18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Staruch czyli "plebs intlektualny "

rusio93 • 2013-01-10, 23:19
Gdzieś tam się pojawił filmik ze Staruchem i mongołem,w komentarzach pojawiały się głosy że to cham i prostak->"plebs intelektualny "
Weżcie to co mówi pod rozwagę


W gwoli ścisłości darujcie sobie komentarze że jestem legionistą,działam w Cracovii więc bliżej mi do Polonii ale naginania prawdy i generalizowania nie znoszę !

bloodwar

2013-01-11, 07:35
Ja bywałem swego czasu na stadionie i nie zgadzam się z wrzucaniem wszystkich ludzi którzy tam przychodzą do jednego wora bo są tam DWA typy ludz:
"Prawdziwi kibice" - kolesie przeważnie 35+, brzydcy, z brzuszkiem, siedzą na stadionie w niedzielę bo wolą to, niż "użeranie się ze starą". Brak zainteresowań, brak wyższych celów w życiu, nudna praca, nudna żonka. Przez kompleksy muszą się dowartościowywać, więc dowartościowują się pokrzykiwaniem stadionowym: "Ej k***a, ruszaj się złamasie j***ny!" "Jak k***a kopiesz, dziecko lepiej wybija!" "Jak mogłeś tego nie strzelić ch*ju, to był pewniak!" "Sędzia, ty ślepy ch*ju, był spalony! Palcem cię robili tępa dzido!". Cecha charakterystyczna: szalik (chowany po meczu do reklamówki "na wszelki wypadek"), piwo przelewane do plastikowej butelki po napoju żeby oszukać ochronę/"nie będę 5 zł za małe piwo płacił". Jak dla mnie: plebs intelektualny
"Prawdziwi prawdziwi kibice" - kolesie do 30stki, niezbyt porywający intelektualnie, siedzą na stadionie w niedzielę bo i tak nie mają co robić (przeważnie bezrobotni na garnuszku rodziców bo: "w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem". Brak zainteresowań, brak wyższych celów w życiu, brak pracy, brak żony/dziewczyny, przeważnie uzależnieni od narkotyków/alkoholu, problemy z prawem, czesto odsiadki na koncie. Przez kompleksy i brak dokonań w życiu muszą się dowartościowywać, więc pokrzykują na piłkarzy/sędziów/kibiców przeciwnej drużyny. Występują TYLKO I WYŁĄCZNIE w stadzie, osobno są potulni jak baranki. Cecha charakterystyczna: ostrzyżeni na łyso, ubiór bojówki+martensy/dresy+adidasy. Jak dla mnie: plebs intelektualny.
I to tyle, nikt normalny na mecze nie chodzi bo nie ma tam czego szukać

zenither119

2013-01-11, 07:45
@bloodwar
"Ja bywałem swego czasu na stadionie..." - z tatą 15 lat temu, na dziesięciolecia :->

Trimix

2013-01-11, 08:33
Panowie, jak usunąć błędnie wystawione "piwo" ? Miał je otrzymać Moreq a poszło dla nadawcy tematu.

Captain's Burger

2013-01-11, 08:40
Utylizowałbym tych wszystkich świrów w piecach krematoryjnych. Zero pożytku z takich, a i jeszcze szkody przynoszą. :evil:

ma...........we

2013-01-11, 09:20
zenither119, dwa pytania, zupełnie na serio, bez hejtu.

Cytat:

I przepraszam, czemu miałaby służyć jakaś akcja promocyjna dla ocieplenia wizerunku? Kibice to nie partia polityczna, nie muszą robić nic pod publikę.


To do kogo adresowany jest ten temat, jeśli nie do publiki? Czy nie jest to próba właśnie pokazania Kibica jako normalnego człowieka, który po prostu ma taką a nie inna pasję? Skoro Kibice mają świadomość swojej wartości i wiedzą kim są i co robią, to po cholerę szargać sobie nerwy i przejmować się faktem wrzucania do jednego wora z chuliganami?

Cytat:

Jak można nie czuć się patriotą widząc flagi na euro na samochodach, balkonach itp., które potem zostały schowane do szafy jak tylko 11 listopada wypadł


Nie wiem czy dobrze zrozumiałem: wieszanie chorągiewek na antenach i zakładanie jakiegoś czegoś na lusterka w autach to patriotyzm? Moim zdaniem patriotyzm zaczyna się i kończy zupełnie gdzie indziej, i wywieszanie szmatek - które z flagą narodową wspólne mają tylko kolory - moim zdanie nie są objawem patriotyzmu tylko zwykłej fali emocji jakiej dała się ponieść część społeczeństwa.

