18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomasz Marzec - Twoje życie to Twoja wina

needsomefps • 2013-06-27, 17:30
Gość dobrze gada o życiu, kto się nie zgadza niech pierwszy rzuci kamieniem.

Ordonius

2013-07-01, 21:17
Gdzie k***a był ten kamień.

PrezesRm

2013-07-02, 09:38
k***a banda sfrustrowanych gimbusów i leniwych marszczyfedów, przyj***liście się do jego wady wymowy jak by to k***a miało jakieś znaczenie. I tak ma na was ciężko wyj***ne i bije z was beke czytając te komentarze.

Nie komentować tylko wracać do expienia w lol'u bo level sam się nie nabije, a za jakiś czas polecicie do Tomka nauczyć się jak być facetem a nie grubym nolifem.

Śmieszą mnie komentarze typu "ma bogatego starego bo siedzi w kawiarni" k***a no porostu no nie. Nawet jak ma bogatych rodziców, to nie jego wina, ułatwili mu start i potrafił to wykorzystać i odnieść sukces, ale to się w waszym gimbusiarskim umyśle nie mieści.

Wracać na harda oglądać martwe płody i baby z ku*asami.

A tak do autora tematu, co Cie podkusiło wrzucać filmik Tomka na sadola?

reduss

2013-07-02, 19:38
gość dobrze prawi !

needsomefps

2013-07-17, 12:29
PrezesRm napisał/a:


A tak do autora tematu, co Cie podkusiło wrzucać filmik Tomka na sadola?



Miałem nadzieje, że ktoś weźmie te słowa, nie gadkę jakiegoś kolesia, na poważnie i zmotywuje się żeby choc trochę zmienić swoje życie.
Niestety, społeczność sadistica to w większości grupa ludzi narzekających, którym wygodnie w gównie, w którym aktualnie przebywają.

Pozdrawiam

PrezesRm

2013-08-02, 14:11
t27z napisał/a:



Miałem nadzieje, że ktoś weźmie te słowa, nie gadkę jakiegoś kolesia, na poważnie i zmotywuje się żeby choć trochę zmienić swoje życie.
Niestety, społeczność sadistica to w większości grupa ludzi narzekających, którym wygodnie w gównie, w którym aktualnie przebywają.

Pozdrawiam



Nadzieja umiera ostatnia. Kto się chce rozwijać sam znajdzie drogę. Tu trzeba wrzucać martwe płody i wypadki. Żadnych merytorycznych tematów, gimbaza i reszta żyjąca w gównie nie zrozumie przekazu.

tranzystor

2014-09-06, 23:06
t27z napisał/a:

Niestety, społeczność sadistica to w większości grupa ludzi narzekających, którym wygodnie w gównie, w którym aktualnie przebywają.



Nie wiem, skąd wziąłeś te statystyki. W twoim wieku też powala twoje rzekome doświawczenie życiowe i wiedza o problemach społecznych. Pewne sprawy zaczniesz dostrzegać, jak się wyprowadzisz od mamy.

Cytat:

Żadnych merytorycznych tematów,




A gdzie widzisz merytoryczny temat? Bo twój życiowy idol Tomasz Marzec chce na siłę być jak Steve Jobs, ale Jobs zaczął udzielać innym rad, gdy sam coś osiągnął, natomiast Marzec to człowiek pie**olący w oderwaniu od rzeczywistości.