18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Staruch czyli "plebs intlektualny "

rusio93 • 2013-01-10, 23:19
Gdzieś tam się pojawił filmik ze Staruchem i mongołem,w komentarzach pojawiały się głosy że to cham i prostak->"plebs intelektualny "
Weżcie to co mówi pod rozwagę


W gwoli ścisłości darujcie sobie komentarze że jestem legionistą,działam w Cracovii więc bliżej mi do Polonii ale naginania prawdy i generalizowania nie znoszę !

Sorg

2013-01-11, 13:51
pyotreck napisał/a:

Przecież połowa baranów nawet nie jest w stanie zrozumieć co on mówi. Boli tych właśnie baranów że kibic jest od nich 10 razy mądrzejszy, a przecież w tvn mówili że kibice to bandyci.



Strasznie mnie to boli, że jest ode mnie tak widocznie mądrzejszy. Dlatego jadę na wszystkich kiboli na świecie, jestem sfrustrowanym dupkiem, który musi się wyżyć i jedzie po prawdziwych patriotach, wzorach do naśladowania. Na szczęście tacy jak Ty wyciągną ten kraj z chaosu i zaprowadzą porządek dzięki braci kibicowskiej.

Magnic

2013-01-11, 13:56
lapps napisał/a:



no juz nawet ten staruch z tego co slyszalem zaj***l dziennikarzowi to wielka afera byla. jakby kilku chuliganow naj***lo grupe dresikow co sie zachowac nie potrafia to juz widze wasz placz, ze znecaja sie i wyzywaja na niewinnych.

a swoja droga zabawne u takich kasztanow jak wy jest to, ze jak widzicie grupe lysych osob w dresach, ktorzy sie agresywnie zachowuja, to od razu mowicie "oho, kibole" mimo, ze 3/4 nich nigdy na meczu nie bylo. ale do tych waszych opisow pasuja idealnie. to jest tak zwana patologia, ktora wystepuje wszedzie, tym bardziej w naszym kraju. i wystepowalaby nawet gdyby nie istnialo cos takiego jak kibicowanie i pilka nozna



Pierwsze proponuję abyś nauczył się używać alta. Drugie to mnie to gówno obchodzi co się dzieje z naszym krajem i obywatelami czy nawet ze światem. Obchodzi mnie tylko to co ma bezpośredni wpływ na moje życie. Reszta może umrzeć i spłonąć.
Taka jest prawda, że łysy w dresie to dres albo kibol. Jak się nie podoba to to zmień pokazując poziom inteligencji znacznie przewyższający przeciętnego przedstawiciela tejże grupy. Jeśli nie potrafisz to miej pretensje to tych co wam taką opinie wystawili. Jeśli nadal będziesz chciał prowadzić zemną dyskusje jakim to ja wrogiem nie jestem to uznam, że w ogóle nie zrozumiałeś tego co powiedziałem i nie jesteś warty odpowiedzi.

ufon73

2013-01-11, 14:30
Jestem za Cracovią, wiec do Legii mi daleko... Ale jebac podziały, uwolnić Star*cha!

Kawagawa

2013-01-11, 14:53
Do wszystkich jadących po kibicach.

Dzięki panom z "ligi ortalionowej" takie p*zdusiowate pedałki jak Wy mogą siedzieć sobie we względnie wolnej Polsce. Jakby cokolwiek się działo to właśnie Oni zostaliby na posterunku, a ludzie racy jak Wy spieprzaliby gdzie się da, a Ci którzy by zostali ciągnęli by lachy okupantom ile wlezie.

Jesteście zwykłą bandą frajerów i ciot dymaną każdego dnia przez system. Krzyż wam na drogę i ch*j wam w dupę, zdychajcie w systemowej bidzie.

~Conscribo

2013-01-11, 15:03
Kawagawa napisał/a:



Dzięki panom z "ligi ortalionowej"



w trakcie jakichkolwiek akcji wojennych, mielibyśmy porozpie**alane samochody, okradzione wszystkie sklepy i całkowicie poniszczone mienie publiczne, po ta pie**olona dzicz z której jesteś taki dumny, kompletnie czułaby się bezkarna i rozkradała co się da.

