18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawskie korki - GSX-R

rossavu • 2012-03-19, 13:37
Sposób na Warszawskie korki.


juras_baker

2012-03-19, 14:48
szkoda że to 1 osobowy bzyk tak to by zrobił karierę na taxi

Sarkos

2012-03-19, 15:00
Pojeb jakich mało i jeszcze z japą wyskakuje. Ja rozumiem, że się po to kupuje dwa kółka żeby w korkach nie stać, że się siedzi na silniku, zajebiście jest poczuć prędkość i pęd powietrza, ale takich popie**oleńców, to na prawdę tylko zsadzić i spuścić porządny wpie**ol, bo, że on się zabije, to trudno ale zabić może jeszcze kogoś.

sz...........zz

2012-03-19, 15:01
4:06 i jesteś w dupie!

antykreator

2012-03-19, 15:05
a rodzina płacze przy identyfikacji zwłok...

ThunderZ

2012-03-19, 15:18
coś pięknego ; D widać nerdy nie lubicie czuć adrenaliny :D

bloodwar

2012-03-19, 15:27
Jak w tym kawale "Tak stoję sobie w korku i zastanawiam się: czemu ci wszyscy debile przede mną i za mną nie pojechali rowerami, tramwajami albo metrem? Gdyby nie tacy debile, jaśniepaństwo co to musi koniecznie samochodem 4 kilometry do pracy podjechać to nie byłoby korków i mógłbym spokojnie dojechać do pracy!" :-)

Arkhotep

2012-03-19, 15:40
Taaak, o motocykliscie juz powidzieliscie co nalezalo, ale czy to usprawiedliwia kierowcow aut do bycia po prostu ch*jami? Jak ten z, ktorym zagadywal albo ten na koncu z passata. Jakie to k***a typowe ja mam ch*jowo to z jakiej paki ktos ma miec lepiej? Ehh...

Btw. sam jezdze tylko autem.
PS. Co do ch*ja z tymi komentami? Czy tylko ja tak mam, ze jak naciskam strzalki to zamiast cofnac kursor to przelacza mi sie na nastepny filmik?

Addam90

2012-03-19, 15:48
udało mi się do połowy wytrzymać... kretyn i tyle. Nie wiem co robił później ale do tego momentu zdążył 2 razy na czerwonym przejechać i zrobić jeszcze kilka głupich, nieodpowiedzialnych, niezgodnych z przepisami rzeczy za co powinien popracować w kamieniołomie i nie dostać uprawnień do kierowania nawet taczką do końca życia.


ps. szkoda że te 2 ciężarówki pomiędzy które wjechał nie przytuliły się odrobinkę... jeden debil na świecie mniej

jirki

2012-03-19, 15:50
Arkhotep napisał/a:

(...) Jakie to k***a typowe ja mam ch*jowo to z jakiej paki ktos ma miec lepiej? Ehh...

(...)



Słuchaj, nie chodzi o to, czy ktoś ma lepiej, czy gorzej... chodzi o kulturę jazdy... sam jeżdżę tylko autem i fakt, nie robi mi, gdy ktoś mnie wyprzedza... tylko niech to robi z głową!!!! a nie jakby mu się w dupie paliło... niech jakiś kierowca zechce pas zmienić... a taki idiota będzie pędził, to nawet nie jest się w stanie go zauważyć!!! i jeszcze bluzga na prawo i lewo... no to przepraszam, ale jak chcesz być traktowany, tak traktuj innych! więc wbić w takiego chama i tyle...

POZA tym... zgodne z przepisami jest wyprzedzanie prawą stroną, ale skrajnego prawego PASA (jeśli nie stanowi się zagrożenia na drodze) !!! a nie przeciskanie się środkiem między autami !!! Farba rozdzielająca pasy to nie jest TOR dla motorów do ch*ja... i drażnią mnie posty typu "ale adrenalina" lub podobne... chce adrenaliny, to niech jedzie na autobane, przytwierdzi linkę do szyi i niech pojeździ...

poza tym jak chce robić popisówki to na tor, kiedy są pokazy takich rzeczy. a jeśli woli na drogach publicznych, to niech się liczy z pobytem w szpitalu lub w ziemi...

Pleso93

2012-03-19, 15:58
Wystarczy otworzyć drzwi :)

Phallucifer

2012-03-19, 15:59
Hmm motocyklista to szumnie powiedziane. ma prawo jazdy kategorii a, ale do motocyklisty to mu daleko.

