18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Staruch czyli "plebs intlektualny "

rusio93 • 2013-01-10, 23:19
Gdzieś tam się pojawił filmik ze Staruchem i mongołem,w komentarzach pojawiały się głosy że to cham i prostak->"plebs intelektualny "
Weżcie to co mówi pod rozwagę


W gwoli ścisłości darujcie sobie komentarze że jestem legionistą,działam w Cracovii więc bliżej mi do Polonii ale naginania prawdy i generalizowania nie znoszę !

Pu...........le

2013-01-11, 17:02
tds1974 napisał/a:

ch*j mnie obchodzi jego intelekt. Sprzedawał dragi dzieciakom.



ciebie do burdelu chyba.

chainsawgutsfucker

2013-01-11, 17:27
Coś widzę, że nowoczesne pokolenie "młodych i wykształconych" ma bardzo duże tendencje do generalizowania tego co im się nie podoba. Zauważam ostatnio że dla masy ludzi patriota = napie**alający wszystkich skinhead, kibic = napie**alający wszystkich bandyta, ksiądz = pedofil i złodziej...
Taki krótki eksperyment myślowy. Jak ktoś nazwałby dzisiaj w mediach paradę równości legowiskiem zboczeńców i dewiantów wszelkiej maści, co pewnie r*chają dzieci to by go rozszarpano z hasłami "parada równości nie reprezentuje całego środowiska homo!". Za to jak ktoś mówi, że banda kilku-kilkunastu półmózgów, którzy zwyczajnie chcą się napie**alać z innymi i szukają sobie usprawiedliwienia, że robią to dla klubu, kraju czy rasy nagle reprezentuje każdego patriotę czy tam kibica? Coś tu chyba nie halo jest.
Jasne można jak z rękawa sypać przykładami jak to ludzie związani ze środowiskami kibicowskimi komuś zrobili krzywdę czy coś tam zdewastowali... No, ale ile liczy sobie ten cały ruch kibicowski? Pewnie kilkanaście tysięcy osób, 1% jest poj***nych i zwyczajnie szukają zaczepki bo są pojebami, ale to jest kilkanaście osób na kilkanaście tysięcy. Zawsze będzie ten 1% pojebów, który będzie chciał zrobić komuś krzywdę bo tak, a część z nich będzie szukała wytłumaczenia przed samym sobą albo innymi dlaczego to robi i będą się podpinali pod patriotyzm, klub czy inne wyniosłe idee.
To jak tak w duchu wątku powiem, że wszyscy geje to seryjni mordercy bo John Wayne Gacy i paru innych też było gejami...

rusio93

2013-01-11, 17:27
@kkubam
Jedna tylko rzecz,wyzywając mnie od gimabazy dajesz świadectwo Sobie a nie mi,twoje ubogie słownictwo i buractwo nie robi na mnie wrażenia,co do samego zwrotu "w gwoli ścisłości " to twoja nie znajomość prostego i potocznego w mowie słownictwa świadczy o towarzystwie w jakim się obracasz,edukacji którą odebrałeś i książkach z którymi raczej jesteś na bakier mocno...
Nie oszukujmy się w dyskusji nie masz szans więc próbujesz zagrywek poniżej pasa ale nawet na to jesteś za głupi.
Co do mojego wieku to masz go w profilu i nie jest to 18 lat tylko 19 lat,gimnazjum skończyłem jednak trochę czasu temu,

pablohlca

2013-01-11, 17:32
Miałem czytać wszystkie komentarze, ale mi się odechciało po pierwszej stronie.

czepiacie się wieku, to wam coś napisze. 31 lat, 25 chodzę na mecze (od małego, jeszcze z tatą śp., na wyjazdy od kilkunastu lat, Miedź Legnica).

Ta się zastanawiam, czy te wszystkie p*zdy intelektualne, bo inaczej niestety tego nazwać nie można, które "wiedzą, widzieli, czytali, słyszeli" byli w swoim smutnym życiu na JEDNYM meczu (nie, bo niebezpiecznie, w telewizji pokazywali ze na stadionach biją), czy chociażby na jednym wyjeździe (nie, bo daleko, drogo, i mama kanapek nie zrobiła).

