18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stronger - Seattle Childrens Hospital

P@...........@C • 2012-05-11, 00:49
jeden z ciekawszych filmików jaki ostatnio widziałem...


ja pie**ole, jakie to niesprawiedliwe :-/

Glugsti

2012-05-11, 21:00
a KTO wam nagadał bzdur, że życie jest sprawiedliwe?!

piaskun

2012-05-11, 21:31
Staram się być obiektywny, ale gdzie był Bóg jak małe dzieci "dostawały" raka?!
Za co - za kare czy żeby ich doświadczyć? :roll:

polonia66

2012-05-11, 21:51
Wiecej takich filmików, aby każdy doceniał życie i mogł wykorzystać go jak najlepiej.
:-|

kajtol

2012-05-11, 22:02
jeju jeju.
Jest w ch*j niesprawiedliwe. Tak samo jak życie i przyroda. Niestety. Zachęcam jednak do palenia i picia co tydzień.

Lew

2012-05-11, 22:10
Serce się kraja widząc takie osoby, w dodatku dzieci.

Patrząc na nich widać ze po mimo ich wyroku na życie cieszą się i nie płaczą ze są chorzy śmiertelnie a nie to co babeczki mocherówki co k***a jęczą ze paluszek boli, że wrzód na dupie pęka i że umierają i siedzą w szpitalach 24h/7 wymyślając co rusz nowe choroby albo że sąsiad z góry jakimś k***a polem jebie.

Dlatego Panie i Panowie, jeżeli chcecie pomóc organizujcie akcje dla hospicjum i innych placówek różne akcje, nawet samo zbieranie plastikowych nakrętek to już coś :)


polonia66

2012-05-11, 23:22
damon358 napisał/a:

Haha boże HAHAHA kruwa nie moge :D ja nie kminie, te dzieci i tak umrą, a modlą się o jakąś nadzieję, są wojownikami, którzy dalej wytrwale walczą, może będą żyć... Na ch*j im przed śmiercią ryć beret jakimiś pierdołami "Hope"... k***a i tak umrą, boże... oj, ja życzę sobie mieć raka, nie musiałbym na klamkę zbierać, żeby się zaj***ć... te dzieciaki powinny iść do uśpienia, a nie k***a jakieś świetlice im robią, no proszę cię...

-Moja córka ostatnio mówiła, że chce zostać premierem. Bardzo mnie to rozbawiło, pielęgniarki z hospicjum też.

HHAHA Jeszcze mnie rozj***ło to, że jak ten mały jechał na tej kroplówce... Śmiałbym się, jakby się zj***ł i wyj***ły mu kable z ciała, i zgon :D




Jesteś chory psychicznie.

Doktór

2012-05-11, 23:24
Bamboleiro napisał/a:



Ja uważam, że jak się ma duże pieniądze to jakoś i nowotwór mniej straszny :roll: Tak jakoś mi się wydaje. Ale może się i mylę :)



Tia, Steve Jobs będzie tutaj dobrym przykładem :roll:

RadzioC

2012-05-11, 23:40
czasem udaje twardziela ale ... sie k***a poplakalem :P

burgund

2012-05-12, 00:15
Bamboleiro napisał/a:



Ja uważam, że jak się ma duże pieniądze to jakoś i nowotwór mniej straszny :roll: Tak jakoś mi się wydaje. Ale może się i mylę :)



a Jobs?

Grabbarz

2012-05-12, 00:58
Lelon napisał/a:

zj***ne, co to ciulstwo ma na celu? Mam płakać czy co?





to ciulostwo ma pokazac ci jakim jestes tepym egoistycznym baranem bez wyobrazni oprocz tego to nic

masshacker

2012-05-12, 02:17
mam gnojka w wieku średniożłobkowym i jak do tej pory wsjo ok.
nie przeżyłbym takiego tematu u niego, a ci co piszą że to ch*j nie choroba to głęboka, ciemna, niebita, prosta, wiejska gimbaza (nie jadę po gimbusach, bo mam kuzyna w tym wieku który niejednego sadola by zadziwił, ale piję do rozwoju (raczej jego braku))

drakkarrudy

2012-05-12, 14:33
masshacker napisał/a:

mam gnojka w wieku średniożłobkowym


Nazywasz syna gnojka, a innych zwiesz gimbazą? :roll:

dyabeu696

2012-05-12, 16:15
Co za filmik, skinhedzi i naziole grożą widzom że z nich są wojownicy i są silni... k***a boję się wyjść na ulicę :emo: