W". (i mogę za to dostać ostrzeżenie...).

politycy musza zniknąc do absolutnego minimum.

Pener

2011-10-03, 05:14
ja pie**ole :shock: ile literek

dr...........3x

2011-10-03, 07:58
To jak nie było spełnionych obietnic wyborczych, to można było zrobić listę rzeczy które partia wprowadziła, całkowicie odwrotnych do tych z obietnic wyborczych!

.:...........:.

2011-10-03, 08:04
Pener666 napisał/a:

ja pie**ole :shock: ile literek



Widocznie im za to płacą.

bloodwar

2011-10-03, 08:11
SADteusz napisał/a:

bloodwar, jeśli się mylę to mnie popraw, ale zdegenerowani zwyrole i napoleony z zakładów zamkniętych praw wyborczych nie mają, karteczki nikt im nie da, więc jak ich głos może być równie ważny jak mój czy Twój? Nie chcesz nie głosuj, ja Cię namawiał nie będę, ale Ty zrób to samo - nie namawiaj innych.



Właśnie sęk w tym, że się mylisz - prawo wyborcze może odebrać tylko sąd prawomocnym wyrokiem pozbawiając praw obywatelskich (i to też przeważnie tylko na jakiś czas). Idąc do więzienia nie musisz być automatycznie pozbawiony praw obywatelskich (a nawet więcej - przeważnie sąd tego nie orzeka, tylko w przypadkach najcięższych przestępstw albo spraw "politycznych" (np podrabianie papierów urzędowych). Psychiczni to jeszcze inna para kaloszy bo to że ktoś np. ma zespół Downa ( a więc w wieku 18 lat + ma osobowość małego dziecka), widzi martwych ludzi, rozmawia z nimi albo wydaje mu się że jest inną osobą nie oznacza, że nie może sobie wybrać prezydenta. Osobę psychicznie chorą można ubezwłasnowolnić, ale nie odbiera to prawa wyborczego, to może odebrać tylko sąd w szczególnych przypadkach na wniosek prokuratora. Z jednej strony jest to sprawiedliwe, bo to że ktoś np. ma gorszy rok, depresję i myśli samobójcze i trafia do psychuszki nie oznacza, że automatycznie jest kompletnym idiotą który nie umie głosować i tym samym traci szansę na wybranie prezydenta który będzie urzędował przez 4 lata kiedy osoba ta będzie już zdrowsza. Z drugiej strony - skoro nie pozwalamy głosować dzieciom to czemu pozwalamy głosować "downom" którzy niby są dorośli wiekowo ale mają IQ dziecka i nawet nie rozumieją abstrakcyjnego pojęcia "prezydent"??? Czemu pozwalamy głosowować ludziom z ciężkimi chorobami psychicznymi, którzy nawet nie rozumieją gdzie są i co robią? I ostatnie pytanie - czemu do jasnej cholery mój głos, obywatela płacącego podatki, ciężko pracującego i o wysokiej świadomości politycznej liczy się dokładnie tak samo jak głos menela albo "psychola"?

ErykKatongua

2011-10-03, 10:18
"Udział w wyborach to Twój obywatelski obowiązek"... k***a, nawkładali wam do łbów tych populistycznych haseł i szczekacie. Nie masz kandydata, nie wiesz na kogo masz głosować to nie idź na wybory. Dopóki społeczeństwo będzie głosować na mniejsze zło albo "bo tak trzeba" dopóty będzie ch*jowo. Żyjemy w takim systemie, że jeden głos człowieka żyjącego na co dzień polityką jest tyle samo warty, co głos jakiegoś menela spod sklepu, który nie jest w stanie wymienić połowy partii kandydujących do sejmu. No, ale to już jest siła demokracji.

Earth

2011-10-03, 11:43
Wasze pie**olenie jest żałosne, w większości.

Nie chcesz iść na wybory? No spoko, rozumiem. Ale do k***y nędzy zamknij p*zdę po wyborach i nie pie**ol, że ten kto wygrał jest do dupy.

Sz...........an

2011-10-03, 14:38
kudlaty1125 napisał/a:

@idź a potem sraj 4 lata że Ci źle i nie dobrze, bo niby k***a opozycja przeszkadza, bo k***a kryzys i brak środków etc.
Rozpie**ala mnie hasło, kto nie głosował nie ma prawa narzekać, na kogo bym i tak nie zagłosował to i tak populista i oszust. Więc po ch*j tracić czas, skoro można sobie piwko albo flaszeczkę wtedy jebnąć.