Kawagawa

2013-01-11, 15:07
Conscribo napisał/a:



w trakcie jakichkolwiek akcji wojennych, mielibyśmy porozpie**alane samochody, okradzione wszystkie sklepy i całkowicie poniszczone mienie publiczne, po ta pie**olona dzicz z której jesteś taki dumny, kompletnie czułaby się bezkarna i rozkradała co się da.



To idź na demonstrację, pojedź do Iraku, wstań sprzed komputera i zobacz jakie są realia. Poczytaj sobie jakie były profile osobowości, skąd się brali najodważniejsi powstańcy. To zazwyczaj nie jest "elyta" tylko zwykłe proste chłopaki które nie pieprzą się z życiem.

oroboros

2013-01-11, 15:17
@conscribo
Dokładnie tak. jakby była jakaś wojna, chaos etc to cała ta kibolska chołota próbowała by tylko jak najwiecej dla siebie nakraść.

A już najśmieszniejsze są teksty, że by ojczyzne bronili. Chyba k***a by racami rzucali bo nic wiecej nie potrafią. 0 przeszkolenia militarnego. Średniowiecze dawno mineło, żeby sie pałami po łbach napie**alać.

Kibole nie potrafią pojąć tego, że nie cały świat sie kręci koło nich, klubów i meczów. Idziesz nie tak ubrany w jakieś dzielnicy i dostaniesz wpie**ol. Babcia kupi ładny kolorowy szalik wnuczkowi, wnuczek 14 lat nawet nie bedzie kojarzył, że kogos taki szalik może sprowokować. Wpie**ol dostanie za nic. Albo gdzieś tu przeczytałem "odda i bedzie spokój". Jakie odda? Jego własnośc i ch*j.

W ogołe kibole gówno wiedzą o sporcie. W starożytności dla sportu (olimpiada) potrfili wojny przerywać na których krzyżowanie, gwałty i palenie całych wiosek były na porzadku dziennym. Ale jak była olimpiada to był czas pojkoju i nie było zadnej przemocy.
W ogole co ma doping wspolnego z agresją? Dlaczego są agresywni (chociażby słownie) wobec fanów przeciwnej druzyny?

I jaasne na 100% wierze, że oni nie wiedzą kto co wiwija. Ok moze nie są swiadomi kto dokładnie co tam na murze nabazgrał. Ale jak co 2 ma prawomocne wyroki za pobicia, kradzieze, narkotyki... no prosze was. Powinni powiedziec takim osobnikom "jesteś kryminalistą trzymaj sie od nas z dala, nie chcemy miec niz z toba wspolnego" i nikt by ich z przestepcami nie kojarzył. Ale oni po prostu wszyscy sa kryminalistami tylko nie wszystkich złapali.

A kto chce kibicować, to sobie pójdzie i bedzie spokojnie kibicował w innym sektorze.

Kibole to są półmózgi. Czy nawet zeromózgi.

~Conscribo

2013-01-11, 15:19
Realia są takie, że sztaby ludzi musi kminić i kombinować, żeby takiego prostego chłopka wysłać do jakiejś akcji. Bez tych ludzi, skończyłoby się spalonymi autami i wybitymi witrynami.

Piszesz tak jakby od drechów i karków zależała przyszłość i obronność kraju a tak nie jest.
Bez tych frajerków i p*zdusiowatych pedałków jak to napisałeś, dalej napie**alali by się maczugami i kobiety targali za nogę do jaskini, zamiast za włosy*
Nic nie jest czarne ani białe, ale chyba tego nie ogarniasz przez tę nienawiść która się tu leje z Twoich postów.


*bo wiadomo, że jak się ciągnie za nogę, to piachu naleci.

Kawagawa

2013-01-11, 15:26
Pięknie piszecie, ale jak organizujemy jakiekolwiek demonstracje to wszyscy ściskają p*zdy ze strachu a kibice idą. Znam takich jak Wy z autopsji. Do niczego się nie nadajecie, jesteście niedorobionymi mięczakami siedzącymi po MC Donaldach.

Nie przekonacie mnie swoimi pseudo- argumentami( właściwie to osądami) bo Ja z tymi ludźmi mam kontakt w praktyce, dla porównania mam też kontakt z takimi ciotami jak Wy.

A na koniec Policja po cichu przyznaje że mają bekę z takich jak Wy, bo wystarczy tupnąć i robicie w spodnie, a z kibicami to przynajmniej trochę sobie potrenują.

chmurek22

2013-01-11, 15:41
@Moreq
Mam zerowe pojęcie o medycynie więc na ten temat się nie wypowiadam. Ty masz zerowe pojęcie o Ultrasowaniu, r*chach kibicowskich i o szczególnie Polskiej piłce. Jestem zażenowany w ch*j twoją wypowiedzią.. ? jakie napie**alanie przypadkowej jednostki... ?? jestem kibicem Legii Warszawa, chodzę na mecze regularnie (obecnie trwa protest) czy wedłóg ciebie jestem zasranym k***a kibolem napie**alającym innych za twarz?... k***a j***nie że przez kiboli strach iść na mecz.. k***A MAĆ!!! irytuje mnie w ch*j takie gadanie... nie jestem jakimś ulicznym kozakiem, tym bardziej drechem z łysą pałą. a jakoś na żylete nie boje się wejść i nie boje się w ramie w ramie z innymi kibicami dopingować, bawić się, tworzyć niezapomniane oprawy i niesamowitą atmosfere. Są może jakieś bojówki które zajmują sie napie**alanie kibiców przeciwnych drużyn za to że są przeciwne... ale nigdy taki delikwent nie dojebie nikomu za to że sobie idzie... oni sie ustawiają gdzieś w lasach i innych miejscach dalekich od tych w twoich wyobrażeniach. Robią to po cichu, o tym wie garstka... i robią to bez krzywdy osób trzecich. Więc nie mów mi, że tyle niewinnych osob ucierpialo... Więcej szkód wyrządzi banda j***nych gimnazjalistów wychodzących z dyskoteki sądzących że jak wypili na nielegalu 2 piwa to będzie śmiesznie rozj***ć znak słup itd itd... niż grupa kibiców w liczbie kilkunastu tysięcy wychodzących ze stadionu, bądź też zmierzających na mecz. Najpierw idz na stadion, Obejrzyj coś więcej niż tvn. Zagłosój na coś innego jak PO, Poczytaj coś więcej jak Gazete Wyborczą, a na samym końcu myśl samodzielnie i nie kieruj sie stereotypami. jesteś żałosny. Wyjdz z klasy daj se siana. LUDZIE WŁĄCZCIE MYŚLENIE! ACTA WYRZADZIŁABY WIĘCEJ ZŁA NIŻ WASI KIBOLE! PO WYRZADZI WIECEJ SZKÓD FINANSOWICH DLA PAŃSTWA PRZEZ MIESIĄC JAK KIBICE PRZEZ 20 LAT!!! DAJCIE JUŻ SPOKÓJ Z KIBICAMI! JEDNI WOLĄ OGLĄDAĆ DOBRANOCKE INNI KRYMINALNYCH A JESZCZE INNI POJŚĆ NA MECZ! PODOBNO JESTEŚMY WOLNYMI LUDŹMI WIĘC NIE OSĄDZAJMY INNYCH DLA TEGO ZE MAJĄ INNE ZAINTERESOWANIA!!!! MÓWIĄC TAK O NAS JAK MÓWICIE WY DZIAŁACIE W TEN SAM SPOSÓB O JAKI OSKARŻACIE NAS!!! MY MÓWIMY NA WIDZEW k***Y A WY MÓWICIE NA KIBICÓW k***Y ! WIĘC CZYM SIĘ RÓZNIMY ???

PS. a jeśli chodzi o narzędzia jakie to ty wymieniłeś ??? maczety itd?... Kibicowska Polska oprócz "roku kraka" ma niepisaną umowę o nie używaniu " sprzętu" na owych ustawkach. A kibic jest bardziej chonorowy niż osoba sprawująca urząd publiczny która za kilka złotych sprzeda matke. A kosą dostaniesz prędzej w bramie od psychola który na mecz nie ma kasy jak na ulicy od KIBICA !

~Conscribo

2013-01-11, 15:44
Kawagawa napisał/a:

Do niczego się nie nadajecie, jesteście niedorobionymi mięczakami siedzącymi po MC Donaldach.

