18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski nauczyciel

Fakerę • 2014-02-06, 19:23
Mógł mu mocniej wyj***ć ;)


Cyjanek

2014-02-07, 00:54
Ale po co odpisujecie temu idiocie- jednorożcowi, którego nick mówi za niego? Wyp***zie k***a ić stond na kwejka i tam próbuj zabłysnąć, gdzie są tacy idioci jak ty.

rysiu12f

2014-02-07, 00:59
Czym w jednym zdaniu różni się stara szkoła od nowej? Tym, że moja matka w liceum pielęgniarskim miała na matematyce całki, a teraz z matury usunięto cotangensy...

Kine

2014-02-07, 01:05
ZnanyJakoZaganiacz napisał/a:



Widziałeś wcześniejszą część filmu gimbusia wyrocznio? Jesteś typowym kozaczkiem jotpekiem?


[...] Śmierć wam, wasze matki to k***y a ojcowie to pedały.


Albo na odwrót... :roll:

zippo

2014-02-07, 01:12
ZnanyJakoZaganiacz napisał/a:



Widziałeś wcześniejszą część filmu gimbusia wyrocznio? Jesteś typowym kozaczkiem jotpekiem?



Takie gesty mają znaczenie, szacunek ludzi ulicy, ziomki ponad wszystko. Joł. Bracia forewer (do momentu gdy trzeba będzie sprzedać się nawzajem "na pałach" by ratować sobie dupę).

Poj***ło wam się w główkach gimbusy. Stoicie po stronie kolegów ze wschodu? Szczeniaki j***ne. Powinno się was odstrzelić bo reprezentujecie taki sam poziom umysłowy jak ten śmieć. Ubliżacie nauczycielowi bo byliście zbyt debilowaci by bez problemów zaliczyć podstawówkę z gimnazjum, dlatego macie do nich uraz. Widać że to nauczyciel starszej daty, nie przyzwyczajony do takich rozpuszczonych miernot umysłowych, p*zd społecznych jak wy, co myślą że są najważniejsi w świecie, że wolno wam wszystko. Nie dziwię się że w końcu puściły mu nerwy, ja bym pewnie takiego sukinkota zapie**olił tym co leżałoby pod ręką. Śmierć wam, wasze matki to k***y a ojcowie to pedały.




ty to jestes dopiero elita umyslowa smieciu, takiego waznego zgrywasz i dojrzalego, a czuje sie jakbym czytal wypociny niedowartosciowanego gnojka, ktory co najwyzej wsadzilby sobie ta palke w dupe, a nie kogos nia zapie**olil :-o

zagiel1111

2014-02-07, 01:12
MrEamesLubiącyMężatki napisał/a:

''Proszę nie komentować, córeczka jest taka niespokojna od 2 tygodni, próbujemy z mężem przestawić ją na dietę wegańska i lepszego człowieka. Ja swoje dziecko ucze właśnie empatii, proszę mi nie przerywać''

Więc powiedz mi, jeżeli przykład idzie z góry, i nawet jeżeli mówimy o sytuacji skrajnej od tej na filmie (tam patologia, z drugiej strony w p*zdach sie przewraca od dobrobytu), co w dzisiejszych czasach można nazwać normalnością, nie licząc tych dwóch przykładów...



Każdy powie"Moja racja jest najmojsza". I w sumie są 2 drogi - albo olewać to wszystko, albo próbować zmienic świat samemu, tylko, że wtedy wyłysiejesz od tego, a i tak nic nie zrobisz.

Ogólnie to świat zmierza do takiego średniowiecza, tylko ze "złudną wolnością" słowa i czynów.
Pewnie jeszcze pożyję z 50 lat, naprawdę jestem ciekaw co z tego wszystkiego wyjdzie na przestrzeni czasu.

_Azazel

2014-02-07, 01:35
ZnanyJakoZaganiacz napisał/a:



Widziałeś wcześniejszą część filmu gimbusia wyrocznio? Jesteś typowym kozaczkiem jotpekiem?



Takie gesty mają znaczenie, szacunek ludzi ulicy, ziomki ponad wszystko. Joł. Bracia forewer (do momentu gdy trzeba będzie sprzedać się nawzajem "na pałach" by ratować sobie dupę).

