18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski nauczyciel

Fakerę • 2014-02-06, 19:23
Mógł mu mocniej wyj***ć ;)


kr...........81

2014-02-06, 19:34
czym sie kończy bezstresowe wychowanie nawet w polsce bydłem do odstrzału i niczym więcej :D

na szczęście mam dziewiątkię na taką okazję :D

skasowane

2014-02-06, 19:43
Nie musiał się zaczynać z linijką pajac :D

Jednorożec

2014-02-06, 19:57
Debil. Jak ma problemy z uczniem to się wysyła go do dyrektora szkoły. U mnie w szkołach tak robili i bójek między nauczycielem a uczniami nie było.
Użył siły, to jest zaatakował pierwszy i dziwię się że nie dostał w ryj.
Dobra reakcja kolegi z ławki który zagrodził drogę siwemu, takie gesty mają znaczenie!

19WTJ89

2014-02-06, 20:04
Jak ja chodziłem do szkoły to za wygłupianie się i udawanie kozaka dostałbym w ryj od na uczyciela , linijką po łapach od dyrektora i jeszcze w domu wpie**ol :D

ZnanyJakoZaganiacz

2014-02-06, 20:04
JesusChytrus napisał/a:

Nie musiał się zaczynać z linijką pajac :D



Widziałeś wcześniejszą część filmu gimbusia wyrocznio? Jesteś typowym kozaczkiem jotpekiem?

Jednorożec napisał/a:

Debil. Jak ma problemy z uczniem to się wysyła go do dyrektora szkoły. U mnie w szkołach tak robili i bójek między nauczycielem a uczniami nie było.
Użył siły, to jest zaatakował pierwszy i dziwię się że nie dostał w ryj.
Dobra reakcja kolegi z ławki który zagrodził drogę siwemu, takie gesty mają znaczenie!



Takie gesty mają znaczenie, szacunek ludzi ulicy, ziomki ponad wszystko. Joł. Bracia forewer (do momentu gdy trzeba będzie sprzedać się nawzajem "na pałach" by ratować sobie dupę).

Poj***ło wam się w główkach gimbusy. Stoicie po stronie kolegów ze wschodu? Szczeniaki j***ne. Powinno się was odstrzelić bo reprezentujecie taki sam poziom umysłowy jak ten śmieć. Ubliżacie nauczycielowi bo byliście zbyt debilowaci by bez problemów zaliczyć podstawówkę z gimnazjum, dlatego macie do nich uraz. Widać że to nauczyciel starszej daty, nie przyzwyczajony do takich rozpuszczonych miernot umysłowych, p*zd społecznych jak wy, co myślą że są najważniejsi w świecie, że wolno wam wszystko. Nie dziwię się że w końcu puściły mu nerwy, ja bym pewnie takiego sukinkota zapie**olił tym co leżałoby pod ręką. Śmierć wam, wasze matki to k***y a ojcowie to pedały.

Prometheus_Coprophagus

2014-02-06, 20:26
ZnanyJakoZaganiacz napisał/a:

Takie gesty mają znaczenie, szacunek ludzi ulicy, ziomki ponad wszystko. Joł. Bracia forewer (do momentu gdy trzeba będzie sprzedać się nawzajem "na pałach" by ratować sobie dupę).



A potem rosną takie kozaki, co to w pojedynkę co najwyżej za staruszków albo kobiety z dziećmi się biorą.

rockface123

2014-02-06, 20:28
To jest własnie patologia, jej kwintesencja brakuje tylko by dziadek wyciągnął makarova i odstrzelił tępemu ch*jowi ryj.

bavarian

2014-02-06, 20:54

Jednorożec

2014-02-06, 21:34
ZnanyJakoZaganiacz napisał/a:



Poj***ło wam się w główkach gimbusy. Stoicie po stronie kolegów ze wschodu? Szczeniaki j***ne. Powinno się was odstrzelić bo reprezentujecie taki sam poziom umysłowy jak ten śmieć. Ubliżacie nauczycielowi bo byliście zbyt debilowaci by bez problemów zaliczyć podstawówkę z gimnazjum, dlatego macie do nich uraz. Widać że to nauczyciel starszej daty, nie przyzwyczajony do takich rozpuszczonych miernot umysłowych, p*zd społecznych jak wy, co myślą że są najważniejsi w świecie, że wolno wam wszystko. Nie dziwię się że w końcu puściły mu nerwy, ja bym pewnie takiego sukinkota zapie**olił tym co leżałoby pod ręką. Śmierć wam, wasze matki to k***y a ojcowie to pedały.



To żeś doj**ał, 30latku!
Nie ma dla ciebie rozróżnienia między dyskusją a bójką, to jedno i to samo? Żyje się na blokach, jeździ się po młodych, bo niewychowani i w ogóle nie wiedzą co przeżyłeś i jakie kiedyś były czasy, ta? Pewnie nawet nie wiesz że jesteś zamknięty w swojej klasie społecznej której nigdy nie opuścisz, chyba że spadniesz niżej.
Skoro nauczyciel jest starej daty i nieprzyzwyczajony do nowych pokoleń w szkołach to nie powinien uczyć. Powiedz mi trolu, ile się nauczyli uczniowie podczas całej tej sytuacji? Ile wiedzy im przekazał? Co nowego zapisali w zeszycie, co zapamiętali?
Według mnie nic. Lecz pewnie według ciebie jest inaczej, bo w końcu nie zgodzisz się z 'miernotą umysłową której wszystko wolno' ;)
Teraz jeżeli nauczyciel byłby inny, to nie doprowadziłby do zaistniałej sytuacji i efektywność nauczania byłaby znacznie lepsza.
Również, jego ręka by nie została by odepchnięta (zarówno lewa jak i później prawa, ta z linijką), oraz nie został by powalony na ziemie.
Poza tym jak już został powalony to czemu nie trzymał dystansu?
Pewnie nie pomyślałeś nad tym gdyż byłeś zamyślony nad pisaniem bluzg i obelg które kupi 70% użytkowników czytających komentarze.
Gest ma znaczenie tak samo jak złapanie go za prawy łokieć gdy wyganiał ucznia z klasy. Tamten człowiek dbał o to, by dyskusja nie została z powrotem sprowadzona do przepychanki. Pewnie nie wiesz o czym mówię. Czekam na odpowiedź :)

In...........or

2014-02-06, 23:18
@up ja tego nie kupiłem, wziąłem za darmo :hitler:

P.S. Sadistic nie jest miejscem dla biedy umysłowej, tak wiec zrob mi i innym przysluge i :idzwch*j:

cz...........00

2014-02-06, 23:18
Jednorożec napisał/a:



To żeś doj**ał, 30latku!
Nie ma dla ciebie rozróżnienia między dyskusją a bójką, to jedno i to samo? Żyje się na blokach, jeździ się po młodych, bo niewychowani i w ogóle nie wiedzą co przeżyłeś i jakie kiedyś były czasy, ta? Pewnie nawet nie wiesz że jesteś zamknięty w swojej klasie społecznej której nigdy nie opuścisz, chyba że spadniesz niżej.


Przynajmniej ma jeszcze gdzie spasc niektorzy juz osiagneli jak widac swoje niziny.....

Jednorożec napisał/a:

Skoro nauczyciel jest starej daty i nieprzyzwyczajony do nowych pokoleń w szkołach to nie powinien uczyć.



Oczywiscie ze nie powinien dla takich jak na tym filmie najlepszym nauczycilem bylby wychowawca w pierdlu.

Jednorożec napisał/a:

Powiedz mi trolu, ile się nauczyli uczniowie podczas całej tej sytuacji? Ile wiedzy im przekazał? Co nowego zapisali w zeszycie, co zapamiętali?
Według mnie nic. Lecz pewnie według ciebie jest inaczej, bo w końcu nie zgodzisz się z 'miernotą umysłową której wszystko wolno' ;)



Bo takie własnie bezstresowe nauczanie jest i to samo mamy w poslce i dlatego kreci sie tzw tasmy grozy. A potem sie ludzie dziwia ze po gimnazjum wychodzi 20% analfabetow...

Jednorożec napisał/a:

Teraz jeżeli nauczyciel byłby inny, to nie doprowadziłby do zaistniałej sytuacji i efektywność nauczania byłaby znacznie lepsza.



A jesli uczen bylby inny tzn nie mialby wyj***ne na nauczyciela to tez by nie doszlo do takiej sytuacji.
Niestety prawda nauczyciel powinioen byc inny np powinni im dac bylego sierzanta od musztry z pelnym wyposazeniem i uzbrojonego w palke typu tonfa i od razu zrobilby z gnojami porzadek.

Jednorożec napisał/a:

Również, jego ręka by nie została by odepchnięta (zarówno lewa jak i później prawa, ta z linijką), oraz nie został by powalony na ziemie.
Poza tym jak już został powalony to czemu nie trzymał dystansu?
Pewnie nie pomyślałeś nad tym gdyż byłeś zamyślony nad pisaniem bluzg i obelg które kupi 70% użytkowników czytających komentarze.



No tak powinien lezec i jeszcze czekac az reszta klasy go skopie bo przeciez uczen i jego potrzeby fizyczne sa najwazniejsze...

Jednorożec napisał/a:

Gest ma znaczenie tak samo jak złapanie go za prawy łokieć gdy wyganiał ucznia z klasy. Tamten człowiek dbał o to, by dyskusja nie została z powrotem sprowadzona do przepychanki. Pewnie nie wiesz o czym mówię. Czekam na odpowiedź :)



Jesli to nazywasz zwykla dyskusja to nawet nie chce wiedziec jak nazywasz regularne mordobicie w barze? Nie wiem moze pokojowe wymienianie doswiadczen podczas czytania ksiazek?

I niestety wszystko to jest dla tego ze rzady wiedza iz glupkami latwiej sie rzadzi. Po co dyskutowac ba myslec jesli mozna komus po porstu przypie**olic nawet bez wiekszego wysilku - potrzby intelektualne sa sprowadzane do zera dzieki czemu latiwej wcisnac takim kit np o zielonej wyspie i kolejnych sukcesach rzadu...
Wprowadzona w 1999 r. przez rząd Jerzego Buzka reforma oświaty, oparta na 6-letniej szkole podstawowej, 3-klasowym gimnazjum i 3-klasowym liceum, rozbijając proces dydaktyczny na trzy zbyt krótkie etapy, spowodowała obniżenie poziomu nauczania. Wprowadzenie nowych egzaminów maturalnych, pomimo obniżenia wymagań, spowodowało znaczący spadek poziomu jej zdawalności. Szkoła zamiast być placówką przyjazną dla ucznia, stała się wylęgarnią patologii i miejscem, gdzie starsi uczniowie dręczą młodszych. Do takiego stanu rzeczy najbardziej przyczyniło się powstanie gimnazjów. Wszystkie zabiegi mające na celu przeszczepienie na polski grunt, modelu szkolnictwa zachodniego – wyrosłego w atmosferze kapitalistycznych stosunków pracy spowodowały, że szkoła stała się placówką podobną w mechanizmie do tzw. wolnego rynku, a więc miejscem, gdzie szacunek do drugiego człowieka jest uczuciem obcym, a powszechnym prawem jest prawo dżungli. Nauczyciele nie stanowią obecnie dla młodzieży wzorca moralnego, którym jako pedagodzy i wychowawcy być powinni.

Kubas1993

2014-02-06, 23:21
Z nauczycielem to może dyskutować rodzic albo student, ew. uczeń liceum. A nie jakieś szczyle z gimnazjum, szczyle z gimnazjum mają słuchać co się do nich mówi.

wernetto

2014-02-06, 23:22
Jednorożec napisał/a:



To żeś doj**ał, 30latku!
Nie ma dla ciebie rozróżnienia między dyskusją a bójką, to jedno i to samo? Żyje się na blokach, jeździ się po młodych, bo niewychowani i w ogóle nie wiedzą co przeżyłeś i jakie kiedyś były czasy, ta? Pewnie nawet nie wiesz że jesteś zamknięty w swojej klasie społecznej której nigdy nie opuścisz, chyba że spadniesz niżej.
Skoro nauczyciel jest starej daty i nieprzyzwyczajony do nowych pokoleń w szkołach to nie powinien uczyć. Powiedz mi trolu, ile się nauczyli uczniowie podczas całej tej sytuacji? Ile wiedzy im przekazał? Co nowego zapisali w zeszycie, co zapamiętali?
Według mnie nic. Lecz pewnie według ciebie jest inaczej, bo w końcu nie zgodzisz się z 'miernotą umysłową której wszystko wolno' ;)
Teraz jeżeli nauczyciel byłby inny, to nie doprowadziłby do zaistniałej sytuacji i efektywność nauczania byłaby znacznie lepsza.
Również, jego ręka by nie została by odepchnięta (zarówno lewa jak i później prawa, ta z linijką), oraz nie został by powalony na ziemie.
Poza tym jak już został powalony to czemu nie trzymał dystansu?
Pewnie nie pomyślałeś nad tym gdyż byłeś zamyślony nad pisaniem bluzg i obelg które kupi 70% użytkowników czytających komentarze.
Gest ma znaczenie tak samo jak złapanie go za prawy łokieć gdy wyganiał ucznia z klasy. Tamten człowiek dbał o to, by dyskusja nie została z powrotem sprowadzona do przepychanki. Pewnie nie wiesz o czym mówię. Czekam na odpowiedź :)



Cóż nie widzisz tam jednego, braku szacunku dla nauczyciela. Dlatego twoja wypowiedź nie ma najmniejszego sensu.