18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stronger - Seattle Childrens Hospital

P@...........@C • 2012-05-11, 00:49
jeden z ciekawszych filmików jaki ostatnio widziałem...


ja pie**ole, jakie to niesprawiedliwe :-/

adam_małysz_bejbe

2012-05-11, 17:30
Szkoda tylko, że to nie jest k***a portal, na którym umieszczacie taki syf. ch*j mnie obchodzą umierające dzieci, starcy, kobiety (takie są prawa natury, a to, że stawiamy się na piedestale jako rasa władców ziemi, tylko nas bardziej ośmiesza). Nie ma podziałów jest jeden gatunek ludzki i nie ma znaczenia czy masz 3, 15, 40 czy 90 lat. Zdechniesz prędzej czy później.

Domeneq

2012-05-11, 17:40
@Lelon
Jak Tobie, lub komuś z Twoich bliskich się zdarzy to się k***a dowiesz -.-

kupan

2012-05-11, 17:44
damon358 napisał/a:

Haha boże HAHAHA kruwa nie moge :D ja nie kminie, te dzieci i tak umrą, a modlą się o jakąś nadzieję, są wojownikami, którzy dalej wytrwale walczą, może będą żyć... Na ch*j im przed śmiercią ryć beret jakimiś pierdołami "Hope"... k***a i tak umrą, boże... oj, ja życzę sobie mieć raka, nie musiałbym na klamkę zbierać, żeby się zaj***ć... te dzieciaki powinny iść do uśpienia, a nie k***a jakieś świetlice im robią, no proszę cię...

-Moja córka ostatnio mówiła, że chce zostać premierem. Bardzo mnie to rozbawiło, pielęgniarki z hospicjum też.

HHAHA Jeszcze mnie rozj***ło to, że jak ten mały jechał na tej kroplówce... Śmiałbym się, jakby się zj***ł i wyj***ły mu kable z ciała, i zgon :D



Zycze Ci z całego serca ch*ja w dupe i kamieni kupe :) _

Nabs

2012-05-11, 17:49
@666mario666 ch*j cię obchodzą tacy ludzie, a mnie ch*j obchodzi twoje zdanie. Nie podoba się? No to nie oglądaj, kto cię k***a do tego zmusza?

Ja pie**ole, czy wy kiedyś chodź raz powstrzymacie się od hejtowania, i poprostu swoje zj***ne zdanie zachowacie dla siebie? Co kogo interesuje co mają takie nieczułe zjeby jak wy do powiedzenia?

inf3kkted

2012-05-11, 17:51
człowieku ogarnij sie to sadisctic tu nie miejsce na takie filmiki. sa inne strony od tego a tu widze że ludzie zaczynaja wrzucać byle gowno na jakie trafią w necie..szkoda

b00mba

2012-05-11, 17:52
Tak, ponieważ ofiary wypadków samochodowych wiele zyskują tracąc przy nich nogi(patrz hard-z nich już można sobie pożartować) lub wykrwawiając się na śmierć, nie to co te biedne dzieci.

hell.no

2012-05-11, 17:55
damon358 napisał/a:

Haha boże HAHAHA kruwa nie moge :D ja nie kminie, te dzieci i tak umrą, a modlą się o jakąś nadzieję, są wojownikami, którzy dalej wytrwale walczą, może będą żyć... Na ch*j im przed śmiercią ryć beret jakimiś pierdołami "Hope"... k***a i tak umrą, boże... oj, ja życzę sobie mieć raka, nie musiałbym na klamkę zbierać, żeby się zaj***ć... te dzieciaki powinny iść do uśpienia, a nie k***a jakieś świetlice im robią, no proszę cię...

-Moja córka ostatnio mówiła, że chce zostać premierem. Bardzo mnie to rozbawiło, pielęgniarki z hospicjum też.

HHAHA Jeszcze mnie rozj***ło to, że jak ten mały jechał na tej kroplówce... Śmiałbym się, jakby się zj***ł i wyj***ły mu kable z ciała, i zgon :D



18 lat k***a masz, jeśli nie mniej i ustawiłeś sobie wcześniejszy rok urodzenia że móc fapować do bab z ku*asem, ale zobaczysz, zrobisz jakiejś tępej cipie bachora ( mądra raczej takiemu jak ty dupy nie da ;p ) i jak będziesz miał pecha to pokochasz to dziecko, zobaczymy czy wtedy, też będziesz tak stękać.

