18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sobota z Buta Wjeżdżam (czytane wierszem)

CrazyChocolate • 2013-04-17, 15:12
Tak na spokojnie ;)

Wilku220

2013-04-18, 18:09
@Wisniaaa po czym wnioskujesz że nie znam żadnego dobrego rapera? I naucz się czytać ze zrozumieniem, nie powiedziałem że w rapie nie liczy się technika, obalałem stereotyp mówiący o tym że rap to muzyka dla debili bez przekazu. Dlatego mówiłem o przekazie.
I nie mów że przekaz nie jest ważny, bo nawet pionierzy mówią że jedną z najistotniejszych części kultury HH jest mądrość.
A ty jak śmiesz mówić o technice skoro z twojego wywodu wynika że nie masz pojęcia w ogóle o rodzajach rapu. Normalnym jest że Bragga opiera się na dobrym flow, a przekaz do rzecz drugorzędna, natomiast Trueschool stawia głównie na przekaz, więc skończ pie**olić. "Trueschool jest to rodzaj rapu w którym chodzi o to aby wersy rzucone na bit miały jak najlepszy przekaz... Posiadały pouczenia dla słuchacza czy też uwagi które mogą przydać się w życiu. No i właśnie jest to praktycznie rap oparty na życiu... im bardziej życiowy tym bardziej trueschool'owy"
Sobota opiera się na Baunsie, dlatego jego teksty mają mało do przekazania, ale są dobre do pobujania. Proszę cie, nie odzywaj się już bo gadasz głupoty.

Kayleigh95 napisał/a:

A więc, zacznijmy od wiki, "Hip-hop – miejska kultura i gatunek muzyczny powstały w afroamerykańskich społecznościach w Nowym Jorku" a dokładniej "w Południowym Bronxie" :arrow: Bronx "ludność pochodzenia latynoskiego (ponad 50%) i Afroamerykanie (ok. 35%)" Jest to więc muzyka stworzona przez czarnych bandytów, i ogolnie warstwe społeczna reprezentującą biede. Jeśli więc biedny, nie wykształcony murzyn, zaczyna "śpiewać" to o ile jego "muzyka" ma jakikolwiek sens, jest raczej przznaczona jest dla ludzi jego pokroju, w końcu normalny człowiek reprezentujący jakikolwiek poziom, średnio miałby ochote wysłuchiwać o sprawach dotyczących nizin społecznych. Wnioski, jeśli owa muzyka ci sie podoba, to ja nie widze w tym nic złego, najwidoczniej jesteś adresatem tej "muzyki", czyli plebsem. :nazimaja:



Najpierw mówisz że afroamerykanie, a później że latynosi :) To że odczytałaś 2 odmienne pojęcia na wikipedi i źle je zinterpretowałaś, pokazuje że najwidoczniej w najbliższych dniach czeka cię okres i chcesz sie na kimś wyżyć, bo nie jesteś w stanie niczego za argumentować, tylko pieprzysz jak na gówniarę przystało. Czego Ty słuchasz? Jeśli jest to jakaś domiana rock and rolla, to wiedz że ta muzyka ( każda odmiana) wywodzi się od podstaw u czarnych, więc ryj czarny plebsie.
Widocznie bardzo blisko ci do głupiej p*zdy, która nie potrafi uszanować czyjegoś gustu. Sam nie słucham rocka, popu itd. ale nie pie**ole że inna muzyka jest gówniana, tylko dlatego że mam inny gust.
I tak, masz rację rap jest/był początkowo kierowany do ludzi biedniejszych, ale przypuszczam że dużo bardziej ogarniętych od ciebie.
Sam nigdy głodny ani brudny nie chodziłem, ale do bananowca mi daleko. Mieszkam na blokowisku i mam to w dupie, bo na tym polege cała ekonomia, że żeby jeden miał więcej inny musi mieć mniej.
Co do latynosów to skończ pie**olić, bo daje głowe że jak spotkałabyś jakiegoś bogatego latynosa na wakacjach, to kisiel z majtek spływałby ci po klanach, a sperma z jego czarnego ch*ja wylatywałaby ci uszami. Jeśli by cie chciał oczywiście, bo skoro wyżywasz się na innych, na forach to przypuszczam że jesteś tak brzydka, że w realnym świecie nikt nie chce z tobą gadać.
Nawet mimo tego że jesteś taka w ch*j światowa bo nie masz zamiaru wysłuchiwać o problemach "nizin społecznych". Skończ też pie**olić o plebsie, bo za dużo na srejku siedzisz i widocznie nie wiesz ze plebs występował w średniowieczu.

drewniak123

2013-04-18, 18:34
niech każdy po prostu słucha tego czego chce. Po co się wyzywać z powodu muzyki?