Poj***ło wam się w główkach gimbusy. Stoicie po stronie kolegów ze wschodu? Szczeniaki j***ne. Powinno się was odstrzelić bo reprezentujecie taki sam poziom umysłowy jak ten śmieć. Ubliżacie nauczycielowi bo byliście zbyt debilowaci by bez problemów zaliczyć podstawówkę z gimnazjum, dlatego macie do nich uraz. Widać że to nauczyciel starszej daty, nie przyzwyczajony do takich rozpuszczonych miernot umysłowych, p*zd społecznych jak wy, co myślą że są najważniejsi w świecie, że wolno wam wszystko. Nie dziwię się że w końcu puściły mu nerwy, ja bym pewnie takiego sukinkota zapie**olił tym co leżałoby pod ręką. Śmierć wam, wasze matki to k***y a ojcowie to pedały.



Za to nauczyciel jest od tego żeby wychować i pedagogicznie podejść do sprawy, to nie pierwszy i nie ostatni taki nauczyciel co uważa się za Boga, bo i ja nie raz się z takim spotkałem, a widać po jego reakcji że nie jeden tą linijką od niego po łapach dostał, a to świadczy tylko o gównianych kompetencjach nauczyciela i ch*j mnie obchodzi tłumaczenie że wk***iają go niewychowane gówniarze bo sam sobie taki zawód wybrał wiec ch*j mu w pysk jak sobie nie umie normalnie radzić.

de...........nt

2014-02-07, 03:07
Jednorożec napisał/a:


pierdu pierdu pierdu


Nie napiszę ci wypie**alaj. Nie napiszę pie**ol się mentalny gimbusie, j***ny lewusie, itp.

Po prostu idź stąd, wynoś się i nie wracaj.

Mam nadzieję, że jeśli kiedykolwiek twoja matka zwróci uwagę obrażającemu ją gówniarzowi, ten uderzy ją w twarz po czym na nią napluje.

Ty wtedy zaśmiejesz się jej w twarz, mówiąc, że nie dostosowała się do sytuacji, do świata młodych, że mogła się nie odzywać i nie prowokować, że mogła zrobić unik i trzymać gardę. Powiesz jej że skoro nie przyzwyczaiła się do nowych pokoleń, to nie powinna wychodzić z domu. Może sam jej przypie**olisz w geście pogardy.

Nie napiszę ci wypie**alaj.

uFo125

2014-02-07, 08:38
ZnanyJakoZaganiacz napisał/a:



Widziałeś wcześniejszą część filmu gimbusia wyrocznio? Jesteś typowym kozaczkiem jotpekiem?



Takie gesty mają znaczenie, szacunek ludzi ulicy, ziomki ponad wszystko. Joł. Bracia forewer (do momentu gdy trzeba będzie sprzedać się nawzajem "na pałach" by ratować sobie dupę).

Poj***ło wam się w główkach gimbusy. Stoicie po stronie kolegów ze wschodu? Szczeniaki j***ne. Powinno się was odstrzelić bo reprezentujecie taki sam poziom umysłowy jak ten śmieć. Ubliżacie nauczycielowi bo byliście zbyt debilowaci by bez problemów zaliczyć podstawówkę z gimnazjum, dlatego macie do nich uraz. Widać że to nauczyciel starszej daty, nie przyzwyczajony do takich rozpuszczonych miernot umysłowych, p*zd społecznych jak wy, co myślą że są najważniejsi w świecie, że wolno wam wszystko. Nie dziwię się że w końcu puściły mu nerwy, ja bym pewnie takiego sukinkota zapie**olił tym co leżałoby pod ręką. Śmierć wam, wasze matki to k***y a ojcowie to pedały.



Amen.

_Azazel napisał/a:



Za to nauczyciel jest od tego żeby wychować i pedagogicznie podejść do sprawy, to nie pierwszy i nie ostatni taki nauczyciel co uważa się za Boga, bo i ja nie raz się z takim spotkałem, a widać po jego reakcji że nie jeden tą linijką od niego po łapach dostał, a to świadczy tylko o gównianych kompetencjach nauczyciela i ch*j mnie obchodzi tłumaczenie że wk***iają go niewychowane gówniarze bo sam sobie taki zawód wybrał wiec ch*j mu w pysk jak sobie nie umie normalnie radzić.



