18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sobota z Buta Wjeżdżam (czytane wierszem)

CrazyChocolate • 2013-04-17, 15:12
Tak na spokojnie ;)

Olasty

2013-04-17, 15:15
Wojna ludzi mówiących, że lepsze niż oryginał kontra hiphopowcy czy jak się to nazywa za..... zaraz :D
bez hejtów sam słucham DOBRE rapsy

Pizkes

2013-04-17, 15:32
Przez tą wstawkę włączyłem sobie oryginał na youtube i... jestem rozwalony. Co to za gówno?!
Tekst kurewsko inteligentny, a cała melodia słów aż ściera zęby. Świat się kończy, ludzie.

Svetlan

2013-04-17, 16:10
RAP = POEZJA ŚPIEWANA.
ch*jów sto w dupę temu kto jest łysym dresem co straszy dzieci na dzielnicy.


Zemszczę się.

wisimita

2013-04-17, 18:39
Ci łysi mnisi w kapturach są zapomnianą kastą. Hip hop to nie tylko dredy z wygolonymi głowami i smętnymi kawałkami o biedzie i nędzy

mrerror

2013-04-17, 21:40
mi tam się podoba :D

ściwanek

2013-04-17, 22:27
Czyta jak by mu ktoś z laćka wjechał :amused:

cripkillah

2013-04-17, 22:35
Svetlan
1. Rap to nie śpiew
2. Fakt - poezja, ale k***a nie Sobota >.<

malvo

2013-04-17, 22:39
Svetlan napisał/a:

RAP = POEZJA ŚPIEWANA.
ch*jów sto w dupę temu kto jest łysym dresem co straszy dzieci na dzielnicy.


Zemszczę się.


tumanie nie masz pojęcia czym jest poezja śpiewana,a tym bardziej piosenka aktorska ty ku*asie małorolny :lodowka:

Tassadar

2013-04-17, 23:13
Hah, dobre. To jest najlepszy sposób na kretynów tworzących takie cyrki, ukulturalnić to co wytworzą co sprawia że, traci zastraszający sens. Tak apropo jaki sens ma ten, ta, to coś? Mixtape 1234 i ostatni raz mówię 8. Żenada...

Wilku220

2013-04-17, 23:45
Wiedziałem że jak wejdę w komentarze, to sie wk***ię. Pod każdym filmem, w którym jest choć namiastka rapu, jest w ch*j hejtów. Cytat z wiki: " DJ Afrika Bambaataa wprowadził pojęcie czterech filarów hip-hopu, którymi są rap, DJing, b-boying i graffiti. Część środowiska hip-hopowego dodaje jeszcze piąty filar – wiedzę, gdyż jej brak wywołuje nieprawdziwy, stereotypowy wizerunek tej kultury" Pojawiają się kawałki, które mają wpaść w ucho i być dobre do posłuchania w samochodzie, czy na imprezie, ale HipHop jest przesiąknięty wiedzą i przekazem, i nikt tego nie podważy. Większość wykonawców, jako główny priorytet bierze sobie tworzenie muzyki z przekazem. Mogę tutaj wymieniać w nieskończoność: Ostry, Kubiszew, Kobra, Bisz, Miuosh, Diox, Hades, Peja, Eldo, Małolat, Małpa, Rahim, Onar, Mes, Chada, Fokus, Pezet, Buka, 3W, Solar, Białas, Eldo, Kajman, Rafi, KaeN, HempGru, Pih i w ch*j wiele, wiele więcej.
Nie rozumiem ludzi ( w większości to fani rocka) którzy twierdzą że Rap to muzyka dla debili, nie znając w ogóle kultury HH, która na każdym kroku namawia do walki z narkotykami i która odcina się od telewizyjnej komercjalizacji. Głupie bezpodstawne hejty są między innymi powodem mylnej opinii na temat wielu HipHopowych artystów z Peją na czele - jest znany jako bogaty, łysy dres, który dorobił się na rapie, a w rzeczywistości jest tak naprawdę spoko kolesiem, który elokwencją zjadłby niejednego dziennikarskiego wymoczka. Jest facetem który od początku swojej kariery wspiera domy dziecka i nigdy nie robił z tego rozgłosu.
Mam na fejsie dodanych mnóstwo artystów i nie ma tygodnia, żeby jakikolwiek nie zapraszał na swój charytatywny koncert, albo nie namawiał na zbiórkę pieniędzy dla chorych osób. Nie namawiam do słuchania Rapu, ale do przestania rozgłaszania pierdół że jest to muzyka dla bezzębnych cieci zbierających drobne na browar.

VanHelsingPL

2013-04-17, 23:52
@Wilku220 Fani roka? Czemu oni. Fani metalu itp. których znam słuchają czasami rapu i hh.

0:25






~zsakuł

2013-04-17, 23:59
Chopin tak sponiewierany... :(