18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybory tuż tuż!

bloodwar • 2011-10-01, 08:25
Nie bądź jeleń, NIE idź na wybory!

Robster

2011-10-01, 13:47
@up nikt Ci nie każe głosować "na kogoś". Chodzi o samo uczestnictwo w wyborach. Poczujesz, że kandyduje osoba, której poglądy i plan ci odpowiada, to oddasz na nią głos, a do tej pory głosuj na Juliana lub na wszystkich.
Niby nic to nie wnosi, ale każdy powinien mieć takie patriotyczne auto-zachowanie w czasie wyborów i wrzucić kartkę do urny.

Roszp

2011-10-01, 14:29
Ja tylko skomentuję to "nie". Jeśli żadna partia Wam nie pasuje, nie bądźcie głupimi i idźcie na te j***ne wybory. Zaznaczcie wszystkich na karcie (w ten sposób nikt nie odda głosu za was, jeśli oddalibyście pustą kartę) i sru do urny.
Co to da?
Twój głos się wliczy do frekwencji wyborczej, ale zamiast dać jakiemuś losowemu dziadowi który by się cieszył że plakaty wyborcze i ganianie po targach poskutkowały - zabierzesz każdemu. Każdemu po równo.
Jeden taki głos fakt - nic nie da. Ale gdyby te 50% osób które wolą siedzieć w domu i narzekać jak im źle poszła na te wybory i oddała taki głos, to może w końcu panowie politycy by dostrzegli że nasze społeczeństwo kiełbasą się już przejadło.
I jarek by zauważył, że zamiast 30% popiera go 10%, a pan Premier byłby niewiele lepszy ze swoimi ~12-13%.
Ach, te marzenia...

Amen k***a.

lapps

2011-10-01, 14:44
po z pjn to ladnie pobladzily na tej mapie ideologicznej. knp wcale nie lubi pjn i pisu. jest w najlepszym wypadku obojetne. najnizszy wynik wyborczy dajacy miejsce w sejmie byl w 1991. upr mialo wtedy 2.26% i wprowadzilo 3 poslow, a byly partie co mialy jeszcze mniej. i upr bylo tez byla jedna z niewielu jesli nie jedyna partia, ktora bedac w sejmie zachowywala sie zgodnie ze swoim planem wyborczym, tylko majac 3 osob przeciwko 400+ socjalistow, nie mieli szansy nic przeglosowac. a inicjatywy mieli dobre.

a te wszystkie kampania "nie idzcie na wybory" to niezle sk***ysynstwo. one sa puszczane tylko w internecie, i ogladaja je tylko mlodzi ludzie. a wapno ogladajace telewizje dalej bedzie chodzic i glosowac na pis/po/psl/sld.
pozdro dla tych co sie daja nabrac i oddaja decydujacy glos starcom, ktorzy maja juz taki kisiel w mozgu, ze byle dziecko ich moze manipulowac

Dymekx

2011-10-01, 17:44
Jak nie będzie Nowej Prawicy to ja ją tam dodam odhaczę i fru do urny.

androgenius

2011-10-02, 03:13
BongMan napisał/a:

Trzeba iść na wybory bo jak ten mały wariat znowu się dorwie do władzy to Polska się cofnie w rozwoju o 4 lata.

Ten kraj i bez niego się cofa o 10 co roku stosunku do reszty cywilizowanego świata.

bloodwar

2011-10-02, 07:11
Podsumowując - jak nie pójdę na wybory to w kraju będzie źle, jak pójdę na wybory to też będzie źle - nie czujecie tu braku logiki, ludzie od wrzucania pustych kartek tudzież głosowania na "mniejsze zło"? A osobom mówiącym o wadze nawet pojedyńczego losu który to niby może przeważyć szalę polecam wizytę w zakładzie psychiatrycznym albo więzieniu, przyjrzyjcie się dobrze ludziom którzy tam siedzą - zdegenerowanym zwyrolom czy Napoleonom siedzącym w kaftanach - oni mają DOKŁADNIE TAKĄ SAMĄ jedną karteczkę co Wy i ich głos jest równie ważny co Wasz - troszkę to dołujące nieprawdaż?

SA...........sz

2011-10-02, 10:18
bloodwar, jeśli się mylę to mnie popraw, ale zdegenerowani zwyrole i napoleony z zakładów zamkniętych praw wyborczych nie mają, karteczki nikt im nie da, więc jak ich głos może być równie ważny jak mój czy Twój? Nie chcesz nie głosuj, ja Cię namawiał nie będę, ale Ty zrób to samo - nie namawiaj innych.

Sebun

2011-10-02, 10:39
Ta pseudologika, którą wbijają nam do głów kampanie społecznie jak widać już co poniektórym poważnie zaszkodziła.

Jeśli ktoś kto nie interesuje się polityką lub nie jest obeznany w temacie postanawia nie głosować świadczy to tylko o jego MĄDROŚCI ŻYCIOWEJ. Natomiast namawianie ludzi, by postawili krzyżyk pod obojętnie którym nazwiskiem świadczy o skrajnym debilizmie.

Podobnie jest z tzw. prawem do narzekania. Jeśli głosujesz na złodzieja i on dochodzi do władzy, to ja mam prawo narzekać, gdy będzie źle, bo go nie wybrałem, natomiast to z twojej winy znalazł się w parlamencie, więc ty nie masz nic do powiedzenia.


Sam oddam głos na partię spoza sejmu, co polecam wszystkim, po zapoznaniu się z programami.

zonk

2011-10-02, 12:28
Sebun napisał/a:


Podobnie jest z tzw. prawem do narzekania. Jeśli głosujesz na złodzieja i on dochodzi do władzy, to ja mam prawo narzekać, gdy będzie źle, bo go nie wybrałem, natomiast to z twojej winy znalazł się w parlamencie, więc ty nie masz nic do powiedzenia.



To zagłosuj na kogoś innego żeby inni mogli na ciebie narzekać że złodzieje doszli do władzy. Będzie remis wtedy.
A jak komuś się dupy nie chce ruszyć głosować to niech zamknie mordę. Miał swoją szansę a ją zmarnował.

Marchołt

2011-10-02, 13:23
Jak w prosty sposób skomentować zawartość tego filmiku?
Cyrk, kabaret.




[ Komentarz dodany przez: angel: 2011-10-02, 13:29 ]
to nie miejsce na prowadzenie kampanii wyborczej

@Angel
Ale chyba mogę wyrazić swoje preferencje wyborcze i prywatnie polecić daną partię?
Więc skorzystam z tego "przywileju".
Dziękuję.
Jeśli ktoś nie wie na kogo oddać głos:
tu był link
Ps. Podpinanie mojego tematu pod ten, nie jest na miejscu. Ja w przeciwieństwie, do autora tego tematu mówię: "idź na wybory, ale nie głosuj na złodziei."

~Angel

2011-10-02, 15:17
Marchołt napisał/a:

Ale chyba mogę wyborcze i prywatnie polecić daną partię?
Ps. Podpinanie mojego tematu pod ten, nie jest na miejscu.



W internecie istnieje kupa politycznych for gdzie możesz podzielić się swoimi preferencjami politycznymi ale koniecznie musisz to robić tutaj.
Jeżeli już czujesz taką potrzebę to zrób to w dyskusji podając jakieś argumenty a nie wklejając link do strony partii politycznej.

Moim zdaniem: im mniej politycznego gówna na Sadistic tym lepiej.

Marchołt

2011-10-02, 16:02
angel napisał/a:



W internecie istnieje kupa politycznych for gdzie możesz podzielić się swoimi preferencjami politycznymi ale koniecznie musisz to robić tutaj.
Jeżeli już czujesz taką potrzebę to zrób w dyskusji podając jakieś argumenty a nie wklejając link do strony partii politycznej.


