18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sobota z Buta Wjeżdżam (czytane wierszem)

CrazyChocolate • 2013-04-17, 15:12
Tak na spokojnie ;)

Vroblov

2013-04-18, 22:28
Kayleigh95 napisał/a:

Czyli rap to niewiele wiecej, niz wierszyki dla przedszkolakow z dodanymi wulgaryzmami :krejzi:


przyrko mi ale gosciu/klientka ma racje

Wilku220

2013-04-18, 23:05


Czy to Ci wygląda na wierszyki dla przedszkolaków? Równie dobrze mogę powiedzieć że każda odmiana rock and rolla to darcie mordy dla nieogarniających bardziej złożonego wokalu dzieci. Wulgaryzmy są pośrednim efektem odcięcia się od telewizyjnej poprawności. Vroblov, powiedz czy uważasz ze rap jest dla przedszkolaków, tylko dlatego że do Ciebie on nie trafia? Nie masz racji, bo muzyka w większości różni się tylko formą, a przekaz pozostaje praktycznie ten sam. I to właśnie forma decyduje o tym, że jedni wolą rap, inni pop a jeszcze inni metal. Podobnie jest k***a z kolorami czy potrawami. Powiedz, czy hejtujesz swoją matke tylko dlatego że Ty lubisz kanapki z pomidorem i serem, a ona z pomidorem i szynką?

Wisniaaa

2013-04-19, 13:32
@Wilku220
Skończ pie**olić powiedziałem.
Gdzie ja napisałem czego słucham?
Nie sądzę, żeby Eripe czy Laik darzył szacunkiem jakichś marniaków których ty wymieniasz.
I nie liczy się "przekaz" skoro skillsów brak. Wracaj słuchać Pei, który nie robi postępu, ani nie znalazł flow przez 10 lat.

Sinner01

2013-04-19, 14:31
pie**olicie wszyscy aż mnie łeb boli, zamknąć k***a mordy, mam w dupie kto czego słucha i wk***iają mnie napinacze którzy ciagle się spinają o to kto czego słucha, zamknąć dupy i nie zaśmiecać sadola :homer:

Jąder

2013-04-19, 14:45
Nie zesraj sie sinner

Sinner01

2013-04-19, 16:04
Kayleigh95 napisał/a:

Nie zesraj sie sinner


nie ma mowy, mam ostatnio zatwardzenie :amused:

The Alternative One

2013-04-19, 16:20
Słucham rocka, w wolnych chwilach troszkę go tworzę- conieco stukam na bębnach. Lubie czasem posłuchać rapu. Lubię sobię posłuchać O.S.T.R., 52 Dębiec, Hansa (czekam aż wyrocznia Wisniaaa powie mi że się nie znam, jest to ch*jowe itp itd). Fakt, nabijam się często z ludzi pokroju JP na 100%, ale żeby z ,,normalnego" rapu? Nie przypominam sobie. Natomiast w drugą stronę często się to zdarza.

Kayleigh95 napisał/a:

napisałeś już, ze mieszkasz w blokowisku więc twoje "porownanie statusu materlialnego" przegrywasz w przedbiegach ;) D


Wytłumacz mi, jak rocznik 95 może przewyższać kogoś w statusie materialnym? Na 99% mieszkasz u rodziców, ubrania masz od rodziców, piszesz teraz nawet na komputerze który dostałaś od rodziców itp. Jeśli masz w głowie trochę oleju oraz jakąś godność, to chociaż na część tego co wymieniłem zapracowałaś w wolnych chwilach i jest to rzeczywiście Twoje. Ale i tak Twój ,,status materialny" jest znikomy.

Jąder

2013-04-19, 16:59
Faktycznie, w porownaniu z rocznikiem 94 nie mam szans :roll:

Wilku220

2013-04-19, 19:30
Wisniaaa napisał/a:

@Wilku220
Skończ pie**olić powiedziałem.
Gdzie ja napisałem czego słucham?
Nie sądzę, żeby Eripe czy Laik darzył szacunkiem jakichś marniaków których ty wymieniasz.
I nie liczy się "przekaz" skoro skillsów brak. Wracaj słuchać Pei, który nie robi postępu, ani nie znalazł flow przez 10 lat.



Halo halo bez takich do mnie. Zapomniałeś że nie rozmawiasz z kolegą z gimnazjum. Eripe? A kto niby wpada na koncerty Soboty, Małpy czy VNM? A nawet jeśli wapda to robi za support :D hahah ale utopiłeś dzieciaku :D Przekaz liczy się zawsze, ale ch*j z przekazu skoro brakuje techniki. I zrozum że nie mówiłem że technika jest mało ważna.
I nie rób z siebie wyroczni, bo przecież wiesz doskonale że Peja który gra już od 20lat nie znalazł flow od 10. I ch*j że miliony ludzi, już nawet z całego świata uważa inaczej :) Jestem ciekaw czy Czy Eripe lub Laik ( których darzę sympatią) kiedykolwiek zaproszą na koncert i nagrają numer z takimi gwiazdami jak Masta Ace, ONYX i Jeru de Damaja

The Alternative One, Nie gadaj z gówniarą. Od pierwszego postu jej cel to sprowokowanie. Nie ma sensu na takich tracić czasu.

Jąder

2013-04-19, 19:41
Nie prowokuje, od poczatku podawałam fakty, a ty inwektywy. ale mozesz tak sobie mowic, gdy nic innego nie przyjdzie ci na myśl :lol:

Wisniaaa

2013-04-19, 20:03
@The Alternative One
Nawet na propsie, ale ostry teraz robi gówno.

@Wilku220
A to co? Od kiedy Małpa jest jakimś zajebistym raperem? ON jest po prostu dobry, a to że ktoś nie gra koncertów czy nie ma fejmu nie oznacza, że nie jest dobry.
Z Peją chodziło mi o to, że przez tyle lat grania, gdy scena się rozwinęła on nadal stoi w miejscu i nie mów mi że jest dobry, bo nagrywa z zagranicznymi raperami.
Cytat:

Jestem ciekaw czy Czy Eripe lub Laik ( których darzę sympatią) kiedykolwiek zaproszą na koncert i nagrają numer z takimi gwiazdami jak Masta Ace, ONYX i Jeru de Damaja


Po co? Czy to wyznacznik rapera, że kupi sobie fit od zagranicznego rapera? Nie sądzę.

Co ty w ogóle próbujesz mi wcisnąć? Że przekaz jest ważny?
A co, powiesz o tym, że w Ameryce nawija się o dupach, koksie itd. ale z zajebistym flow, techniką, to są gorsi bo nie mają "przekazu"? Wbij to sobie do łba, że nie trzeba mieć przekazu żeby być obrym raperem i tworzyć dobry rap.

Wilku220

2013-04-19, 20:12
Powiedz mi Wiśniaaa debilu kto nawija w stanach o dupach? Stary, nie masz zadnego pojęcia o HH :D Przestań się ośmieszać :) Widać że skoro twierdzisz ze w stanach nawijają o dupach, to słuchałeś tylko 50cent, a klasyki nie tykałeś wcale :D haha :D chyba nawet nie wiesz co to bragga skoro wrzucasz wszystko do jednego wora :D

Więc co do kwestii wierszyków dla dzieci. Jeśli ktoś podchodzi do HH tak jak Wiśniaaa to ta, rap wtedy jest zwykłym wierszykiem skupiającym się tylko nad formą.
Ale są też słuchacze, którzy uwielbiają raperów dlatego, ze nie piszą tylko o dupach, koksie, furach ird. A takimi raperami są między innymi gracze wymienieni w moim pierwszym komentarzu. I to właśnie ci gracze są najbardziej uznanymi osobami na scenie HH

Wisniaaa

2013-04-19, 20:37
Wilku220 napisał/a:

Powiedz mi Wiśniaaa debilu kto nawija w stanach o dupach? Stary, nie masz zadnego pojęcia o HH :D Przestań się ośmieszać :) Widać że skoro twierdzisz ze w stanach nawijają o dupach, to słuchałeś tylko 50cent, a klasyki nie tykałeś wcale :D haha :D chyba nawet nie wiesz co to bragga skoro wrzucasz wszystko do jednego wora :D

Więc co do kwestii wierszyków dla dzieci. Jeśli ktoś podchodzi do HH tak jak Wiśniaaa to ta, rap wtedy jest zwykłym wierszykiem skupiającym się tylko nad formą.
Ale są też słuchacze, którzy uwielbiają raperów dlatego, ze nie piszą tylko o dupach, koksie, furach ird. A takimi raperami są między innymi gracze wymienieni w moim pierwszym komentarzu. I to właśnie ci gracze są najbardziej uznanymi osobami na scenie HH


Przecież nie chodzi mi o cały amerykański rap, bo nigdzie tak nie napisałem, tylko o swag itp.
Jeżeli dla ciebie jest tak ważny przekaz, to idź słuchać tych wacków z must be the music, bez flow, z zerową techniką, oni celują w taki target jakim jesteś ty. A co z tą braggą wyjechałeś, to nie wiem w jakim celu.
PS to ty się ośmieszasz mówiąc, że się nie nawija o swagu, dupach.

Ej, jeżeli forma jest w jakimś kawałku ponad treścią to jest to wierszyk, tak?
To sprawdź "bajerę" Laika. To wierszyk?

Wilku220

2013-04-19, 23:59
Ja pie**ole Wiśniaaa jesteś przyj***nym typem który nie pojmuje na czym polega gust. Dlatego wyodrębniły się gatunki rapu, żeby taki ty mógł sobie posłuchać dobrych technicznie kawałków i żebym taki ja mógł sobie posłuchać dobrych technicznie kawałków z przekazem. Jeśli doj***łeś sie do moje komentarza tylko dlatego, ze uważasz iż ludzie wymienieni przeze mnie są słabi, to jesteś ostro pie**olnięty i tak jak mówię nie umiesz uszanować czyjegoś gustu. Może kiedyś dorośniesz i zrozumiesz ze to co sie podoba tobie, nie koniecznie musi się podobać innym, ale to nie jest powód żeby kogokolwiek obrażać. WIdać ze mało wiesz o HH, bo widzę to po sposobie twojego argumentowania. Gdybyś wiedział, że rozrywkowe kawałki o dupach, które pochodzą ze stanów to 1/10 muzyki HH z Ameryki to byś to zaznaczył. Podobnie jest w PL są ludzie którzy stawiają na przekaz, a są ludzie tacy jak np. DGE który gra bragga i liczy się u niego dobry spływ na bicie. Ale ty k***a tego nie pojmiesz i wolisz hejtować. Nigdzie k***a nie powiedziałem że technika jest mało ważna, bo nawet gdyby Żurom walił życiówki przy których każda osoba zmieniałaby diametralnie swój życiowy kierunek, to i tak jest to koleś bez skillsów i nie ma czego szukać na scenie. Widzę że sie chłopaku pogubiłeś, wieć powiedz od początku o ch*j sie do mnie doj***łeś.

No i tak jak to powiedział Kobra: "jeśli czuję fałsz z dala, choćby nie wiem jak rapował Saimon mówi sp***alaj" Co wyraźnie pokazuje że dużo ważniejsze jest zachowanie, stosunek do komercjalizacji, mediów itd. a technika idzie dopiero w drugim planie. Dlatego między innymi TDF zbiera tyle hejtów i dlatego między innymi dostał w ryj na własnym koncercie.

Wisniaaa

2013-04-20, 15:15
Wilku220 napisał/a:

Ja pie**ole Wiśniaaa jesteś przyj***nym typem który nie pojmuje na czym polega gust. Dlatego wyodrębniły się gatunki rapu, żeby taki ty mógł sobie posłuchać dobrych technicznie kawałków i żebym taki ja mógł sobie posłuchać dobrych technicznie kawałków z przekazem. Jeśli doj***łeś sie do moje komentarza tylko dlatego, ze uważasz iż ludzie wymienieni przeze mnie są słabi, to jesteś ostro pie**olnięty i tak jak mówię nie umiesz uszanować czyjegoś gustu. Może kiedyś dorośniesz i zrozumiesz ze to co sie podoba tobie, nie koniecznie musi się podobać innym, ale to nie jest powód żeby kogokolwiek obrażać. WIdać ze mało wiesz o HH, bo widzę to po sposobie twojego argumentowania. Gdybyś wiedział, że rozrywkowe kawałki o dupach, które pochodzą ze stanów to 1/10 muzyki HH z Ameryki to byś to zaznaczył. Podobnie jest w PL są ludzie którzy stawiają na przekaz, a są ludzie tacy jak np. DGE który gra bragga i liczy się u niego dobry spływ na bicie. Ale ty k***a tego nie pojmiesz i wolisz hejtować. Nigdzie k***a nie powiedziałem że technika jest mało ważna, bo nawet gdyby Żurom walił życiówki przy których każda osoba zmieniałaby diametralnie swój życiowy kierunek, to i tak jest to koleś bez skillsów i nie ma czego szukać na scenie. Widzę że sie chłopaku pogubiłeś, wieć powiedz od początku o ch*j sie do mnie doj***łeś.

No i tak jak to powiedział Kobra: "jeśli czuję fałsz z dala, choćby nie wiem jak rapował Saimon mówi sp***alaj" Co wyraźnie pokazuje że dużo ważniejsze jest zachowanie, stosunek do komercjalizacji, mediów itd. a technika idzie dopiero w drugim planie. Dlatego między innymi TDF zbiera tyle hejtów i dlatego między innymi dostał w ryj na własnym koncercie.


A co ma gust do tego czy raper jest dobry? Może on zmienić świat, trafiać do cb, ale raperem być ch*jowym i tego nic nie zmieni. Rapera można określić obiektywnie i to jest jedyne dobre wyjście do oceniania go.
Doj***łem się do cb o to, że bronisz rapu samemu dając na przykład raperów, których "idzie o kant dupy rozbić".
Jak można mówić o rapie słuchając Dioxa? Przecież to marniak, najbardziej przehajpowany polski raper.
Jeżeli chcesz nadal ze mną dyskutować to się ogarnij i pisz normalnie, a nie używasz w koło tych samych argumentów;
"nie znasz się na rapie" (choć nie wiem po czym to wnioskujesz), "nie rozumiesz, że ktoś ma inny gust" itp.