18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawskie korki - GSX-R

rossavu • 2012-03-19, 13:37
Sposób na Warszawskie korki.


blebleble

2012-03-21, 14:51
a ja takich składam jak do mnie trafią by ładnie w trumnie wyglądali przy rodzinie .....

tomzpl

2012-03-21, 15:50
Wg. mnie to fake. W kilku miejscach film jest przyspieszony. najlepiej to widać w 2:33 zwróćcie uwagę na Porsche i jego migające awaryjne światła. Chwile wcześniej Volvo. Pozdrawiam

PanHT

2012-03-21, 20:07
tomzpl wydaje Ci się tak ponieważ wszystkie nowe lampy są na ledach. Z kolei led nie swieci ciągle tylko bardzo szybko mruga. I słabsze kamery to wyłapują.

sziroki

2012-03-22, 19:41
Szkoda że polscy 'zkretyniali' kierowcy puszek (bo jak mozna ich inaczej nazwać) zazdroszczą kierowcą jednośladów przywileju przeciskania sie przez korek.

Tez jezdze na pewnej złotej Suzuce, czesto przedzieram sie przez korek powoli - co by wlasnie nie straszyc ludzi i kilka razy zdarzylo mi sie ze zostalem strąbiony i zbluzgany przez jakiego imbecyla. Raz sciągnąłem kask i zapytałem 'co sie pan drzesz?!' usłyszałem 'korek jest, czekaj na swoja kolej' :idzwch*j:

Mistrzowski argument :banany:

Ci bardziej 'normalni' doceniają lekkie przegazówki gdy sie koło nich przejezdza w korku, zerkają, zjezdzaja na bok itp.

Niestety im więcej odwiedzam wieksze zakorkowane miasta, tym częsciej spotykam tym zestresowanych, zniesmaczonych kierowców.


Pokusze sie o JEDNĄ, jedyną historie z mojej kolekcji...

Gdy jechałem sobie przez miasto pustym pasem w środku dnia, przede mną na pasie obok jechał jakis ładniutki passat, zachciało mu sie zabaw - zajechał mi droge, odbiłem na następny pas, on za mną ( będąc przedemna ofc :) ) Wynikiem czego na szczescie było przelecenie mu po całej linii samochodu moim lusterkiem i mocnym uderzeniem w jego lustro. Obyło by sie, gdyby nie skręcił na mnie gdy byłem juz obok niego po 3 manewrach w bezpiecznej odległosci. Sie baran usmiechnął i spier.... na pomaranczowym przez skrzyzowanie.

Nawet przy tychy 60 km/h gdybym mu w dupe przywalił.... było by cięzko, i rzecz jasna - moja wina - bo jechałem JAK SZALONY !

To są idioci dopiero !

Pilot_Tupolewa

2012-03-24, 15:16
Szkoda, że polscy kierowcy nie patrzą w lusterka.
Może by któryś zdążył drzwi otworzyć.

Re...........ms

2012-04-22, 11:13
ma ktoś linka na YT czy gdzieś indziej skąd można to ściągnąć?

Novik

2012-06-09, 09:25
j***ny odważny lecz własnie to jest problem jak by nie zapie**alał by tak miedzy tymi samochodami tylko spokojnie.

pr...........as

2012-07-24, 12:56
Uwaga na frajerstwo w Srebrnej Astrze (WJ8342 i 6) sfrajerzony frajer

Mantuanuliupu

2013-08-10, 07:52
Że też ch*jowi nikt drzwi nie otwarł przed nosem...
A tak na marginesie, to nie jest GSXR.