Tez byłem taki mądry jeszcze 3 lata temu, potem mi się bratanek urodził i całe kozaczenie h*j strzelił.

Co do strzelania sobie w łeb z klamki, sam już dawno temu postanowiłem sobie jak zdechnę, i no właśnie tak, jednak nie zamienił bym tego na powolne umierania na raka...

Byłem świadkiem paru bliskich mi osób które tak odeszło, wiem jak walczyli o życie, o dziwo nie dlatego, że bali się śmierci czy coś, bo to po prostu zaakceptowali, tylko chcieli spędzić z bliskimi o jeden dzień dłużej.

PS. jak tak ci zależy na taniej śmierci to klamkę( i pozwolenie żeby nie było) mam, chętnie ci ten pusty łeb odstrzelę, adres podaj.

PS2. merytoryczny poziom twojej powala, niczym żelazna logika ruskich :D

Doba koniec pie**olenia, wracam skąd przyszedłem, czyli na harda, zanim ktoś pomyśli, ze się miękki zrobiłem :D

skizo

2012-05-11, 18:06
Zawsze sobie przed napisaniem tego co zaraz napisze mówiłem ,że nigdy nie będę tego pisał bo nie jestem neo emo czy jak ich zwą. Ale kilu użytkowników za to co napisali chętnie bym wypatroszył. Módlcie się, ale pewnie nie jesteście wierzący pewnie elo ateiści ale miejcie nadzieję ,że wasze dzieci będa zdrowe jak ty czy ja... A ,żeby nie było to sadistic więc .. ja pie**ole.

CrazyChocolate

2012-05-11, 18:46
damon358 napisał/a:

Haha boże HAHAHA kruwa nie moge :D ja nie kminie, te dzieci i tak umrą, a modlą się o jakąś nadzieję, są wojownikami, którzy dalej wytrwale walczą, może będą żyć... Na ch*j im przed śmiercią ryć beret jakimiś pierdołami "Hope"... k***a i tak umrą, boże... oj, ja życzę sobie mieć raka, nie musiałbym na klamkę zbierać, żeby się zaj***ć... te dzieciaki powinny iść do uśpienia, a nie k***a jakieś świetlice im robią, no proszę cię...

-Moja córka ostatnio mówiła, że chce zostać premierem. Bardzo mnie to rozbawiło, pielęgniarki z hospicjum też.

HHAHA Jeszcze mnie rozj***ło to, że jak ten mały jechał na tej kroplówce... Śmiałbym się, jakby się zj***ł i wyj***ły mu kable z ciała, i zgon :D


Zobaczymy kolego jak Twoje dziecko albo bliska Ci osoba zachoruje na raka.Będziesz biegał z płaczem po telewizjach że Cię nie stać na leczenie. Powodzenia :idzwch*j:

lllll

2012-05-11, 19:48
Każdy "sadysta" cwaniak z na dziecięcy oddział onkologii żaden nie pójdzie bo dupę wywinie na lewą stronę.

drakkarrudy

2012-05-11, 19:51
Jak mnie wk***ia, że ludzie wykształcili w sobie ( jako gatunek ) coś w stylu współczucia!
Tak, mi też serce pęka na takich filmikach, ale to nie znaczy żeby truć dupę jak te dzieci są biedne i w ogóle.
Zresztą to nie ten portal, jest od groma innych kwejków - srejków.

itemeczek

2012-05-11, 20:08
Łysi górą! Antifa łowcy hiva! Jestem poj***ny!

Crane94

2012-05-11, 20:19
O proszę, wielcy sadyści, rasiści i kozaki, którzy pod każdym filmikiem napie**alają na czarnych i na wszystko co ma puls, okazują się miękkimi pozerami.. Dlaczego nikt jeszcze nie pocisnął dzieciaka z 00:17? Przecież 'czarne to i dzikie'

olex

2012-05-11, 20:43
bylem 3 tyg w szpitalu i wam powiem ze przej***ne strasznie, przynajmniej oni maja jakas opieke, porzadny sprzed, lekarzy ktorzy cos robia ( bo pacjeci pozywaja do sadu i szpital ma przej***ne). U nas za to lekarze wyj***ne, wiedza sprzed paru lat i jak cie nie potrafia wyleczyc, albo cos zj***li to wypisuja cie szybciutko i umierasz w domu, no chyba ze masz hajs....