Chciałem zauważyć, że to jest temat, o tematyce politycznej, więc chyba mogę napisać, aby ludzie niezadowoleni z obecnej polityki głosowali na Nową Prawicę?
Odnoszę się po prostu do tematu. Trudno to zrozumieć?

Odniosę się jeszcze do tego:
angel napisał/a:


Moim zdaniem: im mniej politycznego gówna na Sadistic tym lepiej.


Dokładnie: TWOIM ZDANIEM. Nie jesteś na tym forum sam. Jest wiele osób, których polityka interesuje. Pomińmy jednak ten fakt. W dzisiejszej polityce dochodzi do wielu zabawnych sytuacji, tak samo jak dochodzi do nich w przypadku piłki nożnej, rajdów samochodowych, czy wśród żuli. Mnie np. nie interesuje, to w jak krótkim czasie ktoś wypił pół litra wódki, czy litr wina. Po prostu tego nie oglądam, nie komentuję. Proste? Proste.
Dlaczego, więc masz taki problem z tematami politycznymi?

Czy w jakiś sposób łamią one regulamin?
Czy jeśli interesują mnie samochody i wstawię filmik o samochodach, automatycznie muszę znaleźć odpowiednie forum tematyczne, aby o nich dyskutować?

Kolejna dziwna sytuacja, o której pisałem ci na pw.
Na tej stronie jest coś takiego ja poczekalnia. Jeśli przesłany filmik spodoba się trafia na główną, jeśli nie to nie i zostaje zapomniany. Proste.
Nie widzę potrzeby, abyś Ty dodatkowo ingerował w zawartość tego działu, jeśli nie łamie on regulaminu.

~Angel

2011-10-02, 16:33
Marchołt napisał/a:

Chciałem zauważyć, że to jest temat, o tematyce politycznej, więc chyba mogę napisać, aby ludzie niezadowoleni z obecnej polityki głosowali na Nową Prawicę?



Oczywiście, że możesz tylko przedstaw jakieś argumenty aby głosować akurat na tę partię a nie wklejaj link.

Marchołt napisał/a:

Dokładnie: TWOIM ZDANIEM. Nie jesteś na tym forum sam. Jest wiele osób, których polityka interesuje.



Dlatego istnieją na tym forum również i takie tematy.

Marchołt napisał/a:

Dlaczego, więc masz taki problem z tematami politycznymi?



Nie mam z tym problemu. Sadistic nie jest miejscem na tego typu tematy.

Marchołt napisał/a:


Czy w jakiś sposób łamią one regulamin?
Na tej stronie jest coś takiego ja poczekalnia. Jeśli przesłany filmik spodoba się trafia na główną, jeśli nie to nie i zostaje zapomniany

.

Regulamin:
4.9 ... Powiązane tematycznie materiały należy dodawać do istniejących już wątków.

Marchołt

2011-10-02, 17:37
Twoje argumenty nie trzymają się kupy są po prostu naciągane, aby udowodnić sensowność twojego postępowania, które w rzeczywistości kierowane jest, tylko i wyłącznie twoim widzimisię.

angel napisał/a:

Oczywiście, że możesz tylko przedstaw jakieś argumenty aby głosować akurat na tę partię a nie wklejaj link.



Wkleiłem link, bo jeśli ktoś naprawdę nie wie na kogo ma zagłosować, to wejdzie sobie na stronę i trochę o tym poczyta. Wyciągnie wnioski i zdecyduje, czy ma zagłosować na Nową Prawicę. Na internecie jest pełno argumentów, wystarczą tylko chęci. Nie robię tego tutaj, bo jest tego po prostu zbyt dużo. Oczywiście jeśli ktoś chciałby podyskutować, zadał jakieś pytania, to można w takiej sytuacji takimi argumentami się wymienić.
Zauważ, że jeśli dana partia wystawia jakiś bilbord, to nie ma na nim wypisanych argumentów. Jeśli np. pewien producent wkleja reklamę swojego towaru na danej stronie, to nie rozpisuje się o tym dlaczego, dany produkt jest dobry. Dana osoba może sobie poszukać i o nim poczytać.

angel napisał/a:

Dlatego istnieją na tym forum również i takie tematy.


angel napisał/a:

Nie mam z tym problemu. Sadistic nie jest miejscem na tego typu tematy.



