18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stronger - Seattle Childrens Hospital

P@...........@C • 2012-05-11, 00:49
jeden z ciekawszych filmików jaki ostatnio widziałem...


ja pie**ole, jakie to niesprawiedliwe :-/

damon358

2012-05-12, 19:54
Dobra, przepraszam wszystkich za ten mój tępy komentarz, rozumiem że niektórych mogłem tym urazić... może i nie rozumiem jak to jest, może nie miałem kontaktu z takimi ludźmi. Czepiam się ich bez powodu, nie wiem jak to jest być w ich skórze... Nie rozumiem po prostu, że dla nich walka o życie to wszystko co oni mogą dla siebie zrobić... Nic do nich nie mam, i przepraszam jeszcze raz. Po prostu zrozumiałem, że ktoś może się czuć urażony, a ja takiego czegoś nie lubię :roll:

dyabeu696

2012-05-12, 21:10
@up, i większość @upów: ale smutyyyy... Daj jakiś kawał o dzieci z onkologii, zamiast informować, że też jesteście wrażliwi na niesprawiedliwość i zło... Tu się z rasizmu, pedofilii i wielu innych równie niemiłych spraw NABIJAMY, więc co dajecie? :thisissadistic:
Mam coś dla was, znowu coś na temat tej okropnej choroby :< http://www.sadistic.pl/kawal-o-lekarzu-wyrzuconym-z-roboty-vt86622.htm

damon358

2012-05-12, 22:07
Czytałem kiedyś, zajebiste... a w sumie - ch*j z tymi dziećmi...

st...........er

2012-05-13, 00:24
Aktywny wątek, więc dorzucę swój kamyczek.

Zachorowanie na raka, poza czynnikami zewnętrznymi i stymulującymi rozwój choroby jest raczej zdarzeniem losowym. Zatem o żadnej niesprawiedliwości nie ma tutaj mowy. Rozkłada się to równomiernie po całej populacji...

Boga nie ma. Jest bezpostaciowy chaos, który nie wpływa na nasze losy.

Na kogo wypadnie na tego bęc.

Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz - żyj póki żyjesz i baw się na maksie...nawet na onkologii (w końcu dają tam morfinę na NFZ)

dyabeu696

2012-05-13, 04:08
stack_pointer napisał/a:


Na kogo wypadnie na tego bęc.


"Idzie rak, nieborak. Jak się zesra - będzie znak"
Tzn. plusik nad głową.
stack_pointer napisał/a:


Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz - żyj póki żyjesz i baw się na maksie...nawet na onkologii (w końcu dają tam morfinę na NFZ)

Popieram! :-D A w niektórych krajach leczą ponoć tym: :maryska: bo pomaga. Tyle że w tabletkach... Ale też fajnie! :mrgreen:

Blasius88

2012-05-13, 19:29
Bronisław Komorowski napisał/a:

Te łyse umrą?


jak twoja matka też dostanie raka to napewno k***a umrze

dyabeu696

2012-05-13, 20:56
Zamiast popu mógł zaśpiewać dla tych dzieci zespół Dope. Najlepiej kawałek "Die motherfucker die" :terror:
Blasius88 napisał/a:


jak twoja matka też dostanie raka to napewno k***a umrze


Przecież twoja też, Blasius88. :ok: