18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Staruch czyli "plebs intlektualny "

rusio93 • 2013-01-10, 23:19
Gdzieś tam się pojawił filmik ze Staruchem i mongołem,w komentarzach pojawiały się głosy że to cham i prostak->"plebs intelektualny "
Weżcie to co mówi pod rozwagę


W gwoli ścisłości darujcie sobie komentarze że jestem legionistą,działam w Cracovii więc bliżej mi do Polonii ale naginania prawdy i generalizowania nie znoszę !

Haters gonna hate.

2013-01-11, 00:50
ocjokrakow napisał/a:

Boi sie tusk kibiców. Stać nas na to, żeby wyjść na ulice, nie straszna nam policja, więzienie itd.. Jak trzeba by wyjść na ulice i walczyć za wolność to my, a Wy kochani hejterzy schowacie dupe w domu i będziecie śledzić wszystko w tv.



Tak tak, ale jak wojsko obowiązkowe było to starsi koledzy pewnie biegali po lekarzach zeby kwit dostac. Ten slogan jacy to z Was patrioci jest już tak przer*chany jak "druga Irlandia" Tuska.



Get your head out of your ass

conor

2013-01-11, 01:01

zenither119

2013-01-11, 01:56
Tak zauważam (patrząc z boku), że problem z kibicami albo ma płemieł, albo ludzie zakompleksieni i zbyt leniwi aby się czymkolwiek zająć. Tak kibice chodzą i tłuką niewinnych ludzi za darmo :D hahha. Jak będziesz szedł po ulicy i przykozaczysz lub źle się odezwiesz do kogokolwiek to też ryzykujesz przywrócenie do porządku ostrzegawczym butem na ryj. Tak to niestety jest drodzy Panowie, jak się ma ch*jowy układ genów, skretynienie od poczęcia i do tego jest się leniwym aby zrobić coś ze sobą, to się hejtuje ludzi w internecie :D

@Moreq
pie**olenie o szopenie. Jak zwykle, nie mam argumentów - WIĘC NAPISZĘ cokolwiek aby pokazać swoje oburzenie :) . Zabijanie za barwy? Może w Krakowie, ale też można to podciągać raczej pod gangi narkotykowe. Chociaż fakt, że nie tak dawno temu zginął człowiek na ustawce ŁKSu z Widzewem i jest to kompletną głupotą, jednak wiedział gdzie i po co jedzie. I co boli Cię to? Jakich niewinnych ludzi krzywdzą kibice? Jakieś konkretne przykłady? I skoro nie obchodzą Cię dobre inicjatywy kiboli, to czemu interesują Cię te złe? Uraz z dzieciństwa czy jak? Z resztą, nie musisz odpowiadać, sam się zdemaskowałeś.

@Loaloa
Prawem mówisz i powstrzymywaniem agresji? Zakazy za race na 5 lat i 2000zł grzywny w porównaniu do pedofili wychodzących po 3 latach, no rzeczywiście, to kibice mają problem z prawem, normalni ludzie nie, niezłe masz priorytety, jak Ci dzieciaka zgwałcą, to spytaj się w sądzie, czy oprawca nie miał racy ze sobą - może zwiększą mu wyrok :D

@Haters gonna hate.
Jak to jest być zjechanym intelektualnie przez 15 latka, który zachował o niebo więcej kultury osobistej od Ciebie? Zabłysnąłeś, +500 punktów na club card.

@tds1974
Dlatego jako jeden z pierwszych na Legii kategorycznie zabronił wnoszenia dragów na stadion i używania ich pod groźbą kopów na ryj... Naprawdę, lecz się.

@Stew
"ROZk***ILI"... . Normalnie kamień na kamieniu się nie ostał. Takiej zadymy to ja w życiu nie widziałem. Myśl mózgiem nie nogami, 10 krzesełek na krzyż poleciało ze strony Lecha + ten incydent z pracownikiem mediów, który miał za krótkie nogi. Nie wiem jak cała Bydgoszcz zniosła tą straszliwą burdę - nic tylko im paczki żywnościowe słać.


