18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szturm na Berlin

dareqq • 2013-06-08, 00:09
jak w temacie... w wykonaniu kacapów... no ale zawsze to nimcy dostają baty więc chyba pozytywnie

FryzjerZG

2013-06-08, 08:45
Żeby się Ruskie z Niemcami nie posprzeczały, to część z was pisała by das Sadistik, a cześć Sadujsticzny. A tak na serio to nikt z nas nie zaznałby trudu. Zabrać biednym, dam na armie, bo bedzie powtorka, i niekoniecznie kacapy ze szwabami sie posprzeczaja w czasie jej trwania.

wolfik990

2013-06-08, 09:02
Tak się chwalicie waszymi dziadkami, że walczyli itd. A mój miał laboratorium w łazience. 70% samogon pędził :krejzi: Na szczęście zdążył mi przekazać tą wiedzę :krejzi:

ik...........ea

2013-06-08, 09:09
Ja się jeszcze dziwię k***a, że są ludzie, którzy mają tutaj dylemat. Oba kraje nas wyrabowały, zniszczyły i obu powinniśmy nienawidzić tak samo. Musielibyście widzieć na własne oczy co kacapstwo robiło z naszymi kobietami i jak traktowano tutaj ludzi. Ciekawe czy byście chcieli oglądać k***a jego mać jak na waszych oczach kacap r*cha wam matkę czy żonę, a wy byście mieli karabin przystawiony do łba. Armia czerwona to przykład niesamowitego okrucieństwa i nigdy nikt nie ma prawa w żaden sposób ich gloryfikować.

BTW w najbliższym czasie, do Moskwy wybiera się polska delegacja, która ma za zadanie odzyskać najważniejsze dzieła sztuki, które zostały zrabowane podczas II wojny światowej. Za AC podążały grupy rabunkowe. W tych grupach znajdowali się historycy sztuki, konserwatorzy. Kradli wszystko co się dało, dużo cennych dzieł zostało zabranych na tereny ZSRR. Leżą teraz w Ermitażu i władze rosyjskie bardzo się bronią przed ich oddaniem.

Grommash

2013-06-08, 09:17
@ DUST DEVIL

Szacun za dziadka. Ten pierwszy order to złota gwiazda bohatera ZSRR ? Drugi to chyba pamiątkowy medal za zdobycie Berlina. Nawiasem mówiąc złotą gwiazdę, dawno na pęczki. Sam Żukow miał chyba z 5, ale większość z gości co dostała to pośmiertnie, także czy inaczej, szacun za dziadka.

Co do samej bitwy o Berlin. Była to masowa egzekucja kacapów. Wielu weteranów ma za złe Stalinowi, po wojnie że tak prędko musieli zdobyć Berlin. Stalin chciał pierwszy przed zachodnimi aliantami zdobyć Berlin, ze względów prestiżowych, więc raczej ze stratami się nie liczył ( prawie 100 000 zabitych, ponad 200 000 rannych ) Temat Bitwy o Berlin jest szalenie ciekawy. Gwałty kacapów, obrona francuskich SS-manów w Reichstagu.

k***a piwo leci


Fu...........er

2013-06-08, 10:04
0:34 kacap potraktował z armaty drugiego kacapa :krejzi:

RadekPTC

2013-06-08, 10:08
Czytam i nie wierze... Jesteście dumni, że Wasz dziadek walczył w Armii Czerwonej? Armii, która rabowała, gwałciła i zabijała wszystko co ma jakąkolwiek wartość? Być może Twój dziadek był z tych porządnych co ograniczył się do zajeba*ia kury na kolacje, ale sam miałem pradziadka, który na ochotnika wstąpił do AL Beringa po tym jak na jego oczach niemcy spalili więzienie polityczne i ludzie z okien skakali, bo lepiej umrzeć od razu niż powoli się spalić. I uwierz mi, nie jestem z tego dumny, bo na chwałę to zasłużyli żołnierze z AK i innych organizacji, a nie komunistyczne podmioty które przez następne 50 lat trzymały nasz kraj w okupacji i nie wiadomo czy jeszcze nie mają swoich macek aktywnych.....

I ja osobiście wolałbym oglądać jak to hołota zza kaukazu dostaje wpie**ol, bo nawet porównując okupacje szkopską to można przeczytać o ucieczkach z obozu, więzienia, szmuglach broni czy jedzenia czy nawet o podrabianiu papierów. Jak weszli czerwonoarmiści nic, porwanie przez NKWD, tortury, sfingowany proces i kulka w łeb..... Tylu bohaterów nam pomordowali a wy się medalami chwalicie!

