18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybory tuż tuż!

bloodwar • 2011-10-01, 08:25
Nie bądź jeleń, NIE idź na wybory!

Wesoły

2011-10-01, 09:49
Niezły materiał. 100% poparcia dla saistica. :P

YeeZooS

2011-10-01, 10:13
Nie idź, a potem sraj 4 lata że Ci źle i niedobrze. To jest k***a filozofia

_R...........s_

2011-10-01, 10:15
@idź a potem sraj 4 lata że Ci źle i nie dobrze, bo niby k***a opozycja przeszkadza, bo k***a kryzys i brak środków etc.
Rozpie**ala mnie hasło, kto nie głosował nie ma prawa narzekać, na kogo bym i tak nie zagłosował to i tak populista i oszust. Więc po ch*j tracić czas, skoro można sobie piwko albo flaszeczkę wtedy jebnąć.

YeeZooS

2011-10-01, 10:19
Zgodzę się tylko co do flaszeczki, bo jak mówią Polityka, Religia i Muzyka nie sa tematem do rozmów tylko do kłótni co lepsze.

M@peT

2011-10-01, 10:34

I tyle w tym temacie

Dymekx

2011-10-01, 10:40
Nie ma partii idealnej ci co nie głosują bo "nie mają na kogo" to debile którzy by glosowali tylko na siebie, tak jak Tusk to zrobił :D . Pewnie i na Piłsudskiego byście nie glosowali bo zawsze znajdziecie w człowieku oszusta, zdrajcę narodu itp. Nowa Prawica na nią zagłosuje i tak ZAGŁOSUJĘ bo nie mam kompleksów.

zonk

2011-10-01, 11:12
Nie głosujesz nie masz prawa do narzekania.

Robster

2011-10-01, 11:32
@kudlaty1125 dałem Ci piwo tylko przez przypadek, bo tak na prawdę nie szanuję cię za to co napisałeś. Zwyczajnie mam w dość niskim poważaniu ludzi, którzy "nie idą bo nie mają na kogo głosować" lub w ankietach widnieją pod słupkiem "nie mam zdania".
Jestem za tym, żeby wprowadzić dotkliwe kary za niechodzenie na wybory. Jesteś Polakiem, żyjesz w tym kraju, to do k***y nędzy masz spełnić swój patriotyczny obowiązek i wrzucić głos do urny! ch*j kogo obchodzi czy głosujesz na PiS, PO, SLD, Palikota, JKM czy zwyczajnie zepsujesz swój głos. Nie po to twój, mój i 80% użytkowników pradziadków, prababek i masa dzieciaków, ginęła za to żebyś ty teraz k***a focha strzelał, bo ci się w kraju coś nie podoba.

soohar

2011-10-01, 11:33
kudlaty1125 napisał/a:


(...) Rozpie**ala mnie hasło, kto nie głosował nie ma prawa narzekać (...)



Tadaaa:
SQT napisał/a:

Nie głosujesz nie masz prawa do narzekania.


st...........ku

2011-10-01, 12:17
@kudlaty1125
Jeżeli chcesz narzekać i nie głosować to wypie**alaj do Irlandii, Norwegii czy gdziekolwiek, gdzie każdy będzie miał na Ciebie wyj***ne bo ch*j ich będzie obchodziło, że sobie rady nie dajesz...

.:...........:.

2011-10-01, 12:23
steku, racja, ale mogłeś tego słowa nie używać.

ticorr

2011-10-01, 13:19
przy tym wkręcaniu żarówki - przy SLD powinno być: przeleci ci żonę, zmolestuje dziecko i ukradnie jabłko... poza tym nie wiem co robią partie pro-unijne w połówce konserwatyzmu społecznego... i co robi PO oraz PJN w ćwiartce liberalizmu gospodarczego? od kiedy podwyższanie podatków i rozrost biurokracji to liberalizm gospodarczy? widać, że ludzie zabierają się za dzierganie grafik, a pojęcia o polityce i aktualnych wydarzeniach nie mają żadnego.. ot, chyba żeby pokazać jakim to się jest alternatywnym cool gostkiem patriotą.. żenujące.......

BongMan

2011-10-01, 13:34
Trzeba iść na wybory bo jak ten mały wariat znowu się dorwie do władzy to Polska się cofnie w rozwoju o 4 lata.

Magik2501

2011-10-01, 13:41
"Nie głosujesz - nie masz prawa do narzekania" - ale KU*WA nie ma na kogo do ch*ja!! Rozumiem, że komuś się nie chce dupy ruszyć, a potem jęczy, że jego kandydat nie wygrał. A u nas?

SLD - postkomuchy chcący dawać prawa adopcyjne pedałom
PSL - partia-widmo. Niby jest, ma stały elektorat wsi, ale w sejmie ich nie widać
PO - liberałowie podnoszący podatki, partia używająca w spotach jedynie czasu przyszłego mimo 4 lat rządzenia ("zrobimy", "zbudujemy", zamiast "zbudowaliśmy i zbudujemy jeszcze" itp.) czyli Polska paranoja
PiS - pobożna lewica z mega-niemedialnym liderem
Palikot - oszołom, pajac puszczający na posła transwestytę, walczący o "prawa" pedałów
PPP - chyba najbardziej czerwona partia startująca do wyborów
PJN - taka "Platofrma PiSu"
KNP - ich bym najchętniej wybrał, ale jestem z Warszawy, a tu ich wydymali, źle policzyli podpisy i nie startują. k***a.

Chyba jedyny sposób to zagłosować na gościa z najgłupszym nazwiskiem, chociaż będzie zabawniej wiadomości potem słuchać