Pozdrawiam.

yoshi88-88

2013-01-11, 09:21
no tak , k***a , Staruch - internowany.
Ja to się temu nadziwić nie mogę , siedzi , bo jest posądzony o rozbój. Na co są niezbite dowody. Nie jestem prawnikiem , ale o ile się orientuję za takowy występek to jest kara do 12 lat , a jeżeli kara wynosi powyżej 10 lat , to do aresztu bardzo łatwo już trafić.
Na dodatek komuś tam zaj***ł , co jest ... NAGRANE... Gdzieś jeszcze umoczyli go z dragami...
No tak ale to więzień polityczny... Nie wiem jakim trzeba być betonem , żeby w to uwierzyć.

Faktycznie k***a , piękny wzór do naśladowania

1488

2013-01-11, 09:32
@Moreq

Twój jeżyk i sposób wypowiedzi nie pozostawiają złudzeń,ze jesteś miernota intelektualna na pograniczu ze zdiagnozowanym debilizmem.
Zapewne zakompleksiony ,zahukany człowieczek wylewający swoje kompleksy i zbierający się na odwagę tylko internecie.Merytorycznie nie będę podchodził do twoich komentarzy, ponieważ twoja wiedza o kibicach oraz realiach i założeniach wolnego państwa jest ZEROWA.
Wróć do tego co lubisz i robisz najlepiej i z gonie z pierwszym zdaniem twojego postu "jeb się" cokolwiek to znaczy pedale.

Magnic

2013-01-11, 09:33
:ok***a: wojna kiboli z pojebami i internetowymi napinaczami. Ale zajebisty poziom :krejzi:

Kibole to debilni pseudo-patrioci. Co? Że niby się nie zgadzacie? To nauczcie tych którzy robią wam taką opinie aby przestali. Inaczej nie przestaniecie być postrzegani jako wandale i debile.

A wy internetowi napinacze po kiego ch*ja w ogóle prowadzicie dyskusje z debilami, którzy nawet nie rozumieją tego co do nich piszecie? Wy na prawdę jesteście tak naiwni, że myślicie, że cokolwiek zmieni wasze pie**olenie?



I uprzedzając wszystkie debilne odpowiedzi. Nie, nie mam żadnych uprzedzeń albo urazów do jakiejkolwiek grupy. Moje zdanie jest tym co zaobserwowałem w naszym kraju. W sumie to mnie to gówno obchodzi tak samo jak ten temat, ale nie cierpię bezsensownych dyskusji, które donikąd nie prowadzą.

sandal007

2013-01-11, 09:34
@zenither119 pie**olisz jak potluczony.

Mam znajomych kibicow ( bez takich znajomosci to teraz ciezko gdizes na impreze w miasto wyjsc ).I wiele razy widzialem jak jacy random ludzie dostawali za frajer. Wiekszosc tych gosci jest jebnieta , mozg zjechany przez sterydy i sami szukaja zaczepki.
Sam dostalem w dupe nie raz.Np. odprowadzajac laske trafilem na pijanych "patriotow" ich bylo 3 w wieku kolo 30 lat a ja jeden 16 latek.

W ch*j razy odciagalem znajomego od gosci , ktorzy nic nie zrobili, poprostu byli w zlym miejscu o zlym czasie.Ten sam znajomy ( kibic ) naj***l 2 studentom w klubie bo nie chcieli odstapic mu stolika.Podczas bijatyki ktos zaczal go kluc parasolem w plecy , wiec wstal i wyj***l sztuke. Okazalo sie , ze byla to laska goscia, ktora po calym zajsciu wyplula pare zebow.

I to sa wlasnie kibice, jak nie ustawki to wlasnie random ludzie.A randomy sa lepsze, bo zazwyczaj nie cwicza na silowni , i nie chodza na treningi mma, muay thai czy innych sztuk walki.


Takze skonczcie ich gloryfikowac, bo to sa zjeby , ktore nie potrafia wspolzyc z innymi ludzmi.

anonymousm

2013-01-11, 09:42
Kiedy jeszcze raz usłyszę o jakich akcjach charytatywnych kiboli, to przyjdę do was i was wszystkich obrzygam.

Hitler i Stalin już znali "ocieplanie wizerkunku" dzięki fotografowaniu się z dziećmi i małymi pieskami.
Trzeba być naprawdę debilem, żeby wierzyć, że ludzie są takimi debilami, żeby nabrać się na taki prosty chwyt PR-owski. Debilem bez szkoły jak Staruch, który wolił rzucić dobre studia, bo bardziej niż "tęczowa atmosfera na kulturoznawstwie" odpowiadało mu klepanie mongołów i handel narkotykami. Czuł się bardziej męski. Najwyraźniej w świecie jest kryptopedałem, który ciągle musi udowadniać, jak strasznie męskim menem jest.
Idźie się wszyscy poocierać o siebie na stadionie, kibicowskie cioty.

kkubam

2013-01-11, 09:47
rusio93 napisał/a:


W gwoli ścisłości darujcie sobie komentarze że jestem legionistą,działam w Cracovii więc bliżej mi do Polonii ale naginania prawdy i generalizowania nie znoszę !