op...........ve

2013-06-08, 10:28
głupota jaka tu się pojawia to poprostu przeraża, robicie problemy o to czy dać durne wirtualne piwko ja pie**olę :homer:
co do tematu napiny na niemców na ruskich,k***a...
czy każdy niemiec był nazistą a każdy ruski walczył za matuszkę rosje i komunizm ? Nie, połowa byli to zwykli ludzie których wzięto do wojska i tyle a walczyli bo musieli, nawet oficerowie. Dziadek opowiadał jak u nich w domu mieli gabinet niemcy 2 oficerów WH, dawali im jedzenie ciastka, etc płakali, że na front wschodni idą bo w domu żony czekały i dzieci, wiedzieli, że nie wrócą, i nie pie**olcie mi tu o jakiś idiotycznych piwkach o komuchach i jak to wam zwieracze popuszczają przy filmiku jak niemcy dostają. Trochę szacunku gimbazo dla ludzi którzy polegli bo ktoś miał kaprys podbicia całego świata. Byli niemcy rasowi naziści i wierzyli w to co robią i robili to co robili ale byli zwykli ludzie którzy jedynie nosili niemieckie mundury, co powiedzie o polakach wcielonych do WH ?
Z ruskimi to samo nie walczyli same kacapy zza uralu i skośne spod granicy z chinami co gównami palą.

nemiroff

2013-06-08, 11:10
@MrYeni
gdyby nie ruscy to bys teraz zapie**alal w szeregacj hitler jugend

Catch_22

2013-06-08, 11:18
Nie można patrzeć na tych 'azjatyckich' podludzi...
P.S takich medali mój ziomek ma miliard, większość kupione na bazarze staroci w Bytomiu :)

AEdin

2013-06-08, 11:54
@Grommash

Z jakich względów? Prestiżowych? Moim zdaniem chodziło tu o kasę, tak jak zwykle. Nie tylko ruscy gonili do berlina, ale wszyscy na siłę chcieli skończyć tę wojnę. W końcu narodowy bank niemiecki posiadał ogromne zapasy złota z Polski, Austrii i pewnie wielu innych.

Jak sądzicie dlaczego powstało Polskie Państwo Satelickie? kacapy spokojnie mogły nas wchłonąć jednak tego nie zrobiły?

skin88

2013-06-08, 12:08
DUST DEVIL napisał/a:

Tylko Związek! Piękny film, popłakałem się z radości. Mój dziadek walczył pod Tiergarten (a nie jak u większości z was, kolaborowało i wędlinami handlowało :amused: ), więc to bardzo "bliskie' miejsce w mojej rodzinie.

I żeby nie być gołosłownym, że sobie wymyślam to wrzucę dwa z wieelu medali, jakie mój dziadek zdobył w czasie Wielkiej Ojczyźnianej:

Obrazek

Obrazek


j***ć komuchów!!!!

PostScriptum

2013-06-08, 12:28
FryzjerZG napisał/a:

Żeby się Ruskie z Niemcami nie posprzeczały, to część z was pisała by das Sadistik, a cześć Sadujsticzny. A tak na serio to nikt z nas nie zaznałby trudu. Zabrać biednym, dam na armie, bo bedzie powtorka, i niekoniecznie kacapy ze szwabami sie posprzeczaja w czasie jej trwania.



k***a nie mogę z takich z dupy wziętych historyków, Hitler od samego początku chciał zaatakować ZSRR, gdyby nasi rządzący, zgodzili się na sojusz z Rzeszą to bronilibyśmy wschodu, Niemcy rozj***liby Zachód i wzięli się za ZSRR razem z nami, ch*j z tym że potem by nas wych*jał, bo taki był plan, ale na pewno nie było tak że z wielką przyjemnością Niemcy walczyli ramie w ramie z kacapami.

robert357

2013-06-08, 12:32
Oj tak. Moim zdaniem piwko należy się chyba wszystkich naszym dziadkom (bo chyba przecież każdy z nich choć trochę wk***iał Niemców). Mój dziadek zdążył zniszczyć działem polowym bodajże PzIV lub Tygrysa, kiedy nie dostał w rękę i nie mógł już walczyć na froncie. Piwka... wróć! Kraty browarów dla dziadków!

Samuelcio

2013-06-08, 12:40
DUST DEVIL napisał/a:

Tylko Związek! Piękny film, popłakałem się z radości. Mój dziadek walczył pod Tiergarten (a nie jak u większości z was, kolaborowało i wędlinami handlowało :amused: ), więc to bardzo "bliskie' miejsce w mojej rodzinie.

I żeby nie być gołosłownym, że sobie wymyślam to wrzucę dwa z wieelu medali, jakie mój dziadek zdobył w czasie Wielkiej Ojczyźnianej:

Obrazek

Obrazek



moj dziadek tez takie ma - a byly po wojnie przyznawane. teraz siedzi w domu i dostaje takie od zwiazku kombatantow. zadna chwala

Lordzik92

2013-06-08, 12:58
Nastepny konflikt jaki sie zapowiada to: IV Rzesza Arabska wraz z Zwiazekiem Rosyjsko Chinskim atakuja marionetkowy rzad Tuska...
Jak nie zmienimy systemu w PL, niedlugo bedzie trzeba uciekac do Ameryki Poludniowej. Uczcie sie hiszpanskiego...