Przeczytaj uważnie co napisałeś, bo sam sobie w tym momencie zaprzeczasz.
Przeczytałeś? Tak? Więc przyznasz mi rację, że:
Skoro istnieją na forum takie tematy, związane z polityką, to chyba jest tutaj miejsce na dyskusje polityczne? Mylę się czy mam rację?

angel napisał/a:

Regulamin:
4.9 ... Powiązane tematycznie materiały należy dodawać do istniejących już wątków.



Skoro tak czemu nie ma jednego wątku z wypadkami samochodowymi, śmiesznymi wypadkami, piłką nożną, koszykówką, śmiesznymi reklamami, walkami żuli, czy zabawnymi bajkami?
Może najlepiej porobić takie wątki i segregować w taki sposób wszystkie filmiki?
Zauważasz jak twoje myślenie wszystko komplikuje? Z pewnością, tylko nie chcesz tego przyznać.
Btw. nie widziałem tutaj jednego wątku dla filmików politycznych.

~Angel

2011-10-02, 21:48
Marchołt napisał/a:

Wkleiłem link, bo jeśli ktoś naprawdę nie wie na kogo ma zagłosować, to wejdzie sobie na stronę i trochę o tym poczyta.



Jak ktoś nie wie na kogo zagłosować to na pewno nie będzie szukał swojego kandydata na forum SADISTIC gdzie znajdują się materiały z wypadkami, śmiercią, fekaliami i seryjnymi mordercami.
Od tego są, spotkania wyborcze,debaty polityczne itp.

Marchołt napisał/a:

angel napisał/a:
Dlatego istnieją na tym forum również i takie tematy.

angel napisał/a:
Nie mam z tym problemu. Sadistic nie jest miejscem na tego typu tematy.


Przeczytaj uważnie co napisałeś, bo sam sobie w tym momencie zaprzeczasz.
Przeczytałeś? Tak? Więc przyznasz mi rację, że:
Skoro istnieją na forum takie tematy, związane z polityką, to chyba jest tutaj miejsce na dyskusje polityczne? Mylę się czy mam rację?



Nie nie zaprzeczam sam sobie. Dokładnie piszę że: to forum nie jest miejscem na polityczne przepychanki ale istnieją różne tematy związane z polityką np ten: http://www.sadistic.pl/pis-vs-po-zbiorczy-na-dowc**y-vt83620.htm

Marchołt napisał/a:

Skoro tak czemu nie ma jednego wątku z wypadkami samochodowymi, śmiesznymi wypadkami, piłką nożną, koszykówką, śmiesznymi reklamami, walkami żuli, czy zabawnymi bajkami?



Może zanim zaczniesz się wypowiadać to najpierw sprawdź:
Zbiorczy na piłkę: http://www.sadistic.pl/wspaniale-akcje-w-pilce-noznej-pilka-nozna-zbiorczy-vt63227.htm
Zbiorczy na koszykówkę: http://www.sadistic.pl/wspaniale-akcje-w-koszykowce-koszykowka-zbiorczy-vt67531.htm

Marchołt napisał/a:

Może najlepiej porobić takie wątki i segregować w taki sposób wszystkie filmiki?



Poszukaj sobie w tym temacie a znajdziesz odpowiedź:
http://www.sadistic.pl/zglos-problem-z-forum-zasugeruj-zmiany-vt26.htm
Nie będziemy tego tłumaczyć każdemu z osobna.


Przestań zachowywać się jak dziecko i użalać się w każdym temacie z politykami.
Jeżeli nie docierają do Ciebie moje argumenty to mam to gdzieś.
Twój materiał został scalony do tematu zbiorczego o Wyborach i temat uważam za zamknięty.
Kolejne biadolenie będzie uznawane za OFFTOP.