Co znaczy "W gwoli ścisłości..."?

Jakieś nowe figury retoryczne wymyślili ostatnio dla "kwiatu polskiej młodzieży" z gimbazjum?!

szczurto

2013-01-11, 09:50
Gnojki chyba sie nie słyszycie co pie**olicie, pozatym ten portal robi sie coraz bardziej policyjny i wiekszosc piszacych tutaj jest społeczniakami........

Gus

2013-01-11, 09:57
zenither119

Ok, zgadzam się, w paru miejscach masz rację, ale :

Cytat:

prowadzić zakrojone na szeroką skalę działania operacyjne prowadzące do rozpoznania i pojmania sprawców rozj***nia śmietnika na ulicy X w mieście Y



Bez przesady, takich pacanów "wydziedziczyć"/odseparować.

Cytat:

Nie jesteśmy od tego aby wyłapywać łebków. Na stadion tak samo jak na basen może pójść każdy. Każdy ma swój mózg i wie gdzie i po co idzie. Ja tak samo jak 90% kibiców idę na stadion dopingować, a nie patrzeć jak kto jest ubrany, czym się zajmuje w życiu albo co akurat odpie**ala. No pomyśl. Są te niby supernowoczesne stadiony, monitoring taki, że podłubać w nosie nie można, trzepanie na bramkach jak w stanach po zamachu na WTC... Skoro te środki nie wystarczają aby z tłumu wyłowić jednego czy drugiego gringo to ja nie wiem co pomoże.



No nie jesteście tam by wyłapywać debili, lecz skoro macie majstra od śpiewania, to i od takich spraw by się przydało. Ja rozumiem, nie jesteście partią czy korpo żeby dbać o PR etc., no ale albo wóz, albo przewóz - albo "doedukujecie" ludzi, że to zupełnie inaczej wygląda, albo będzie po staremu, nic się nie zmieni (hint : przepychanki na sadolu nikogo niewyedukują) niestety. Co do monitoringu - jak Janusz z wąsem upuści hotdoga to nie lampi się w ekrany (lub spożywa kawkę bo przecie kompjuter za niego wszystko zrobi).

Następnie - to, że nie ma nagłośnionej zadymy medialnie (kto te gówniane tefaleny i tefałpe + polszit ogląda wogóle ?) nie oznacza, że ich nie ma, wszak Polak potrafi..a i w naszym kraju logiki nie oczekuj.

Cytat:

Jeżeli to jest wykładnia patriotyzmu to spoko



Eh...no bo praktycznie rzeczbiorąc to jest wykładnią, przynajmniej częściowo(w teorii to służba ojczyźnie). Wiadomo, w zasadniczej bardzo różnie bywa, ale większość tych młodocianych "męczenników, wojowników ostatnich patriotów co to jako jedyni bronią ojczyzny teraz i w razie wojny PIERWSI bedo"... sraty taty, poszliby w kamasze, spróbowaliby jak ciężki kawałek chleba to jest, od razu by się wyprostowali. Dokładnie to miałem na myśli, sory za skrót myślowy.

Cytat:

Jak można nie czuć się patriotą widząc flagi na euro na samochodach, balkonach itp., które potem zostały schowane do szafy jak tylko 11 listopada wypadł i w zdecydowanej większości ludzi, którzy uczcili jakoś tą rocznicę jak i wiele innych są kibice.



I tutaj się różnimy - dla mnie to żaden patriotyzm, tylko nieskazitelnie czysty marketing i komercja, dzięki czemu mija się z samą definicją patriotyzmu (choć, oczywiście nie chcę generalizować, wiadomo, że są "prawdziwi" i prawdziwi), jak wspomnialem (lub nie) kompletnie straciłem jakiekolwiek zainteresowanie tym sportem, jewro nie było dla mnie żadnym "świętem".

PS : Za takie świętowanie jak w stolycy to dziękuję. Gdyby wyglądałoby to tak jak we Wrocławiu - to rozumiem, ale ja i moi bliscy świętujemy po swojemu (swoją drogą, k***a odzyskanie niepoległości, tak wyk***iście radosne święto, a co roku jeden wielki smutek i rozgoryczenie)

I to by było tyle z mojej strony, pozdrawiam.

goolman

2013-01-11, 10:07
brudasy pewnie od takich osób dostają często wpie**ol co powoduje u nich maksymalna spine właśnie na sadisticu.
Dlatego jest jak narazie 4strony wylewnych komentarzy.

:idzwch*j:

pi...........ka

2013-01-11, 10:28
kibol ma ladniejsze uzebienie niz prezenter :D co za kraj ;(