Tak hejtujecie ale jak zawsze bez żadnego konkretu. pie**olimy bo nam kazał pan z telewizji. Kiedy ostatnio mówiło się w tv o bandytach na stadionach? Przed i zaraz po EURO? Bankowo nie dlatego, że Tusk zrobił burdel we wszystkim innym i napewno nie szukał tematu zastępczego dla mediów. O tym, że dzięki nim kresowcy dostali paczki z żywnością, że wspomogli zdecydowaną większość domów dziecka i schronisk dla psów a także bohaterów narodowych, o tym to już nie wspomną nawet słowem.
Nawet tak ciemni ludzie jak wy są w stanie zweryfikować wiele faktów nawet przez internet. Jednak po co, lepiej dalej być kaleką i krzyczeć jak to strasznie pokrzywdzili was kibice. Fakty jednak są takie, że Ci kibice są bardziej przydatni dla społeczeństwa niż wy z waszymi gówno wartymi hejtami.

A Ty @rusio93, nie wstawiaj tutaj takich rzeczy, kto ma otwarty umysł i "nie przesiedział" przez (przynajmniej) liceum czy gimbaze ten zrozumie i bankowo widział już ten i inne filmiki. Szkoda czasu na pasożytów i nieuków.

Moreq

2013-01-11, 02:21
@zenither119

ch*j śniegiem sypło, ziemia na polach zamarzła to wyszli chłopy ze wsi i komentują.
Powiem Ci k***a jakie przykłady, mój znajomy wracał z roboty bo ma starego na wózku bo auto go jebło i teraz on utrzymuje rodzinę.
Robi na ochronie jako "cieć". Wracał z roboty o 2 w nocy, spotkał pewną grupkę, dostał taki wpie**ol że stracił przytomność i do rana leżał w krzakach - dopiero jak jakaś babka szła wyrzucić śmieci to go zauważyła.

Kumpel spędził dwa miesiące w szpitalu, nigdy nie będzie już chodził, stracił prawe oko i władzę w prawej ręce. Jako że on utrzymywał rodzinę teraz tam jest naprawdę ch*jowo.

TO SĄ MOJE PRZYKŁADY DO k***Y NĘDZY, pie**olONY WOJOWNIKU.

Haters gonna hate.

2013-01-11, 02:55
Cytat:

Jak to jest być zjechanym intelektualnie przez 15 latka



Nie wiem, ale licze ze mi opowiesz jak wrócisz jutro ze szkoły.

Mamy Ci teraz opisywać przykłady, bo nie było ich w mediach? Chyba Cie popie**oliło. ch*jowy uklad genów, skretynienie, lenistwo? Powiedz mi mistrzu co ma zrobić gość ktory idzie z kobietą i czepia sie go grupka przyjebów, bo przegrali mecz? Bo raczej nie sp***oli, a nie ma kozaka ktory by 15 typa poskładał - nie i ch*j. A wiesz k***a przez co? Latem nie spodobało się komuś połączenie zielonego z białym na koszulce (ch*j ze nawet nie koszulka klubu, a zwykla sklepówka), a w miescie obowiązuje żółty z niebieskim (sie domyśl o jakich miastach mowie). Jedyny fart wtedy ze byli wśród bandy 15-25 letnich pojebów, ludzie ~40. Dziewczyne puscili, skonczylo sie na bombie i wkroczeniu własnie starej gwardii, co by usadzić małolatow.

Kolejna sytuacja. Wielkopolska, dzielnica na "w". Szedł gość w barwach legii schowanych pod kurtką, ale cos tam wystawalo. Grupka 20 typa, pytają za kim jest? Gosc wyciąga szalik i jedzie z jakąś przyspiewką legii. Znowu małolaci juz niemal w ryj walą i ponownie "starzy" ich do porządku doprowadzają - "Zostaw, w obcym miescie, sam na dwudziestu, mimo ze klub ch*jowy to jemu szacunek sie nalezy bo sie nie wstydzi barw i nie ściemnia".

Takze powiem jedno. Jak starych nie bedzie, to te bezmózgi <30 lat w końcu kogoś zajebią, bo się naogladali Hooligansów i teraz wielka gangsterka.

kapral

2013-01-11, 03:14
dostaje spazmów jak słyszę "o tym zaraz porozmawiamy."

oroboros

2013-01-11, 03:24
Najlepsze pytanie było na samym końcu już nie do tego kryminała. Dlaczego kibole wystepują tylko jeśli chodzi o piłke nożną? Pewnie zadnej innej gry nie potrafia te zaj***ne mózgi ogarnąć.