Wydaje mi się że od wychowywania są rodzice jeśli starzy zajmują się karierą gównojad mały dostaje wszystko i jest wychowywany bezstresowo to o to mamy taki przykład aktualnie wyrasta nam w gimnazjach hołota która nie liczy się z niczym tylko hajs i nowy phone i szybko to rozj***ć bo starzy dadzą.
Na sadolu powinna powstać kampanie spuść wpie**ol gimbo JP zrób zdjęcie i jeszcze bardziej upokorzysz wstawiając do zbiorowego tematu

SirGanjalf

2014-02-07, 09:42
Bardziej ubawiłem się czytając komentarze niż oglądając materiał.

ZnanyJakoZaganiacz

2014-02-07, 11:04
zippo napisał/a:




ty to jestes dopiero elita umyslowa smieciu, takiego waznego zgrywasz i dojrzalego, a czuje sie jakbym czytal wypociny niedowartosciowanego gnojka, ktory co najwyzej wsadzilby sobie ta palke w dupe, a nie kogos nia zapie**olil :-o



Na czym cię uj***no w gimbazie? Matmie? Fizyce? A może na języku polskim?

Mizantrop

2014-02-07, 11:04
Jednorożec napisał/a:



To żeś doj**ał, 30latku!
Nie ma dla ciebie rozróżnienia między dyskusją a bójką, to jedno i to samo? Żyje się na blokach, jeździ się po młodych, bo niewychowani i w ogóle nie wiedzą co przeżyłeś i jakie kiedyś były czasy, ta? Pewnie nawet nie wiesz że jesteś zamknięty w swojej klasie społecznej której nigdy nie opuścisz, chyba że spadniesz niżej.
Skoro nauczyciel jest starej daty i nieprzyzwyczajony do nowych pokoleń w szkołach to nie powinien uczyć. Powiedz mi trolu, ile się nauczyli uczniowie podczas całej tej sytuacji? Ile wiedzy im przekazał? Co nowego zapisali w zeszycie, co zapamiętali?
Według mnie nic. Lecz pewnie według ciebie jest inaczej, bo w końcu nie zgodzisz się z 'miernotą umysłową której wszystko wolno' ;)
Teraz jeżeli nauczyciel byłby inny, to nie doprowadziłby do zaistniałej sytuacji i efektywność nauczania byłaby znacznie lepsza.
Również, jego ręka by nie została by odepchnięta (zarówno lewa jak i później prawa, ta z linijką), oraz nie został by powalony na ziemie.
Poza tym jak już został powalony to czemu nie trzymał dystansu?
Pewnie nie pomyślałeś nad tym gdyż byłeś zamyślony nad pisaniem bluzg i obelg które kupi 70% użytkowników czytających komentarze.
Gest ma znaczenie tak samo jak złapanie go za prawy łokieć gdy wyganiał ucznia z klasy. Tamten człowiek dbał o to, by dyskusja nie została z powrotem sprowadzona do przepychanki. Pewnie nie wiesz o czym mówię. Czekam na odpowiedź :)



Wystarczy przeczytać Twój krótszy post parę wpisów wyżej żeby mieć wyrobione zdanie na Twój temat i nie musieć czytać tak długich wypocić śmiecia z wokandy. Tylko rodziców szkoda, bo na pewno chcieli żebyś wyrósł na ludzi a tu taki ch*j, idiota się trafił.

W

2014-02-07, 11:41
Jednorożec napisał/a:



To żeś doj**ał, 30latku!
Nie ma dla ciebie rozróżnienia między dyskusją a bójką, to jedno i to samo? Żyje się na blokach, jeździ się po młodych, bo niewychowani i w ogóle nie wiedzą co przeżyłeś i jakie kiedyś były czasy, ta? Pewnie nawet nie wiesz że jesteś zamknięty w swojej klasie społecznej której nigdy nie opuścisz, chyba że spadniesz niżej.
Skoro nauczyciel jest starej daty i nieprzyzwyczajony do nowych pokoleń w szkołach to nie powinien uczyć. Powiedz mi trolu, ile się nauczyli uczniowie podczas całej tej sytuacji? Ile wiedzy im przekazał? Co nowego zapisali w zeszycie, co zapamiętali?
Według mnie nic. Lecz pewnie według ciebie jest inaczej, bo w końcu nie zgodzisz się z 'miernotą umysłową której wszystko wolno' ;)
Teraz jeżeli nauczyciel byłby inny, to nie doprowadziłby do zaistniałej sytuacji i efektywność nauczania byłaby znacznie lepsza.
Również, jego ręka by nie została by odepchnięta (zarówno lewa jak i później prawa, ta z linijką), oraz nie został by powalony na ziemie.
Poza tym jak już został powalony to czemu nie trzymał dystansu?
Pewnie nie pomyślałeś nad tym gdyż byłeś zamyślony nad pisaniem bluzg i obelg które kupi 70% użytkowników czytających komentarze.
Gest ma znaczenie tak samo jak złapanie go za prawy łokieć gdy wyganiał ucznia z klasy. Tamten człowiek dbał o to, by dyskusja nie została z powrotem sprowadzona do przepychanki. Pewnie nie wiesz o czym mówię. Czekam na odpowiedź :)