A na koniec Policja po cichu przyznaje że mają bekę z takich jak Wy, bo wystarczy tupnąć i robicie w spodnie, a z kibicami to przynajmniej trochę sobie potrenują.



Taa.. masz mózg przeżarty przez chore idee.

Policja sobie może potrenować napie**alając kibiców? Nie widzisz co piszesz, czy jesteś tak bardzo zapatrzony w legiony ortalionu?

anonymousm

2013-01-11, 15:47
Kawagawa napisał/a:

Pięknie piszecie, ale jak organizujemy jakiekolwiek demonstracje to wszyscy ściskają p*zdy ze strachu a kibice idą.



Po prostu nikt nie chce z wami chodzić, bo to wiocha się z wami na ulicy pokazać.

Jak jestecie tacy wojowniczy, zaciągnijcie się do profesjonalnego wojska i idźcie zgińcie w Afganistanie, proszę. Albo gdzieś po drodze.
Ale wy świetnie wiecie, że się do żadnego wojska nie nadajecie, że tam nienormalnych ćpunków i koksiarzy z zaburzonym poczuciem własnej wartości nie biorą. Profesjonalna armia wsadziłaby wam te race w dupę i wciągnęła was nosem.
Nikt was nie chce i nikt was nie lubi. Spotykajcie się dalej co niedziela na stadionie i wmawiajcie sobie, jacy jesteście wspaniali, a inny są źli. Przez dwie godzinki można samego siebie oszukać i poczuć moc.

Kawagawa

2013-01-11, 15:51
Conscribo napisał/a:



Taa.. masz mózg przeżarty przez chore idee.

Policja sobie może potrenować napie**alając kibiców? Nie widzisz co piszesz, czy jesteś tak bardzo zapatrzony w legiony ortalionu?



Jakie chore idee? Dowody, To co mówisz to są OSĄDY.

a co do Policji... to nie wiedziałeś że Oni mają radochę jak sobie idą na mecz? :D Przecież Policja to tez wesołe chłopaki, twarde ludzie, tak samo lubią ustawki jak kibice, jara ich jak kibiców spałują. W pewnych granicach póki się nie zaczyna zabijanie to i kibiców i Policję takie przekomarzanki bawią.

mi...........ke

2013-01-11, 16:29
@Moreq

Tak to jest, j***ny imbecyl podaje przyklady jak to "kibole" wj***li komus i stracil tam prawe oko itd... pie**olenie
To ze jakis pajac zalozy czapke klubowa badz przykladowo szalik, nie znaczy ze jest kibicem. Spotkasz na ulicy wiecej osob w barwach ktore nie maja zielonego pojecia o klubie ktorego barwy nosza, nie liczy sie barwa na ulicy lecz wiedza i zachowanie. Czyni Cie kibicem to ze, kochasz swoj klub i zrobisz miazge z mordy pajaca ktory go obraza.

Wiec skoncz te smuty pie**olic, bo zal za dupe sciska, w dupie byles i gowno widziales a i tak masz najwiecej do powiedzenia, z kolei 15 letnie hoolsy, ktore napinaja sie broniac Star*cha, przeczytaja post kibica i ida slepo, powtarzaja to co przeczytaja.
Rozumny czlowiek widzi obie strony medalu, nie ma winy po jednej stronie, zawsze obie strony sa winne konfliktu. To, ze "kibole" napie**alaja lewakow to norma, zaden kibic a nawet "wariat od awantury" nie bedzie sam szukal zaczepki bo wie co moze innemu czlowiekowi zrobic.

Twoj kolezka znalazl sie w niewlasciwym miejscu o nie wlasciwym czasie, dlatego dostal wpie**ol. Rownie dobrze mogl trafic na bande 10 latkow z kosami.

Pamietajcie. Kibic, nie znaczy bandyta!


Br...........ki

2013-01-11, 16:57
Taa teraz ta moda na powtarzanie że kibic to honorowy człowiek tylko złe media próbują zniszczyć im wizerunek. Mało jest przykładów zadym na meczach? Kibic to nie znaczy bandyta, ale kibol już tak, a większość kibiców na meczach to właśnie kibole.