Ich tok rozumowania. Dałem 5 złoty na wośp to moge naj***ć kolesia na ulicy co nie takie kolory nosi. ch*j, że koleś nawet nie wie jakie kolory ma legia czy tam inne ch*jostwo.

Zwykli j***ni chuligani nic więcej.

SzokAT

2013-01-11, 03:48
Nie wypowiem się na temat samego materiału, ale założę się, że ktoś, chociaż jedna osoba która napisała negatywny komentarz popiera Janusza Korwina-Mikke. Najlepsze jest to, że on popiera kiboli :D (Nie ich chuligańskie "zabawy"), ale ceni ich jako tych, którzy mogą iść na wojnę, gdy będzie potrzeba :)

kimo7065

2013-01-11, 03:48
Przynajmniej ma jaja, mówi to co myśli. A to że siedzi, to sprawa ryżego.

kamysie2misie

2013-01-11, 04:39
Widzę że najwięcej w temacie mają do powiedzenia ludzie, którzy nigdy nie mieli styczności z prawdziwym kibicowaniem. Oczywiste jest, że w każdym większym gronie znajdzie się jakaś patologia psująca ogólny wizerunek. Znajdą się zaraz eksperci, którzy powiedzą, że kibice jedynie dewastują, gwałcą, palą śmietniki i biją postronnych przechodniów - jednak jest to zdanie osób które swą wiedzę o życiu czerpią jedynie z ekranów monitorów. Polecam każdemu internetowemu ekspertowi, raz w życiu wybrać się ze swoją drużyną na najbliższy wyjazd i zobaczyć jak to wygląda, a jestem w 100% pewien że zmieni swoje dotychczasowe zdanie. Więcej szkód niż kibice po meczu, zrobią bywalcy średniej wielkości dyskoteki mimo, że będzie ich 20 - krotnie mniej. A założę się niejeden z tych zagotowanych hejterów, na pytania polsatu odpowiadałby jedynie "eeee, yyyyy, eee". Inteligencjo i kwiecie narodu wyjdź, zobacz i wtedy się wypowiadaj. Tak wiem jestem chamem, plebsem i do tego pewnie rudy.

artis1990

2013-01-11, 05:11
Wrzucanie wszystkich kibiców do jednego worka jest jak stwierdzenie, że każdy na marszu nie podległości to półmózg i faszysta, a po drugiej stronie pedały i komuniści. Przestańcie k***a generalizować bo jest to domeną ludzi ograniczonych. Staruch święty nie jest, wpadek wiele miał, ale na jego osobie najbardziej kompromitują się organy ścigania.

zenither119

2013-01-11, 06:14
@Moreq Nadal błyszczysz zezwierzęceniem, bo nie wiem jakim trzeba być osłem aby nie ogarniać :D

Wzruszająca historia, wrzuć na harda, może ktoś klaśnie. "Pewną grupkę"... spoko. Rozumiem, że ich zaraz przed zajściem wylegitymował i sprawdził w bazie kibiców czy figurują jako posiadacze kart kibica?
Jak dla mnie (o ile nie wymyślasz sobie zajścia dla urozmaicenia i uwiarygodnienia swojej wypowiedzi) to byli zwykli bandyci, nie kibice ani kibole. Tak długo się wałkuje o tych kibolach w tv a wy nadal niedouczeni co oznaczają pewne słowa :D

Ja nikomu nigdy kuku nie zrobiłem, poza kilkoma przypadkami, z których czuję się usprawiedliwiony, jako że albo broniłem siebie, albo broniłem kogoś z moich bliskich. Wysyłam koce do schroniska, daję na Owsiaka, płacę podatki itp. Uogólniasz jak "wąs" z gimbazy, bo każdy rozumny człowiek, jest w stanie zrozumieć prostą zasadę, że w 10 000 osób (kibiców) znajduję się jakiś debil - norma. Jeżeli były w historii takie osoby jak Hitler czy Lenin to mogę Cię nazwać ludobójcą? Albo jak w Twojej rodzinie znajdzie się pedofil, to znaczy że cała Twoja rodzina to zboczeńcy?

