18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stronger - Seattle Childrens Hospital

P@...........@C • 2012-05-11, 00:49
jeden z ciekawszych filmików jaki ostatnio widziałem...


ja pie**ole, jakie to niesprawiedliwe :-/

noe82

2012-05-11, 01:02
zaraz znajdzie się jakaś k***a co się będzie popisywać jaka to ona znieczulona na taką krzywdę ludzką nie jest.

btw szkoda mi takich dzieci.

Gift3232

2012-05-11, 01:14
@up mi też
oni k***a niczym nie zawinili

dwakilo

2012-05-11, 01:21
To jest bardzo niesprawiedliwe :-( Jak byłem mały to chciałem ogolić się na łyso ale mama mi nie pozwalała... Od małego pasjonowałem się science fiction i chciałem być człowiekiem przypiętym do aparatury przedłużającej życie... To jest bardzo niesprawiedliwe, że ja nie mogłem a oni mogą. chlip, chlip...

vass

2012-05-11, 02:52
Nergal jakoś przeżył, Durczok i Jerzy Stuhr też, to może im też się uda.
Chociaż wśród moich znajomych, którzy zachorowali na nowotwór, nie znam nikogo komu się udało.

Ba...........ro

2012-05-11, 07:04
vass napisał/a:

Nergal jakoś przeżył, Durczok i Jerzy Stuhr też, to może im też się uda.
Chociaż wśród moich znajomych, którzy zachorowali na nowotwór, nie znam nikogo komu się udało.



Ja uważam, że jak się ma duże pieniądze to jakoś i nowotwór mniej straszny :roll: Tak jakoś mi się wydaje. Ale może się i mylę :)

golip

2012-05-11, 10:51
Powiem szczerze, że zajebisty filmik. Aż mnie dreszcze przeszły. I nawet piguły fajne niektóre.

svenson

2012-05-11, 12:08
golip napisał/a:

Powiem szczerze, że zajebisty filmik. Aż mnie dreszcze przeszły. I nawet piguły fajne niektóre.



te łyse :-) ?

wodzwioski

2012-05-11, 12:51
dwakilo napisał/a:

To jest bardzo niesprawiedliwe :-( Jak byłem mały to chciałem ogolić się na łyso ale mama mi nie pozwalała... Od małego pasjonowałem się science fiction i chciałem być człowiekiem przypiętym do aparatury przedłużającej życie... To jest bardzo niesprawiedliwe, że ja nie mogłem a oni mogą. chlip, chlip...


Jaraj więcej szlug i się przyłóż.

A co do filmiku to zajebiście jest zrobiony. Szkoda tylko dzieciaków..

Lelon

2012-05-11, 16:43
zj***ne, co to ciulstwo ma na celu? Mam płakać czy co?

Kiciok

2012-05-11, 16:47
Ktoś kto spędził kilka miesięcy w szpitalu będąc dzieckiem, na pewno zrozumie ;] Rozumiem k***a nabijać się z murzynów, ale na prawdę nie życzę Wam, żeby coś takiego Was spotkało.

Damain

2012-05-11, 16:56
,,What doesn’t kill you makes you stronger”...no ale rak zabija?

damon358

2012-05-11, 17:22
Haha boże HAHAHA kruwa nie moge :D ja nie kminie, te dzieci i tak umrą, a modlą się o jakąś nadzieję, są wojownikami, którzy dalej wytrwale walczą, może będą żyć... Na ch*j im przed śmiercią ryć beret jakimiś pierdołami "Hope"... k***a i tak umrą, boże... oj, ja życzę sobie mieć raka, nie musiałbym na klamkę zbierać, żeby się zaj***ć... te dzieciaki powinny iść do uśpienia, a nie k***a jakieś świetlice im robią, no proszę cię...

-Moja córka ostatnio mówiła, że chce zostać premierem. Bardzo mnie to rozbawiło, pielęgniarki z hospicjum też.

HHAHA Jeszcze mnie rozj***ło to, że jak ten mały jechał na tej kroplówce... Śmiałbym się, jakby się zj***ł i wyj***ły mu kable z ciała, i zgon :D

b00mba

2012-05-11, 17:26
Gdybym umierał już na raka na pewno nie chciałbym żeby na moją cześć powstawały jakieś popowe gówna. Dajcie im chociaż odejść w godności :]