18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strajk rolników w Szczecinie

Krzysiek14199 • 2013-01-12, 00:49


Wypowiedzi mieszkańców na temat strajków :)
Rolnicy, sadole są z wami !!!

jacek44

2013-01-12, 20:59
Jak się usuwa profil na sadisticu? k***a, ja tu nie mam zamiaru pisać nic więcej, jak tu takich 'yntelygentnych' i oczytanych moderatorów macie! Dupe se k***a dla niemca sprzedaj, jakzes taki ch*ju uczynny!

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-01-12, 21:25 ]
https://www.sadistic.pl/usun_konto.htm

~Conscribo

2013-01-12, 21:11
Prostowoczy napisał/a:

~P@N K@C ale jesteś gościu t@py OMG!
Nie masz nawet pojęcia o co protest ale mordę na forum drzesz!



Człeniu, ja powiem więcej, nawet nie włączyłem tego filmiku :amused:

No i ludzie zakładają od razu, że w życiu na wsi nie byłem i mieszkam sobie spokojnie u mamusi :-/

sadystaxx

2013-01-12, 22:27
Ciągniki faktycznie fajne. Tyle tylko, że wszystkie k***a zagraniczne. Nasz j***ny rząd roztrwonił URSUSA, aby polscy rolnicy zasilali firmy niemieckie, holenderskie czy też amerykańskie.

me...........93

2013-01-12, 23:42
Dodam, że unia poza samym dofinansowywaniem sprzętu, wyznacza także dokładnie wytyczne, normy, które planowany sprzęt musi spełniać, ale w przypadku np. ciągników te wymogi są spełniane praktycznie jedynie przez maszyny produkowane w tzw. starej unii. Zatem co jak co, ale w ostatecznym rozrachunku zachód wcale nie dokłada do tego "interesu" i wcale nie wychodzi na nim niekorzystnie. Niestety całość odbija się negatywnie na naszym przemyśle maszynowym.

Irasmatick

2013-01-13, 00:12
Gówno prawda, jak chcą coś wywalczyć to niech dojebią władzy a nie zapie**olą 3/4 miasta przez swoją "paradę" W kogo Oni w ten sposób uderzają? W 15 radnych miasta ( licząc optymistycznie ) którzy się spóźnią do pracy czy w tysiące obywateli, którzy też się spóźnią do pracy, do dzieci czy do lekarza? Poj***ny i tyle, powinni zapie**alać na Wiejską i tam blokować a nie ludziom Bogu ducha winnym jeszcze bardziej dopie**alać w tym mrocznoszarym poj***nym kraju!

rune

2013-01-13, 00:35
Apropo traktorów...
Traktory Lamborgini są produkowane w Polsce, w "Polskich" hutach.
Potem przewozi się części i we Włoszech są składane, plus dodają elektrykę.
Cena gotowych części z Polski to około 20% ceny gotowego traktora ( wiadomo elektronika droga :D ).
To tak do tych traktorów po 300-500tyś. zł. Po prostu robią nas w ch*ja bo jeden z drugim pseudo rolnik z UE wie jak zarobić na polaczkach.

Rolników popieram jednak może powinni pomyśleć o jakiejś innej formie protestu która nie uderzy bezpośrednio w Polaka tylko rząd lub np;
ZABLOKOWAĆ GRANICĘ Z NIEMCAMI W p*zdU
na jakiś tydzień, my na tym za bardzo nie stracimy a szfabki tak, na jakiś czas ich rynek zbytu ucierpi.

HaSz23

2013-01-13, 12:49
A kto ci k***a kaze byc rolnikiem w tym "pieknym" kraju? sprzedaj gospodarke i wypie**alaj do miasta na etat bedziesz miał 8 h i waszym zdaniem łatwe zycie....zarcie wpie**alamy i tak z importu...wszytskim zle w dupach i tylko płakac potrafie ale zabrac swoje zycie w swoje rece to juz za ciezko....moja rodzina pochodzi ze wsi,babka miala 10 h w truskawkach i jakos k***a dawala rade i zyla na dobrym poziomie.Teraz sprzedała role kupiła chate w miasteczku obok "swojej" wsi i tez sobie zyje dostatnie wiec pytam was OCB?!

Jerkov

2013-01-13, 21:44
Tylko taki drobiazg, że rolnictwo to tzw subsystem gospodarki narodowej - żaden kraj nie jest w stanie funkcjonowac bez płodów rolnictwa, poczynając od badylarzy i ich sadów, a na świniopasach kończąc. Jednak to jak się te sprawy mają w naszym kraju znacznie to utrudnia. pie**alnąć gospodare i isć do miasta? Spoko, siedźmy na dupach, kupujmy tylko jakieś gówno importowane z Meksyku i Afryki i zapie**alajmy w biurach. Po co nam własne jedzenie? Przecież mamy kraj tak wyj***nie bogaty że dla każdego mieszkańca można kupic. OMG, co za ciule, wystarczy by dotarła jedna rzecz - nieważne czy to jest ciężko pracujący chłop z 20ha, przedsiębiorca duzy z 200ha czy wiejski lanser z 5ha - bez jego pracy byś wpie**alał k***a hiszpańskie ogórki albo inne gówno -,- Pomijając fakt że nasze owoce i warzywa są porządane na całym świecie i w cenie.

Pietraso

2013-01-15, 01:22
a żryjcie k***a beton, skoro tak bardzo wam rolnicy przeszkadzają to zobaczymy jacy wszyscy będą mądrzy o bochenek chleba 10 zl ciekawego dlaczego ?!

Kekolieri

2013-01-22, 15:44
Niech sobie protestują, spoko, tylko czemu k***a w samym centrum? To ma być działanie przeciwko ANR czy przeciw mieszkańcom? Niech jadą pod jakis urzad czy agencje nieruchomosci rolnych i tam blokują im drogi, parkingi, niech trąbią pod oknami czy srają pod drzwi ale nie żeby połowa mieszkańców miasta miała przez to przej***ne. Rozgłos tak czy tak by mieli podobny.