18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sobota z Buta Wjeżdżam (czytane wierszem)

CrazyChocolate • 2013-04-17, 15:12
Tak na spokojnie ;)

Joseph_Fritzl

2013-04-18, 00:03
Wy na prawdę nie widzicie przesłania? k***a.. Naprawde płytkie społeczeństwo w Polsce...

Widać jak czarne na białym, że wypie**ala zamek... Głębiej to intepretować - reklama zamków w Obi.. Tłumoki j***ne.

Wilku220

2013-04-18, 00:06
@VanHelsingPL tak tylko napisałem, bo często spotykam się na sadolu z komentarzami, negującymi HH, a promującymi Rocka. Sami artyści HH, często współpracują z artystami rockowymi, matalowymi itd. I to jest najśmieszniejsze, że artyści mimo reprezentowania odmiennych kultur, potrafią współpracować, a słuchacze i fani napie**alają na siebie nawzajem tylko dlatego że ktoś słucha czegoś innego.

Sero

2013-04-18, 00:39
z buta do lodówki wjeżdżam w gości bo nie zamierzam pościć.

sirjus

2013-04-18, 00:46
Tak to się robi. Snoop Dogg.


Fullmoon

2013-04-18, 03:20
ale gówno, w sumie lepsze niz oryginał, ale dalej gówno :->

Nikloon666

2013-04-18, 11:02
tu macie prawdziwą sztuke xD.

Jąder

2013-04-18, 12:49
Chopin przewraca sie w grobie :emo:

@Wilku

Tyle sie napisałeś, a ja mam tylko jedno pytanie. I ch*j z tym? Możesz k***a adoptować całdy dom dziecka, a muzyka dalej bedzie gówniana

DNA

2013-04-18, 14:52
"smutna wieża" jednym strzałem wyłamuje zamek "smutna wieża"... - pierwsze posłyszane słowa przy pierwszym słuchaniu oryginału :amused:

Wilku220

2013-04-18, 15:37
Kayleigh95 napisał/a:

Chopin przewraca sie w grobie :emo:

@Wilku

Tyle sie napisałeś, a ja mam tylko jedno pytanie. I ch*j z tym? Możesz k***a adoptować całdy dom dziecka, a muzyka dalej bedzie gówniana



No i na ch*j sie odzywasz, jak nie umiesz czytać. Próbowałem obalić stereotypy. A dlaczego jest gówniana? Bo ty potrzaskany idioto słuchasz czegoś innego? Pusty ignorancie, nie rozumiesz czym jest gust. Niemożliwe fizycznie, biologicznie i psychicznie jest to, żeby jeden gatunek podobał się wszystkim. Podaje jeden powód dla którego HH jest gówniany.

Jąder

2013-04-18, 16:35
A więc, zacznijmy od wiki, "Hip-hop – miejska kultura i gatunek muzyczny powstały w afroamerykańskich społecznościach w Nowym Jorku" a dokładniej "w Południowym Bronxie" :arrow: Bronx "ludność pochodzenia latynoskiego (ponad 50%) i Afroamerykanie (ok. 35%)" Jest to więc muzyka stworzona przez czarnych bandytów, i ogolnie warstwe społeczna reprezentującą biede. Jeśli więc biedny, nie wykształcony murzyn, zaczyna "śpiewać" to o ile jego "muzyka" ma jakikolwiek sens, jest raczej przznaczona jest dla ludzi jego pokroju, w końcu normalny człowiek reprezentujący jakikolwiek poziom, średnio miałby ochote wysłuchiwać o sprawach dotyczących nizin społecznych. Wnioski, jeśli owa muzyka ci sie podoba, to ja nie widze w tym nic złego, najwidoczniej jesteś adresatem tej "muzyki", czyli plebsem. :nazimaja:

Wisniaaa

2013-04-18, 17:04
Wilku220 napisał/a:

Wiedziałem że jak wejdę w komentarze, to sie wk***ię. Pod każdym filmem, w którym jest choć namiastka rapu, jest w ch*j hejtów. Cytat z wiki: " DJ Afrika Bambaataa wprowadził pojęcie czterech filarów hip-hopu, którymi są rap, DJing, b-boying i graffiti. Część środowiska hip-hopowego dodaje jeszcze piąty filar – wiedzę, gdyż jej brak wywołuje nieprawdziwy, stereotypowy wizerunek tej kultury" Pojawiają się kawałki, które mają wpaść w ucho i być dobre do posłuchania w samochodzie, czy na imprezie, ale HipHop jest przesiąknięty wiedzą i przekazem, i nikt tego nie podważy. Większość wykonawców, jako główny priorytet bierze sobie tworzenie muzyki z przekazem. Mogę tutaj wymieniać w nieskończoność: Ostry, Kubiszew, Kobra, Bisz, Miuosh, Diox, Hades, Peja, Eldo, Małolat, Małpa, Rahim, Onar, Mes, Chada, Fokus, Pezet, Buka, 3W, Solar, Białas, Eldo, Kajman, Rafi, KaeN, HempGru, Pih i w ch*j wiele, wiele więcej.
Nie rozumiem ludzi ( w większości to fani rocka) którzy twierdzą że Rap to muzyka dla debili, nie znając w ogóle kultury HH, która na każdym kroku namawia do walki z narkotykami i która odcina się od telewizyjnej komercjalizacji. Głupie bezpodstawne hejty są między innymi powodem mylnej opinii na temat wielu HipHopowych artystów z Peją na czele - jest znany jako bogaty, łysy dres, który dorobił się na rapie, a w rzeczywistości jest tak naprawdę spoko kolesiem, który elokwencją zjadłby niejednego dziennikarskiego wymoczka. Jest facetem który od początku swojej kariery wspiera domy dziecka i nigdy nie robił z tego rozgłosu.
Mam na fejsie dodanych mnóstwo artystów i nie ma tygodnia, żeby jakikolwiek nie zapraszał na swój charytatywny koncert, albo nie namawiał na zbiórkę pieniędzy dla chorych osób. Nie namawiam do słuchania Rapu, ale do przestania rozgłaszania pierdół że jest to muzyka dla bezzębnych cieci zbierających drobne na browar.

Ty śmiesz się wypowiadać o rapie, jak żadnego dobrego rapera nie znasz.

W rapie nie jest ważny przekaz! Liczą się skille (technika, flow itd.), a nie jakiś przekaz.
Łapcie tytuł dobrego kawałka.
Szops - Kolory Sznurowadeł (feat. Laikike1)
A tutaj interpretację
http://rapgenius.com/Laikike1-kolory-sznurowade-lyrics
I nie mówcie, że rap jest o niczym.

Z góry mówię, że nie jest łatwo napisać dobry technicznie i z sensem tekst.
Dobry technicznie to np.
Cytat:

w czterech pustych kątach pełnych dymu
siedzę znów by odsiać setki rymów


prawie każde słowo się rymuje
czterech-siedzę pustych-znów by kątach-odsiać pełnych-setki dymu-rymów

P.S nie trzeba być biednym murzynem żeby nawijać i nie trzeba o biedzie.

Jąder

2013-04-18, 17:20
Czyli rap to niewiele wiecej, niz wierszyki dla przedszkolakow z dodanymi wulgaryzmami :krejzi:

ArteQ

2013-04-18, 17:30
Kayleigh95 napisał/a:

Czyli rap to niewiele wiecej, niz wierszyki dla przedszkolakow z dodanymi wulgaryzmami :krejzi:



gnije z j***nej idiotki pragnącej zdobyć choć troche atencji próbując udowodnić jaki to rap jest zły, a ona jest taka super. Są dwie możliwości, albo jesteś idiotką, albo ch*jowym trolem, ale za ch*jowe trole nie ma piwek atencyjna sp***olino, więc jesteś idiotką i możesz wypie**alać słuchać dody i szorować dalej gary.

NIE DLA PSA.

Sinner01

2013-04-18, 17:32
co za kawałek Chopina j***ni napinacze :amused:

Jąder

2013-04-18, 17:43
ArteQ

Zero argumentów, same wyzwiska, raczej średnio mnie przekonałeś ;)

Sinner
preludium e-moll op. 28 nr 4