18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawskie korki - GSX-R

rossavu • 2012-03-19, 13:37
Sposób na Warszawskie korki.


be...........mc

2012-03-19, 18:37
gołstrajder pie**olony

malpigaj80

2012-03-19, 18:45
widzę że większość z was otworzyła by drzwi, żeby dać nauczkę, ten koleś to idiota, ale przecież na motorze może siedzieć ktoś z waszej rodziny,to była by nauczka, jak mi by ktoś otworzył tak drzwi to dobry wpie**ol nabrał by nowego znaczenia .

Sarkos

2012-03-19, 18:47
@up

Tylko, że w Warszawie 90% ludzi to przyjezdni, tak więc narzekacie na chamstwo, które sami tworzycie. Ja nie twierdzę, że każdy Warszawiak to porządny człowiek, bo kurewstwo wszędzie można znaleźć, ale przyjedźcie tu kiedyś i przejdźcie się chociażby po parkingach w centrum. Zdecydowana większość samochodów będzie miała blachy spoza miasta, a dodać do tego trzeba tych, którzy mieszkają w Warszawie dopiero od kilku lat. To jakbyś pojechał do Anglii na zmywak, mieszkał tam 2 lata, a potem wrócił do kraju i darł gębę, że już w podskokach mają obsługiwać bo ANGLIK JESTEŚ. A tak się właśnie zachowuje to całe napływowe buractwo jadąc na wakacje albo wracając do siebie. I się mówi w całym kraju, że w Warszawie to chamy są.

Legon

2012-03-19, 18:47
po pierwsze wypadlo na tego gimbusa przykro ale bog tak chcial ,
GhostScarface napisał/a:

czego sie spodziewac po wiesniaku z Stodolnicy


lepiej byc ze stodolnicy niz miec ukryte miasto w ktorym sie mieszka nieprawdaz o wielki miastolcu ?
po drugie i tak wole jak sie motocyklista pluje i ma racje w tym to raz ,dwa nie wazne czy ma ochraniacze czy nie w dupie to mam bo to jego sprawa czy chce zyc po wypadku czy nie
po trzecie i tak nikt nie przebije j***nych debilnych kierowcow samochodow osobowych , jak ja wyjezdzam autem a nie robie tego czesto bo jakbym to robil to bym musial byc na jakis lekach uspokajajacych bo pierwsze 3 minuty jazdy i odrazu wk***ienie lapie bo jakas p*zda(nie wazna plec) mozg przez slomke wyssala z nudow i zasiadla za kolkiem i sie np. chill out'uje jadac na pol sprzegle gdy dlugimi i reka daje mu znac zeby skrecil bo za nim autobus stoi i nie moze przejechac

Sarkos

2012-03-19, 18:51
Legon i całe szczęście, że nie wyjeżdżasz często, bo widać sobie za kółkiem nie radzisz. Jeżdżę codziennie po Warszawie, zdarza mi się stać w korkach i jakoś nie wk***iam się po kilku minutach jazdy mimo, że debili faktycznie nie brakuje. Jeśli nie umiesz przewidywać głupich zachowań na drodze, to odwieś kluczyki na haczyk, bo sobie albo komuś krzywdę zrobisz.

SUBARUsportTEAM

2012-03-19, 18:51
Ciekawe jakie spalanie przy takiej jeździe :)

ru_ziolo

2012-03-19, 19:02
@ fumar
Cieciu w gimnazjum nie uczyli czytania ze zrozumieniem?
Gdzie napisalem, ze go popieram?
To ty wystawiles sobie swiadectwo bycia takim samym kretynem jak ten na filmiku poprzez twoje strwierdzenie odnosnie otwierania drzwi.

Otworz drzwi motocykliscie to zobaczymy czy doliczysz sie zebow zanim przyjedzie policja.

bravoteampolska

2012-03-19, 19:12
A później k***a debil zahaczy o auto i będzie płakał że to wina kierowcy , takim młotom powinno się ręce upie**alać i byłby spokój

anionimek

2012-03-19, 19:21
jeśli koleś trafi na harda, zrobie loda osobie która go tam wrzuciła!

dks_domel

2012-03-19, 19:57
Większość z was się spina ze idiota zapie**ala a nie zauważacie ze to po prostu matoł który sobie włączył szybkie odtwarzanie i podstawił dźwięk. Zauważcie jak szybko migają kierunkowskazy najlepiej widać 2.25-2.37 (porsche cayenne)

Astinz

2012-03-19, 20:04
A mnie tam urzekł golf w 2.10 ;)

memphis564

2012-03-19, 20:24
upx2 to nie porshe to volvo, i do tego to nie migacz to po prostu swiatlo nagrywales kiedys kamera co kolwiek? np jak nagrywasz telewizor to masz tez takie fale i tak to wyglada na swiatlach... w autobusie normalnie migal a poza tym jezeli przejdzie ci zarowka lub nie masz zarowki to migacz zawsze bedzie napie**alal jak popie**olony... a swoja droga najmadrzejszy to on raczej nie jest, ale z drugiej strony moga sie ludzie zsuwac z drogi jak moga w kacu od tego jest motor ale nie, hamstwo szerzyc w tym kraju...

Bila

2012-03-19, 20:31
Fakt zapie**ala zdrowo,ale jak by mi tak z frajerem wyjechał,to bym mu zęby przez szybę w kasku wybił,i w porównaniu do sadoloskich napinaczy,ja bym mu je wyj***ł.

harvest

2012-03-19, 20:38
jakbym zobaczyl takiego ch*ja w lusterku to celowo bym drzwi otworzyl zeby w nie wyj***l. otwieranie drzwi podczac stania na swiatlach to nie wykroczenie a taka poj***na jazda i wymuszanie na innych pierszenstwa i owszem.

o ale coz przeciez sezon na warzywa sie rozpoczal :D

Cz...........ot

2012-03-19, 21:21
Zapie**ala po linii i jeszcze wyzywa goscia od frajerow, ze przejechac nie moze... Ogarnij sie typie bo długo nie pojezdzisz.