I jak Twój kumpel ma tak ch*jowo, to nie siedź jak p*zda i nie hejtuj w necie, tylko mu pomóż. Do gadania każdy jest pierwszy, szkoda tylko że gówno robicie i statystycznie nie jesteście w stanie osiągnąć więcej niźli dożyć do pierwszego, bo większość czasu zabiera wam hejtowanie ludzi i zjawisk, o których nie macie pojęcia bo was nie interesują. Gratuluję logiki.

@Haters gonna hate.
Ze szkoły, spoko - zawstydziłeś mnie i poniżyłeś niezmiernie :D U Ciebie na wsi rozumiem chodzenie do szkoły to obciach tak? (Edukację już zakończyłem tak swoją drogą i nie muszę ukrywać wieku).

Ani w pierwszą, ani w drugą historię nie wierzę. Akurat spora większość kibiców, a nawet nie tylko kibiców tylko zwykłych "osiedlowców" czy "blokersów" (jak wolisz) to ludzie z JAKIMIŚ zasadami (często gęsto ch*ja wartymi ale jednak). Każdy taki łeb, może tylko łachy, które przyzwyczaiły się do komputerka, zna zasadę powszechnie przyjętą, że typa z laską się nie rusza, chyba że sam się będzie upierał aby dostać łomot.
Jednak jak ma się niefarta na ulicy to "i palec w nosie można złamać".

Co do drugiej "historyjki", sam na sylwestra piłem z Lechitami (a jestem z Warszawy), nie ukrywałem swojego pochodzenia bynajmniej i jeżdżę tam pochlać od czasu do czasu. Nigdy się nie zdarzyło aby Warszawiaka w barwach zostawili w spokoju. Nie ma takiej k***a siły na tym świecie, która by ich powstrzymała. Ja mam spokój bo zachowuję się tak jak mnie nauczono w latach 90 na stadionie, że teren obcego klubu poza dniem meczowym swojej drużyny trzeba szanować i nie wolno nosić barw.
Jak chcesz się zabić to rzucasz się pod pociąg, kto wtedy jest winny? Pociąg czy maszynista?


pie**olicie bez ładu i składu, naprawdę. Zero argumentów dlaczego tak a nie inaczej. Podaliście przykłady wyjęte z dupy. To tak jakbym podał przykład kierowcy, który jebnął w pieszego i nazwał wszystkich kierowców bandytami. Nie chodzi o to, że kibice są super zajebiści jako całość, chodzi o to, aby nie przyrównywać kilku posranych kretynów, z resztą prawdziwych fanatyków-kiboli, którzy zajęci są dopingiem, działalnością na rzecz klubu, akcjami charytatywnymi itp.

I normalnie nie mogę się powstrzymać... :D
@oroboros
Tak inteligencie, dlatego kibice z piłki nożnej chodzą także na koszykówkę, rugby, hokeja itp. Wskocz do śmietnika i udawaj, że Cię nie ma, oddasz przysługę społeczeństwu. :lol:

Gus

2013-01-11, 06:17
No cóż, to fakt że przyjeby <30 lat łażą po miastach w barwach i klepią losowych kompletnie nie związanych z tym sportem ludzi był, jest i póki co będzie prawdziwy, do czego zaraz wrócę. Ktoś wcześniej wspomniał, że prawdziwe kibicowanie to lojalność i pomoc klubowi. OK, ja sie zgadzam i mimo, że kompletnie mi nie po drodze z waszą pasją, to (teoretycznie) przyklaskuje takiej pasji, bo nic innego tak nie uczy pokory jak bezwzględna lojalność wobec *tu wstaw adekwatną nazwę* (czy to porażka czy wygrana).

Odstawmy teorię. W praktyce jest tak, że ch*ja robicie, a nie pomagacie (prawdziwi kibice), bo jeżeli nie potraficie oddzielić jednostek i zdusić działalność (a raczej grup) przyjebów, którzy napie**alają losowych ludzi lub rozk***iają kawał miasta etc., to bardziej szkodzicie wizerunkowi i samemu klubowi niż mu pomagacie (a wręcz przyklaskujecie idei). To w waszym interesie powinna być działalność na poprawę wizerunku, a nie wystawianie jednego typka, który ma coś jednak na sumieniu cięższego, sam jeden nic nie wskóra (bohater w/w filmu). Ustawki ? W to mi graj, byleby to było poza "postronnymi" i centrami miast.