Krótka odpowiedź - SZACUNEK. Kiedyś każdy wiedział, co to takiego, teraz niestety jedynie nieliczni.

Radysh

2014-02-07, 12:21
Nie wierzę w to co widziałem na tym materiale.
Mój rocznik podstawówkowy, techniczny, licealny nie wyobraża sobie
takiej sytuacji.

Wiecie co stałoby się z takim gówniarzem w mojej podstawówce czy technikum?

Współtowarzysze szkolnej niedoli, rozszarpaliby tego gówniarza na śmierć!

Nauczyciel, póki nie robi ci umyślnie niezasłużonej krzywdy powinien by ć nietykalny!

PS Nie jestem nauczycielem ale "naprawiam/serwisuję" szkoły i widzę co tam się dzieje.
Bodajże 4 lata temu, znajomy, prowadzący sklepik w liceum. Zwrócił uwagę dziewuszce,
że nie powinna siedzieć na kolanach chłopaka.

- Zejdź niunia z nóżek tego przystojniaka.
- Niech pan nie będzie taki pruderyjny.
- Złaź nieletnia k***o bo połamiecie krzesełko!

Dech mi zaparło i osłupiałem. Ale k***a pomogło!

PSS Krzesełka były "plasticzane" o jakie łatwo potknąć się pod parasolkami na mieście.


Alex_De_Large

2014-02-07, 12:33
W napisał/a:



Krótka odpowiedź - SZACUNEK. Kiedyś każdy wiedział, co to takiego, teraz niestety jedynie nieliczni.



Bo wiesz co się liczy? Szacunek ludzi ulicy!

8Preacher8

2014-02-07, 12:34
Radysh napisał/a:

Nie wierzę w to co widziałem na tym materiale.
Mój rocznik podstawówkowy, techniczny, licealny nie wyobraża sobie
takiej sytuacji.

Wiecie co stałoby się z takim gówniarzem w mojej podstawówce czy technikum?

Współtowarzysze szkolnej niedoli, rozszarpaliby tego gówniarza na śmierć!

Nauczyciel, póki nie robi ci umyślnie niezasłużonej krzywdy powinien by ć nietykalny!

PS Nie jestem nauczycielem ale "naprawiam/serwisuję" szkoły i widzę co tam się dzieje.
Bodajże 4 lata temu, znajomy, prowadzący sklepik w liceum. Zwrócił uwagę dziewuszce,
że nie powinna siedzieć na kolanach chłopaka.

- Zejdź niunia z nóżek tego przystojniaka.
- Niech pan nie będzie taki pruderyjny.
- Złaź nieletnia k***o bo połamiecie krzesełko!

Dech mi zaparło i osłupiałem. Ale k***a pomogło!

PSS Krzesełka były "plasticzane" o jakie łatwo potknąć się pod parasolkami na mieście.



no k***a kolejny normalny człowiek. Co się dzieje z tym sadistic'iem? Masa gimbo zjebów. Jak możemy mówić o edukowaniu młodych ludzi gdy wielu z nich uważa, że mogą robić co im się tylko podoba, a rodzice, o zgrozo, jeszcze ich bronią gdy gnój wpadnie w jakieś kłopoty. Przecież to chore. Gdyby u mnie w szkole doszło do takiej sytuacji, że uczeń by się tak stawiał to miałby przej***ne i tyle w temacie. Nikt by go nie bronił. Zwróćcie może uwagę wielcy obrońcy tego gnoja (reprezentujący przy okazji jego poziom intelektualny), że nauczyciel nie użył de facto siły, a i tak został dwa razy popchnięty. Teraz postawcie się na miejscu nauczyciela zwracacie gnojowi uwagę, a on wam pyskuje chcecie go wyprosić z sali, a on was popycha rozumiem, że wy zaczelibyście z nim dyskusję na temat niecelowości agresji i jak rozwiązywać konflikty??