18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomasz Marzec - Twoje życie to Twoja wina

needsomefps • 2013-06-27, 17:30
Gość dobrze gada o życiu, kto się nie zgadza niech pierwszy rzuci kamieniem.

robertow99

2013-06-27, 17:54
no rzeczywiście :d jak ktoś jest warzywem bo jakaś menda potrąciła go na pasach i nie może teraz nigdzie znaleźć pracy TO JEGO WINA! :D

Godomogo

2013-06-27, 17:55
Ogolnie dobrze prawi . Lecz jest kilka rzeczy z którymi się nie zgodze : 15 % ludzi otyłych sa zwiazane z genami oraz chorobami które są nie do wyleczenia . Analizowanie przeszłości jest dobre da sie wyciagnąć wnioski . A meritum mojej wypowiedzi : Moje życie moja sprawa .

Jariiiiiiiii

2013-06-27, 18:03
Gówno prawda
Nie wszyscy mają możliwość podejmowania własnych decyzji i nie mogą kierować swoim życiem , zwłaszcza w Polsce gdzie prawo kuleje i by dostać alimenty (bądź załatwić inna istotną sprawę)trzeba sobie nieco poczekać.
Jako osoba która się uczy jesteś w większości uzależniony od innych i twoje decyzje są mało istotne.
Rzeczy wypadkowe ? spalony dom ? noo takkk mogłeś kupić inny dom to twoja wina...

Ludzie wysyłają CV'ki i dalej ciężko dostać prace z zarobkiem 1200zł. (gdzie ciężko z tego wyżyć)
(co do grubych to się zgadzam) najlepsza dieta , NIE Wpie**alAJ!
no i zgadzam się że ostro zapie**alając można nieco zmienić swoje życie ale nie koniecznie można mieć taką możliwość.

Sanjizz

2013-06-27, 18:19
Jestem ciekaw czy Tomeczek tak do wszytkiego sam doszedł za stuida sam płacił i wogóle :)wiece o co chodzi

takija

2013-06-27, 18:31
Na początku ustawiają nas rodzice ;) To od nich zależy najwięcej. Od rodziców, od otoczenia ;) Powiedz małemu etiopczykowi żeby ruszył dupe i zmienil swoje życie...

Justtin

2013-06-27, 19:52
Wk***ia mnie to jak ktoś nie wymawia r ;(

borisklinga

2013-06-27, 23:39
no faktycznie mowi same nowości i w ogole...ch*j z nim, Twoj byt, twoje zycie napewno nie poprawi sie od oglądania takich pseudointelektualistów

Gruby Brzuch

2013-06-27, 23:39
Kto to ku*wa jest?
Co to za autorytet?
Jakimi przykładami popiera swoje tezy?

wikto

2013-06-27, 23:44
dzień dobły, nazywam się tomasz małec

bartousz

2013-06-27, 23:56
He he, jakiś Maciuś z pod budki z piwem przeczytał książeczkę new age`ową.

mateelv

2013-06-28, 01:19
to twoja wina, że nie wymawiasz R, dzbanie!

RockyWood

2013-06-28, 01:43
Gość nie mówi o życiu tylko o LENIACH - ludzi którym nie chce się NIC robić - dlatego mają jak mają. To że bezrobocie w tym kraju się rozwija szybciej niż kurczy się gospodarka wiadome jest każdemu. Nie potrzebny jest żaden CAP który będzie pie**olił o tym jak sobie pościelisz tak się wyśpisz.

ZQooS

2013-06-28, 11:11
Słyszyscie to jego wypowiadanie litery "r" ? Toż to żyd, a żydów trzeba tępić, a nie się z nimi zgadzać.

PrezesRm

2013-06-28, 12:46
No k***a tu jeszcze Tomak Marca na nie było.

Sanjizz napisał/a:

Jestem ciekaw czy Tomeczek tak do wszytkiego sam doszedł za stuida sam płacił i wogóle :)wiece o co chodzi



Tak oczywiście że sam do wszystkiego doszedł i studia zapłacił sam i to nie jeden kierunek.

Tak czułem, że odezwą się gimbusy i nieudacznicy.

Tomek poprowadził setki szkoleń, nauczył nie jednego masturbującego się nieudacznika jak osiągać sukces w każdej dziedzinie życia.