Koren341

2012-03-19, 16:00
Jezeli to świeży film to daje sobie reke uciac ze nie dotrzyma do kalendarzowej wiosny a na lato rodzina bedzie podlewac kwiaty... pare metrow nad nim ;]

stworek

2012-03-19, 16:01
2:56
Kierowca tira powinien otworzyć z pełnym impetem drzwi a koleś ze srebrnego opla powinien jeszcze wysiąść i wpie**olić temu niby motocykliście..

ra...........90

2012-03-19, 16:02
Miał racje j***ny też bym się nie posunął co to k***a zajmuje tyle pasa i ch*j a nie podjedża hrabia motorem i mi tutaj ubliżać zaczyna i na Ty j***ny frajer mi mówie. Trafi kiedyś na kolesia co mu za takie teksty podejdzie wpie**oli a ten motor wyjebie do rzeki z mostu :D Cfaniaki na motorkach nowobogaccy

verrnume

2012-03-19, 16:06
rossavu napisał/a:

Skoro jeszcze zyje to znaczy, ze musi miec dobre umiejetnosci :)



ThunderZ napisał/a:

coś pięknego ; D widać nerdy nie lubicie czuć adrenaliny :D



heh ani umiejetnosci ani adrealiny tylko po prostu glupota, od jazdy miedzy autami kazdy sie przyzwyczai przeciskac , nic wielkiego.
za to latwo zauwazyc zero przewidywania , i brak myslenia.
Facet dwa razy przejechal przez pasy, majac zerowa widocznosc, gdyby tam sie znajdowal kto kolwiek byla by juz tragedia, ( tym bardziej jesli auta stoja to potencjalnie moga kogos przepuszczac, wielu pieszych sie nie spodziewa ze miedzy autami moze ktos jeszcze jechac.

Widac ze gosciu malo ma doswiadczenia bo przeciskanie sie miedzy ciezarowkami w taki sposob to kolejny blad mlodociagnego, jadac z taka predkoscia , kierowca ciezarowki mogl go wogole nie zobaczyc jesli chcialby nieco sie przesunac z jakiegos tam powodu to "kozak" mialby mokro w gaciach.

Naciskanie i trabienie na goscia na skuterze juz swiadczy o zwyklym zyciowym chamstwie, jak gosciu nie ma jak przejechac, lub nie ma miejsca gdzie mu zjechac to co to zmieni ze bedzie na niego trabil. Jeszcze goscia ze stresuje i facet zrobi jakas glupote, nie kazdy czuje sie dobrze jadac miedzy samochodami tak samo jak nie kazdy w aucie moze czuc sie na luzie zjezdzajac maksymalnie na krawedz swego pasa aby przepuscic jednoslad, troszke wyobrazni.



Ogolnie widac ze sianko zamiast mozgu, malo praktyki, i jeszcze mniej doswiadczenia. Niech troszke pojezdzi , trafi na kilka niemilych sytuacji, spotka sie z gleba , a odrazu zobaczy ze moze zdrowie i zycie ma sie jedno, ze prosze , dziekuje, przepraszam, to nie oznaka bycia mieczakiem a minimum osobistej kultury ktore bardziej pomagaja niz wyzywanie od frajerow. ( na marginesie, gosciu chyba troche wolny umyslowo, gdyz w przypadku odmowy zjazdu wystarczylo ladnie gosciowi zlozyc lusterko i przejechac) .

Niestety to kolejny przyklad "sezonowego" cwaniaka, ktory kupil gixxa, lub inne cbrr, aby na przestrzeni kilku suchych i cieplych miesiecy pokazac ze jest krolem szos. Gdyby jezdzil dzien w dzien , to by zrozumial ze najwazneijsze jest dojechac do domu calym, gdyby musial jechac 4 godziny w takim korku, w deszczu, z druga polowka z tylu, to by moze zrozumial ze te 15 minut przewagi go nie zbawi. A i nikt na niego jako na bohatera patrzec nie bedzie, bo ludzie w autach tez juz sa czesto dosc rozdraznieni gdyz oni posuwaja sie jeszcze wolniej, i buczenie na nich naprawde w niczym nie pomaga.


a tutaj juz dosc stara reklama czemu warto ubierac sie do jazdy: