18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski nauczyciel

Fakerę • 2014-02-06, 19:23
Mógł mu mocniej wyj***ć ;)


busek

2014-02-06, 23:55
@kamil-c
masz prawie 40 lat więc reprezentuj jakiś poziom, bo nie odstaniesz nic a nic od typowego gimby

gizmokoza

2014-02-07, 00:00
k***a ludziska, nawet nie wiadomo o co poszło, a dywagujecie, jakbyście siedzieli z nimi w ławkach ;d

zagiel1111

2014-02-07, 00:09
MrEamesLubiącyMężatki napisał/a:



Wróć do lekcji synu. Nie masz jutro sprawdzianu z przyrody ?



Nie nie mam. Za to idę do pracy bo nie jestem leniwym zasrańcem i nienawidzę siedzieć na dupsku za kasę rodziców. Dziękuję za uwagę, dobranoc

arturek1112

2014-02-07, 00:14
@ZnanyJakoZaganiacz

kradli Ci kanapki w szkole?

kamil-c

2014-02-07, 00:15
busek napisał/a:

@kamil-c
masz prawie 40 lat więc reprezentuj jakiś poziom, bo nie odstaniesz nic a nic od typowego gimby


Hmm może, a w zasadzie masz rację ale ten portal niestety wymusza taki język...

!Timon

2014-02-07, 00:17
@kiwiszon

Piszesz o nowym pokoleniu... jestem kilka lat starszy od Ciebie a w moim gimbie lanie jednego nauczyciela nie było niczym niecodziennym. Inny po przejściu przez korytarz miał zawsze zapluty sweter. O tym co katechetki przechodziły to już nie w ogóle inna bajka. W szkole było sporo skrajności - od nauczycieli na lekcjach których muchę było słychać po takich którzy byli wyzywani, poniżani i czasem uderzani.

Patola jest, była i będzie. To nie wymysł młodego pokolenia.

Szlachcic_Cygański

2014-02-07, 00:19
j***ny nauczyciel. Co on sobie myśli... JotPe na 100% skoorweseny! Tylko Buk może nas sądzić.

Cyrk

2014-02-07, 00:20
A wystarczy przywrócić NORMALNOŚĆ, czyli możliwość nauki to przywilej, a nie prawo i wszystkie problemy z dyscypliną w szkole rozwiązanie. Zachowujesz się jak bydło to wypie**alaj na pastwisko, a nie na lekcje...

kamil-c

2014-02-07, 00:28
Szlachcic_Cygański napisał/a:

j***ny nauczyciel. Co on sobie myśli... JotPe na 100% skoorweseny! Tylko Buk może nas sądzić.


Te gruzojad mówiłem co masz zrobić jeszcze tu jesteś??? Tabor ci się zj***ł? Zajeb innemu gruzojadowi i WYPIE :badyl: RDALAJ Z POLSKI!!!!

busek

2014-02-07, 00:31
Hahahahah, naprawdę nie potrafiłeś wyczuć sakrazmu w jego wypowiedzi? :P

Szlachcic_Cygański

2014-02-07, 00:45
kamil-c napisał/a:


Te gruzojad mówiłem co masz zrobić jeszcze tu jesteś??? Tabor ci się zj***ł? Zajeb innemu gruzojadowi i WYPIE :badyl: RDALAJ Z POLSKI!!!!



Z chęcią! Wypie**olę stąd jak najszybciej. Takiego syfu jak w tym kraju i mentalności typowej dla idiotów, u niektórych rodaków (czyt. cebulaków) nie ma nigdzie. Zostań w tym chlewie i życzę powodzenia. I tak nic nie osiągniesz. Nawet za granicą. Dla mnie dumą jest nazywaniem mnie Cyganem, pomimo tego, że nic, prócz nicku nie mam z nimi związanego. Oni przynajmniej w obronie swojego stanął murem.

MrEamesLubiącyMężatki

2014-02-07, 00:46
@Cyrk
Chłopie z czym do ludzi, jaka normalność ?

Sytuacja z wczoraj: kontrola wagi i szczepienie mojego syna. Poczekalnia jak to w polskim ZOZie-zaj***na, po brzegi. Babuleńki nie miały już gdzie siedzieć, to przylazły na dziecięcą część. ch*j tam, nikt nie puści ciężarnych na siedzenie, bo po co.
Mam 80 lat i jeszcze 40 minut do mojej wizyty, więc chyba nie wyjdę z przychodni i nie pójde sie przejść, żeby nie robić sztucznego tłumu.

Ale to, to jest ch*j, w porównaniu do nawiedzonej mamuski, którą miałem okazję posłuchać (zresztą podobnej do tej lewackiej czarnuli z Głównej).
Ona- stoi, córa (ok 2 lat) - siedzi. Lekarka wzywa po nazwisku, matka wstaje. Młoda, wyj***ne, siedzi dalej. Matka przez 12 minut (sprawdzałem!) PROSI swoją córeczkę, aby ta była tak dobra i weszła do gabinetu. Młoda, jak zaczarowana: swój świat, swoje kredki, wypie**olone po całości na matulę. Więc, po owych 12 minutach, zapytałem się czy po prostu nie może wziąć jej za rękę i wejść do gabinetu, bo kolejka, jak stąd do Szczecina, stoi w miejscu. Matka do mnie: ''Proszę nie komentować, córeczka jest taka niespokojna od 2 tygodni, próbujemy z mężem przestawić ją na dietę wegańska i lepszego człowieka. Ja swoje dziecko ucze właśnie empatii, proszę mi nie przerywać''

Załamałem się jak k***a mać. Na prawdę nie sądziłem, że tacy ludzie są, ba płodzą dzieci!

Więc powiedz mi, jeżeli przykład idzie z góry, i nawet jeżeli mówimy o sytuacji skrajnej od tej na filmie (tam patologia, z drugiej strony w p*zdach sie przewraca od dobrobytu), co w dzisiejszych czasach można nazwać normalnością, nie licząc tych dwóch przykładów...

kamil-c

2014-02-07, 00:46
busek napisał/a:

Hahahahah, naprawdę nie potrafiłeś wyczuć sakrazmu w jego wypowiedzi? :P


Za sam nick prowokatora bym zbanował i w dupie mam jego sarkazmy i prowokacje na tym portalu...

busek

2014-02-07, 00:50
Metrowy w ch*j w dupę za "Dla mnie dumą jest nazywaniem mnie Cyganem" :)

Bandito17

2014-02-07, 00:52
ZnanyJakoZaganiacz napisał/a:



Widziałeś wcześniejszą część filmu gimbusia wyrocznio? Jesteś typowym kozaczkiem jotpekiem?.



Zaczynają mnie już wk***iać takie filmiki w których k***a nie wiesz dlaczego, po co, po jakiego ch*ja dochodzi do takiego stanu rzeczy. Oglądasz sobie taki filmik i widzisz nauczyciela który zaczyna sapać do ucznia, ale k***a nie wiesz co ten gimbuz odj***ł że nauczyciel do niego ruszył. Właśnie przez takie ch*jowa artykuły dochodzi do kłótni, obrzucania obelgami i grożenia sobie co by ktoś zrobił gdyby go spotkał.
Dajcie mi maść na ból dupy.