Wisniaaa

2013-04-18, 18:39
Wilku220 napisał/a:

@Wisniaaa po czym wnioskujesz że nie znam żadnego dobrego rapera? I naucz się czytać ze zrozumieniem, nie powiedziałem że w rapie nie liczy się technika, obalałem stereotyp mówiący o tym że rap to muzyka dla debili bez przekazu. Dlatego mówiłem o przekazie.
I nie mów że przekaz nie jest ważny, bo nawet pionierzy mówią że jedną z najistotniejszych części kultury HH jest mądrość.
A ty jak śmiesz mówić o technice skoro z twojego wywodu wynika że nie masz pojęcia w ogóle o rodzajach rapu. Normalnym jest że Bragga opiera się na dobrym flow, a przekaz do rzecz drugorzędna, natomiast Trueschool stawia głównie na przekaz, więc skończ pie**olić. "Trueschool jest to rodzaj rapu w którym chodzi o to aby wersy rzucone na bit miały jak najlepszy przekaz... Posiadały pouczenia dla słuchacza czy też uwagi które mogą przydać się w życiu. No i właśnie jest to praktycznie rap oparty na życiu... im bardziej życiowy tym bardziej trueschool'owy"
Sobota opiera się na Baunsie, dlatego jego teksty mają mało do przekazania, ale są dobre do pobujania. Proszę cie, nie odzywaj się już bo gadasz głupoty.


Wnioskuję po tych, których wymieniłeś.
Cytat:

Normalnym jest że Bragga opiera się na dobrym flow

co. Bragga to wychwalanie się itd.
Przekaz to i tak same truizmy, więc j***ć. A trueschool to, k***a, pokaz umiejętności, samplowane bity, więc nie pie**ol.
Sam pie**olisz głupoty, ale co ty możesz wiedzieć jak słuchasz Kaena, Chady, Dioxa czy HG. Chyba nie muszę mówić, że Chada to najgorszy raper.

Luis

2013-04-18, 18:53
Wilku220 napisał/a:

Wiedziałem że jak wejdę w komentarze, to sie wk***ię. Pod każdym filmem, w którym jest choć namiastka rapu, jest w ch*j hejtów. (bla bla)


co ty pie**olisz. Jak jest metal, Dj'e, itd to też hejty lecą ;) Na sadisticu jest tak, że gdy ktoś lubi jakiś gatunek muzyki to w sumie obejrzy zlajkuje i rzadko pisze komentarz, a same komentarze piszą wszyscy ci, którzy nie lubią tej muzyki i w sumie ch*j wie po co udzielają się w temacie :D zamiast po prostu przewinąć w dół i olać temat. Przyzwyczaj się i nie płacz w kaptur. Ten system jest popie**olony tak samo jak sposoby rządzenia Polską. elo, elo siedem 0. ;)

Jąder

2013-04-18, 18:57
Wilku220 napisał/a:

kisiel z majtek spływałby ci po klanach, a sperma z jego czarnego ch*ja wylatywałaby ci uszami.



Widze, ze jeśli chodzi o czarne ku*asy, to masz bardzo rozbujaną wyobraźnie :amused: Nie wnikam, czy mama ci takie bajki na dobranoc opowiadała, po cięzkim dniu pracy, czy sam sobie owe scenariusze w chwilach samotnosci układasz.

Poza tym, nie wiem jakim cudem dajesz rade wysrać tak wielkiego komcia, jeśli kilku linijek nie potrafiłeś, ze zrozumieniem przeczytać. Ja twoj gust szanje, ale zawsze moge napisać o hh i innych tego typu gównach, ze jest zj***ne ;)
Jako ze faktycznie, średniowiecze już dawno za nami, chłopi przenieśli sie na blokowiska, świat poszedł do przodu, możesz być w takim razie pospólstwem, jeden ch*j :*

Wilku220

2013-04-18, 19:09
Wisniaaa napisał/a:


Wnioskuję po tych, których wymieniłeś.
co. Bragga to wychwalanie się itd.
Przekaz to i tak same truizmy, więc j***ć. A trueschool to, k***a, pokaz umiejętności, samplowane bity, więc nie pie**ol.
Sam pie**olisz głupoty, ale co ty możesz wiedzieć jak słuchasz Kaena, Chady, Dioxa czy HG. Chyba nie muszę mówić, że Chada to najgorszy raper.



A nie doczytałeś, że mogę wymieniać wiele wiele w ch*j więcej? To doczytaj. Nie napisałem ze ich słucham, napisałem że wan role w ich tekstach odgrywa przekaz. Najśmieszniejsze jest to, ze osoby których słuchasz ty i ja, wzajemnie darzą sie szacunkiem, tylko ty upie**oliłeś sobie że są ch*jowi i ciągniesz to dalej.

Luis napisał/a:


co ty pie**olisz. Jak jest metal, Dj'e, itd to też hejty lecą ;) Na sadisticu jest tak, że gdy ktoś lubi jakiś gatunek muzyki to w sumie obejrzy zlajkuje i rzadko pisze komentarz, a same komentarze piszą wszyscy ci, którzy nie lubią tej muzyki i w sumie ch*j wie po co udzielają się w temacie :D zamiast po prostu przewinąć w dół i olać temat. Przyzwyczaj się i nie płacz w kaptur. Ten system jest popie**olony tak samo jak sposoby rządzenia Polską. elo, elo siedem 0. ;)



ch*j może i masz racje. W sumie masz racje, ale jako że słucham rapu, to bardziej sie skupiłem na hejtach w tą strone :)
Jesli masz czas, to naucz resztę jak wchodzić w dyskusję, jak normalny człowiek, bo widać że reszta, mimo że nikogo nie obraziłem poczuła się urażona i napie**ala jak dzieci w przedszkolu :D

Kayleigh95 napisał/a:



Widze, ze jeśli chodzi o czarne ku*asy, to masz bardzo rozbujaną wyobraźnie :amused: Nie wnikam, czy mama ci takie bajki na dobranoc opowiadała, po cięzkim dniu pracy, czy sam sobie owe scenariusze w chwilach samotnosci układasz.



Jeśli już wyjdziesz z gimnazjum i przestaniesz mnie obrażać jak na gówniarę przystało, waląc suchymi tekstami to daj znać i rozpoczniemy od nowa.
Zobacz głupia p*zdo do jakich wniosków doszłaś, nie wiedząc o mnie nic. Zapraszam na priv, skontaktujmy się tak żeby porównać swoje życie prywatne, obecny status materialny i społeczny. Zobaczymy komu bliżej do pospólstwa :D
Skoro twierdzi ze rap to muzyka dla debili, to wiedz że większość osób, które wymieniłem to osoby po wyższych studiach. Wiem że to mało ważne ale przynajmniej obaliłem twój jeden gówniany "argument"

Jąder

2013-04-18, 19:22
ja cie obrażam? użyłes wobec mnie kilka razy wiecej epitetów hipokryto. napisałeś już, ze mieszkasz w blokowisku więc twoje "porownanie statusu materlialnego" przegrywasz w przedbiegach ;)
Nigdzie, nie napisałam nic o debilach, ale to miło, ze potrafisz obiektywnie ocenić, grupe ludzi słuchającą tej muzyki :D

baniaaa1

2013-04-18, 19:41
kazda muzyka jest inna, kazdy slucha tego czeg chce. ja mam wyj***ne na tych metalow i rockpopmenow i innych ludzi co sluchaja inna muzyke co ja. na zawsze wierny jednej kulturze HIP HOP, nie rozumiesz - odpie**ol sie

Wilku220

2013-04-18, 19:44
Widocznie nigdy nie wyjeżdżasz poza granice swojej wsi, więc nigdy nie widziałaś blokowisk i nie wiesz że blok wcale nie musi być stary, obskurny, odrapany i pełen bidaków.Myślę że mogę skończyć z tobą dyskusję, nie widzę powodu dla którego miałbym się kłócić z gówniara, która soje nieudolności próbuje wylać w necie w formie forumowych kłótni ;)

Jąder

2013-04-18, 20:14
Tak tak, naj***łeś całe wall of text kompletnych bzdur, a teraz uciekasz do swojego pięknie odmalowanego blokowiska :lol:

Wilku220

2013-04-18, 20:23
Słucham :) w jaki sposób chcesz dalej kontynuować dyskusję :) Bo widzę że szukasz tylko pretekstu do kłótni. Możliwe że leczysz tym jakiś kompleksy, ale to nie moja sprawa dlatego chciałem sie od ciebie odciąć, ponieważ nie wniosłaś nic sensownego do tematu :)

Jąder

2013-04-18, 20:49
ojej, miałeś już iść podobno, ale widze, ze zaczynacz oklepaną przez gimbuzy gadke o leczeniu kompleksów, nie brzmisz mądrze, bo pewnie taki był zamiar :amused:

Wilku220

2013-04-18, 21:20
Głupia prowokatorka ;) Wskaż mi fragment w którym mówię, że miałem już iść. Zazwyczaj tylko brzydkie kobitki są takimi wrednymi k***ami, więc przestań odreagowywać kompleksy na forum :)

Jąder

2013-04-18, 21:39
ojej, powiedziałeś, ze jestem brzydka, teraz to mi doj***łeś :emo:

Wilku220

2013-04-18, 22:11
Ok. Właśnie udowodniłaś, że twoim zamiarem było od początku sprowokowanie - internetowy trollu :)
Udało cie się, ale koniec tego dobrego. Skończyło się :)