Mnie też wk***ia jak ktoś tak mówi że ten kto nie głosował nie powinien krytykować. A chyba wiem dlaczego tak mówią.
Szlag ich trafia jak okazuje się że osoba która nie poszła na wybory mówiła: "nie pójdę na wybory bo to banda złodziei i nie będę głosował na hołotę która przez 20 lat nic nie zrobiła w tym kraju a jeśli coś zrobiła to najwyżej zabrała niż dała" i okazuje się że po wyborach że miała rację.


Prawda wyborców w oczy kole. Dlatego każą nam żebyśmy nie krytykowali.

Earth napisał/a:

Wasze pie**olenie jest żałosne, w większości.

Nie chcesz iść na wybory? No spoko, rozumiem. Ale do k***y nędzy zamknij p*zdę po wyborach i nie pie**ol, że ten kto wygrał jest do dupy.




Oho tego już k***a nieźle kolnęło

Aha no i od razu: Oni wszyscy się nawet do dupy nie nadają.

cisek666

2011-10-03, 14:52
Szczerze? Każdy głos będzie dobrym, nie zmarnowanym głosem, serio. PO jednak coś robi (mimo wszystko widać te budowane autostrady, u mnie w regionie też), PSL to rolnicy (grupa zupełnie olewana przez inne partie), SLD od biedy czasem ma dobry pomysł i nie gmatwa się już w korupcję tak jak kiedyś, Palikot jako jedyny ma faktycznie liberalny program, PiS tępi pedalstwo i żydomasonerię, co niektórym sadolom może się podobać; reszta partii to plankton bez szans (sorry Korwin), ale można oddać kreskę chociażby za program bo nie mówię, że nie mają pomysłów (co prawda przeważnie zj***nych i/lub nierealnych) także jest kogo wybierać. I nie jest tak że politycy nic nie robią poza darciem kasy, bo robią; tylko trzeba to zauważać. A pie**olenie że nie ma na kogo głosować to tylko unikanie odpowiedzialności za podejmowane wybory.

RomcioMcMiedź

2011-10-03, 15:18
http://www.sadistic.pl/awantura-czerwone-sk***ysyny-vt47004.htm
To chyba najbardziej obrazowa i bezpośrednia prezentacja kandydatów SLD i PPP. Platforma to populizm, obecanki i robienie polityki dla niej samej, nie dla idei czy chęci rozwoju kraju. PiS to partia w poglądach dość podobna do platformy, w sumie jak zmieniają się nie ma wielkiej różnicy. Palikot to lewactwo które oderwało się od postkomuny ale w istocie prezentuje podobne elementy światopoglądowe. Prawda jest taka że najlepsze partie mają małe szanse na wejście do sejmu(KNP albo PJN) bo demokracja z automatu gwarantuje wejście do parlamentu tych którzy najwięcej obiecują. Jeśli ktoś mówi że wyda więcej pieniędzy na to lub tamto, kłamie. Zabierze nam 150 zł żeby w praktyce oddać 100zł bo 50 zł przeżre masa biurokratów. Niewidzialna ręka wolnego rynku jest jedynym napędem dla Polskiej gospodarki. Rząd Tuska jeśli chce uratować nas przed kryzysem niech najlepiej nic nie robi bo każda ingerencja władz kończy się fatalnie. Głosuję na KNP, wy marnujcie głosy na kogo chcecie, ale to ja będę miał czyste sumienie wtedy kiedy ZUS zbankrutuje i będziecie spędzać emeryturę żebrząc na chodniku. Nikt na was nie zapracuje bo kto będzie pracować jak się teraz depcze instytucję rodziny!?

lapps

2011-10-03, 16:04
Cytat:

Od tego są, spotkania wyborcze,debaty polityczne itp.



ch*jowy argument bo z takim jkm nikt oprocz palikota nie zrobi debaty, bo sk***ysyny nic do powiedzenia nie maja oprocz "wybierzcie nas, bedzie lepiej, obnizymy podatki, podniesiemy place" wiec sie boja, bo byle ekonomista obnazy ich idiotyzm. jedyne co to dostaje jakies feministki albo pedalow do debat, ktorzy nawet nie potrafia zrozumiec co do nich mowi.

Cytat:

Bo za to płacą.



a co ze sponsorowaniem partii sejmowych z pieniedzy podatnikow? wychodzi, ze my sami placimy za to, ze mamy upie**olone miasta