18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawskie korki - GSX-R

rossavu • 2012-03-19, 13:37
Sposób na Warszawskie korki.


Hippo

2012-03-19, 21:37
Sezon na warzywa oficjalnie otwarty...

CezaryS

2012-03-19, 21:51
przekroczył prędkośc chyba

radziuxd

2012-03-19, 21:56
Inspirowany podobnym filmikiem z Rosji ;)

PS. Podobno w Warszafce wysprzedawali stare Ikarusy, a tu co!

fij0lek

2012-03-19, 22:05
I nagle jakiś debil otwiera drzwi.... i hyc o podloge.

zuzahofner

2012-03-19, 22:11
szwagier pie**olony na kosiarce ale bym mu zaj***ł mmmmmmm

spiepszaj_dzbanie

2012-03-19, 22:25
malpigaj80 napisał/a:

jak mi by ktoś otworzył tak drzwi to dobry wpie**ol nabrał by nowego znaczenia .


Ciekawe po jakim czasie: miesiącu, dwóch, a może poszedłbyś do piachu... a ja kupiłbym na szrocie całe drzwi z szybą elektrycznie otwieraną i tapicerką za 50zł.

sosik

2012-03-19, 22:36
Kurde, przez przypadek dałem piwo, bo zobaczyłem sam początek, ale dopiero na końcu okazuje się jakim frajerem i prostakiem jest ten "rajdowiec" I jak tu k***a lubić tych baranów :/

yonderbrack

2012-03-19, 22:49
Gość na moto ma benzynę we krwi, ale oleju w głowie to brak od urodzenia widocznie;/

Lewa w górze!

herbatka69

2012-03-19, 23:05
Drzwi otworzyć takiemu i.. byłby filmik na sadola :D

omicronns

2012-03-19, 23:10
Żaden motocyklista, który "lubi zapie**alać", a później rozpisuje się nt. tego jak ci bez kasków psują im opinie(bo to ma ch*j do rzeczy) nie zasługuje na szacunek. Prawda jest taka, że gówno kogo obchodzi czy ktoś kask zakłada czy nie, najwyżej on się rozjebie na drzewie. Problemem jest to że może rozj***ć się na normalnym motocykliście, samochodzie lub przechodniu. Nie ma czegoś takiego jak "bezpieczne lawirowanie między puchami".

Kaciaj

2012-03-19, 23:54
a jak się fajnie czyta wasze komenty.
Na początku teksty typowo sadolowe, potem ekipa się rozkręca i rzucają mięsem, obrażając kierowcę/wszystkich motocyklistów, potem zmiana tematu i jedziemy po mieście w którym to było nagrywane. Następnie znajdują się osoby z CSI:Sadol i twierdzą że to fake.

jeloo

2012-03-20, 00:00
On nie zasługuje na miano motocyklisty:
- Motocyklista nie zapie**ala w korku.
- Motocyklista nie stwarza zagrożenia dla innych.
- Motocyklista nie uważa się za świętą krowę, i nie wymusza na innych ustąpienia. Czyli tak jak ten pogania skuterzystę, i przykręca silnik jak ktoś nie chce ustąpić. A w skrajnych przypadkach używa kurew. A wszystko to w jednym krótkim filmiku.
- Motocyklista nie jeździ, ani tym bardziej nie zapie**ala w stroju plażowicza. Dla mnie minimum to kurtka, rękawice, buty. O kasku nie wspominając. Nawet jak jeżdżę skuterem brata, to to zakładam, bo szkoda skóry na asfalt. I nawet jak wyjeżdżam na 5 minut po bułki, bo wolę 5 minut się ubierać, niż być kilka godzin zdrapywanym z asfaltu.
- Nie każdy kto zajebiście jeździ może nosić miano motocyklisty. Wszystko zależy w jaki sposób to wykorzystuje.

Dla napinaczy, jeżdżę Suzuki GSX650f. (A poprzednio GS500, CBF600, CBR600).

Lewa w górę.

tmmy

2012-03-20, 00:26
A pozniej ktos drzwi otworzy w osobowym i polata sobie cwaniak. Widzialem raz taka akcje na zywo - ladnie to nie wygladalo. Pozdrawiam szanujacych sie wzajemnie wszystkich uczestnikow ruchu drogowego!

showexon

2012-03-20, 00:45
Dwie sprawy, rowerem można spokojnie sobie przejechać, po prawej stronie na bank jest ścieżka dla rowerów.
Druga sprawa, sezon na młotocyklistów rozpoczęty, znowu zacznie się szukanie takiego w lusterku. W tym roku, ściągnę Was jeszcze więcej.