Piszecie o rzeczach, które miały miejsce, ale w latach 90-tych. No, ale żeby to wiedzieć trzeba mieć elementarną wiedzę na temat, o którym się pisze.

A potem sadzi się jeden z drugim, co w dupie był, gówno widział, i udaje najmądrzejszego, bo widział w TV, i na onecie pisali, a w ogóle kolega opowiadał co był świadkiem.

Jakie rozj***ne dworce, jakie atakowanie niewinnych ludzi, jakie dwudziestu na jednego?

Tacy indywidualiści, tacy samodzielnie myślący inteligenci, a wszyscy jak jeden jedziecie tymi samymi schematami myślowymi, którymi częstuje Was telewizja i Wiodąca Stacja Informacyjna.

A sam Staruch- absolwent ASP i właściciel DOBREGO studia tatuażu. Kto się kiedykolwiek dziarał, wie jaka to kasa. Pucujcie się teraz, do czego doszliście w życiu, inteligencjo internetowa.

oroboros

2013-01-11, 17:39
To jeśli jesteście kibicami a nie kibolami to o co spinacie p*zdy?

Dlatego, że udeż w stół a nożyce sie odezwą.

Kawagawa

2013-01-11, 20:50
oroboros napisał/a:

To jeśli jesteście kibicami a nie kibolami to o co spinacie p*zdy?

Dlatego, że udeż w stół a nożyce sie odezwą.



A jak bym pojechał po Twojej Matce to byś się odezwał?

oroboros

2013-01-11, 20:54
Kawagawa napisał/a:



A jak bym pojechał po Twojej Matce to byś się odezwał?



Staruch to twoja matka?

Kawagawa

2013-01-11, 21:03
oroboros napisał/a:



Staruch to twoja matka?



A używasz mózgu jak się pisze alegorycznie?

piotruniusz

2013-01-11, 21:43
co to k***a jakaś kasta prawoych i silnych się narodziła?! kibice?! k***a śmiech, j***ni przegrani poj***ni i wyr*chani przez system. Swoja drogą typ z deka ciotunia

Kawagawa

2013-01-11, 23:10
piotruniusz napisał/a:

co to k***a jakaś kasta prawoych i silnych się narodziła?! kibice?! k***a śmiech, j***ni przegrani poj***ni i wyr*chani przez system. Swoja drogą typ z deka ciotunia



I Twoją Matkę też.

Darksaider

2013-01-12, 01:51
Ujmę to tak, byłem na kilku meczach czego bardzo żałuję - znajomi mieli wymysł a ja w danym momencie cierpiałem na zanik asertywności lub nadmiar wolnego czasu. Generalnie gwardia ortalionu to też ludzie, chłopaki mają mnóstwo problemów ze sobą, bo wychować nie miał kto, bo w domu się nie przelewało, etc. Z każdym idzie pogadać, może nie są to najłatwiejsze rozmowy, ale większość z nich dużo przeszła w życiu i tylko "swoich" toleruje, bo przy "innych" czuje się niepewnie. Nie pochwalam agresywnych zachowań, co niestety u nich jest nagminne, jednakże jeżeli się ustąpi i nie fika to można z ryjkiem nieobitym wyjść. Generalnie gdyby rodzice zamiast robić coś innego zajęli się wychowaniem własnych dzieci to tego problemu by nie było, jak i innych debilizmów.

Grzesiunio

2013-01-12, 13:22
kilka słów Star*cha do kibiców i mega kpina z władz miasta-pozdrowienia dla długowłosych pazi ;) PDW

kurabezkosci

2013-01-12, 13:37
mohery mają rydzyka '
debile maja star*cha

Grzesiunio

2013-01-12, 13:49
a długowłose pazie mają twoją starą.no to cześć!

Grzesiunio

2013-01-12, 21:06
fanatycy legii warszawa