Na zakończenie - błagam, przestańcie pie**olić farmazony o "ostatnich i jedynych wojownikach-patriotach" bo obecnie zdecydowana większość nawet nie miała szans "Zetki" odbębnić. W ten sposób jedynie autystycznie odcinacie się od rzeczywistości i w kącie swojego pokoju wmawiacie sobie, że jesteście "elytą" i tak, wiem, że niektóre kibicowskie inicjatywy wspierają swoich "braci", sieroty, biedne rodziny, czy wspomniany Bambusoland, ale to kropla w morzu potrzeb na poprawę wizerunku.


Robercik72

2013-01-11, 07:08
Rozj***ł mnie tekst na pasku>PROWADZĄCY DOPING KIBICÓW WARSZAWSKIEJ LEGII<
Nawet Ci szmaciarze w TV boja sie nazwac sprawe po imieniu,że to przywódca kiboli.
Tchórze j***ni!!!!!!!!!!!

zenither119

2013-01-11, 07:19
@Gus
Sorry ale w czym Ci mamy pomóc? Z jednej strony żąda się od kibiców poszanowania prawa a z drugiej mamy wybierać między sobą "milicję" i prowadzić zakrojone na szeroką skalę działania operacyjne prowadzące do rozpoznania i pojmania sprawców rozj***nia śmietnika na ulicy X w mieście Y? Nie jesteśmy od tego aby wyłapywać łebków. Na stadion tak samo jak na basen może pójść każdy. Każdy ma swój mózg i wie gdzie i po co idzie. Ja tak samo jak 90% kibiców idę na stadion dopingować, a nie patrzeć jak kto jest ubrany, czym się zajmuje w życiu albo co akurat odpie**ala. No pomyśl. Są te niby supernowoczesne stadiony, monitoring taki, że podłubać w nosie nie można, trzepanie na bramkach jak w stanach po zamachu na WTC... Skoro te środki nie wystarczają aby z tłumu wyłowić jednego czy drugiego gringo to ja nie wiem co pomoże.

I tak szczerze mówimy o chuliganach, ale kiedy ostatnio była jakaś porządna zadyma na stadionie np? Jak ktoś wyjedzie z Bydgoszczą to nawet go nie wyśmieję tylko zapalę znicz na grobie jego intelektu. Poza stadionem kibice przestają istnieć, a stają się kowalskim albo łbem bez mózgu piorącym ludzi aby odreagować trudne dzieciństwo. Jakby Osama założył barwy Arki Gdynia to w Szczecinie zamkną stadion - taka głupawa logika rządu i reszty kretynów, którzy im przyklaskują. Ostatnio (od kilku lat) stadiony stały się naprawdę cywilizowane, co innego 10 czy 20 lat temu a mimo wszystko ciśnie się na kiboli (wszystkich) a matka madzi chodzi sobie i robi sesje zdjęciowe :roll: . Paranoja.

"Na zakończenie - błagam, przestańcie pie**olić farmazony o "ostatnich i jedynych wojownikach-patriotach" bo obecnie zdecydowana większość nawet nie miała szans "Zetki" odbębnić."

Jeżeli to jest wykładnia patriotyzmu to spoko :D
Jak można nie czuć się patriotą widząc flagi na euro na samochodach, balkonach itp., które potem zostały schowane do szafy jak tylko 11 listopada wypadł i w zdecydowanej większości ludzi, którzy uczcili jakoś tą rocznicę jak i wiele innych są kibice.

I przepraszam, czemu miałaby służyć jakaś akcja promocyjna dla ocieplenia wizerunku? Kibice to nie partia polityczna, nie muszą robić nic pod publikę. Jawnie krytykowana jest tylko i wyłącznie niesprawiedliwość przedstawiania charakterystyki przeciętnego kibola albo wyłapywanie wybryków jednostek lub ludzi z przed 10 lat i wpisywania ich na konto wszystkich ludzi, którzy czują się związani z jakimś klubem. Jak mają mówić źle, niech mówią, jak mają mówić dobrze, niech im będzie - ale kłamstwo i manipulowanie faktami to lekkie przegięcie.