18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski nauczyciel

Fakerę • 2014-02-06, 19:23
Mógł mu mocniej wyj***ć ;)


busek

2014-02-06, 23:25
ZnanyJakoZaganiacz, za to teraz Ty pokazałeś najwyższą klasę, j***ny obrońco moralności ;-)

samolot1993

2014-02-06, 23:27
Jednorożec napisał/a:



To żeś doj**ał, 30latku!
Nie ma dla ciebie rozróżnienia między dyskusją a bójką, to jedno i to samo? Żyje się na blokach, jeździ się po młodych, bo niewychowani i w ogóle nie wiedzą co przeżyłeś i jakie kiedyś były czasy, ta? Pewnie nawet nie wiesz że jesteś zamknięty w swojej klasie społecznej której nigdy nie opuścisz, chyba że spadniesz niżej.
Skoro nauczyciel jest starej daty i nieprzyzwyczajony do nowych pokoleń w szkołach to nie powinien uczyć. Powiedz mi trolu, ile się nauczyli uczniowie podczas całej tej sytuacji? Ile wiedzy im przekazał? Co nowego zapisali w zeszycie, co zapamiętali?
Według mnie nic. Lecz pewnie według ciebie jest inaczej, bo w końcu nie zgodzisz się z 'miernotą umysłową której wszystko wolno' ;)
Teraz jeżeli nauczyciel byłby inny, to nie doprowadziłby do zaistniałej sytuacji i efektywność nauczania byłaby znacznie lepsza.
Również, jego ręka by nie została by odepchnięta (zarówno lewa jak i później prawa, ta z linijką), oraz nie został by powalony na ziemie.
Poza tym jak już został powalony to czemu nie trzymał dystansu?
Pewnie nie pomyślałeś nad tym gdyż byłeś zamyślony nad pisaniem bluzg i obelg które kupi 70% użytkowników czytających komentarze.
Gest ma znaczenie tak samo jak złapanie go za prawy łokieć gdy wyganiał ucznia z klasy. Tamten człowiek dbał o to, by dyskusja nie została z powrotem sprowadzona do przepychanki. Pewnie nie wiesz o czym mówię. Czekam na odpowiedź :)



k***a, wyczuwam debilizm w Twojej wypowiedzi. Jak ktoś się zachowuje jak ten mały gnojek tzn że nie ma szacunku do nauczyciela bo jego rodzice o ile ich ma to zapewne bieda umysłowa lub patologia. Stąd też zapewne jego cwaniackie zachowanie wniesione wprost z ulicy. Popisywanie przed innymi itp "sztuczki". Jak dla mnie? Out ze szkoły chłopaczek a najlepiej to do roboty niech zapie**ala to mu się odechce bicia starszych..w sumie to kogokolwiek mu się już odechce bić bo z jego mózgiem to się co najwyżej do łopaty nadaje. Nikt normalny i myślący by tego nie zrobił. Ten chłopak to debil z czystej postaci

Ek...........em

2014-02-06, 23:28
Jeśli ten nauczyciel ma synów lub wnuków to mam nadzieję że temu zasrańcowi, bohaterowi z gilem pod nosem wpie**olą. Ależ mnie to małe ścierwo wk***iło... Pomiatać nauczycielem, człowiekiem który wykonuje swoją pracę i ma już swoje lata. j***ne smarkate gówno.

Bierki

2014-02-06, 23:29
@ZnanyJakoZaganiacz
Nie bronie szczeniaka, bo kolejny szczylek z zupełnym brakiem kultury, a takich jest teraz większość co źle nam wróży.
ALE wk***ia mnie też ostatnio modne bronienie i wychwalanie pod każdym postem nauczycieli, policjantów, jeszcze chwila i zaczniecie wychwalać polityków. Pamiętaj, że wśród belfrów zdarzają się (i to pewnie coraz częściej) tępe p*zdy, które dzięki temu że skończyły sobie studia magisterskie uważają się za królów świata i nie potrafiąc wychować, ani przekazać żadnej wiedzy dzieciakom, wymagają całowania siebie po stopach. Dobrze wiesz, że są nauczyciele, którzy wzbudzają autorytet i to nie na siłę, po prostu czujesz do nich respekt i pamiętasz przez długie lata.
Jeżeli ten gościu w gimnazjum - bo tak to wygląda - z problemem z dzieciakiem "radzi" sobie w sposób siłowy, to mentalnie jest na poziomie żula z ulicy czy tego gówniarza i powinien zostać razem z młodym wyj***ny ze szkoły.

kamil-c

2014-02-06, 23:30
ZnanyJakoZaganiacz napisał/a:



Widziałeś wcześniejszą część filmu gimbusia wyrocznio? Jesteś typowym kozaczkiem jotpekiem?... B


@Zaganiacz 100% racji wszystkie te p*zdeczki powinny iść do wojska bo jak widzę co się w "Internetach" wyrabia to ch*j jasny mnie strzela, że nawet maść na bul dupy by mi nie pomogła...
Te @Jednorożec przestań gwiazdorzyć

Szaronpl

2014-02-06, 23:30
Jednorożec napisał/a:



To żeś doj**ał, 30latku!
Nie ma dla ciebie rozróżnienia między dyskusją a bójką, to jedno i to samo? Żyje się na blokach, jeździ się po młodych, bo niewychowani i w ogóle nie wiedzą co przeżyłeś i jakie kiedyś były czasy, ta? Pewnie nawet nie wiesz że jesteś zamknięty w swojej klasie społecznej której nigdy nie opuścisz, chyba że spadniesz niżej.
Skoro nauczyciel jest starej daty i nieprzyzwyczajony do nowych pokoleń w szkołach to nie powinien uczyć. Powiedz mi trolu, ile się nauczyli uczniowie podczas całej tej sytuacji? Ile wiedzy im przekazał? Co nowego zapisali w zeszycie, co zapamiętali?
Według mnie nic. Lecz pewnie według ciebie jest inaczej, bo w końcu nie zgodzisz się z 'miernotą umysłową której wszystko wolno' ;)
Teraz jeżeli nauczyciel byłby inny, to nie doprowadziłby do zaistniałej sytuacji i efektywność nauczania byłaby znacznie lepsza.
Również, jego ręka by nie została by odepchnięta (zarówno lewa jak i później prawa, ta z linijką), oraz nie został by powalony na ziemie.
Poza tym jak już został powalony to czemu nie trzymał dystansu?
Pewnie nie pomyślałeś nad tym gdyż byłeś zamyślony nad pisaniem bluzg i obelg które kupi 70% użytkowników czytających komentarze.
Gest ma znaczenie tak samo jak złapanie go za prawy łokieć gdy wyganiał ucznia z klasy. Tamten człowiek dbał o to, by dyskusja nie została z powrotem sprowadzona do przepychanki. Pewnie nie wiesz o czym mówię. Czekam na odpowiedź :)


Rok starzy od niego jesteś, a się dopie**alasz ze 30 latek pochwal się co takiego w tym swoim marnym życiu osiągnąłeś że rościsz sobie prawo by mówić komuś że nie opuści swojej klasy społecznej trolu.

Wyciorek

2014-02-06, 23:34
Czemu jesteście tacy przekonani że to akurat ten gnojek czemuś zawinił, może stary komuch stał i jechał po jego matce ? Różni się nauczyciele zdarzają. Reakcja klasy jak najbardziej prawidłowa, zamiast siedzieć i się gapić uspokajają obie strony i wyprowadzają młodego.

zagiel1111

2014-02-06, 23:35
Czytam te komentarze i śmiało mogę stwierdzić, że połowa mogła by jebnąć w czoło! Zasrane ścierwo, k***a dno społeczne. Jakiś zasrany kozak wyj***ł nauczycielowi i jeszcze go bronicie?
WYpie**alAĆ ch*jE!!!

MrEamesLubiącyMężatki

2014-02-06, 23:38
zagiel1111 napisał/a:

Czytam te komentarze i śmiało mogę stwierdzić, że połowa mogła by jebnąć w czoło! Zasrane ścierwo, k***a dno społeczne. Jakiś zasrany kozak wyj***ł nauczycielowi i jeszcze go bronicie?
WYpie**alAĆ ch*jE!!!



Wróć do lekcji synu. Nie masz jutro sprawdzianu z przyrody ?

Donkapi

2014-02-06, 23:41
gówno byście zrobili.

kamil-c

2014-02-06, 23:45
@zagiel1111 dzięki takim młodym ludziom jak ty jest nadzieja dla
tego kraju ...
@MrEamesLubiącyMężatki ło-rzesz k***a odezwał się dojrzały emocjonalnie troll który w wieku 25.l jeszcze nie za r*chał lubiący mężatki chyba w pie**ol od ich mężów za naprzykrzanie się...
A ten Apollo to nie gwałci cię analno oralnie czasem ?
:idzwch*j:

Pozdrawiam

kamil-c

2014-02-06, 23:50
Jednorożec napisał/a:

Debile.


Debil to cie spłodził i zapomniał zabić i nie obrażaj nas bo ci internet skasujemy i roga złamiemy :P

kiwiszon

2014-02-06, 23:53
k***a, taka prawda... Nowe pokolenia które teraz wyrastają rosną na takie gówno, że przez dupę nie chce przejść... Jak ja byłem w gimnazjum to już też się pojawiały takie przypadki, ale nawet największe zjeby nigdy nie pomyślałyby, żeby uderzyć nauczyciela...

Rozumiem, że nie można itp, ale prawda jest taka, że jak kiedyś nauczyciel dał kilka razy wpie**ol, to przynajmniej porządek był w sali i każdy pisał. Nie było dysmózgów, bo każdy jak przeczytał ileś tam lektur w swojej edukacji, to siłą rzeczy poznawał nawet najtrudniejsze słowa na pamięć...

Vinsix

2014-02-06, 23:53
Dobra popcorn jest, piwko jest czekam na dalszą walkę kogucików :D
A tak poważnie, to zaganiacz moim zdaniem pie**oli głupoty, może dlatego, że Jednorożec przekonał mnie swoim komentarzem ( ta klasa społeczna :D ) a poza tym odpie**olcie się od chłopaczków z bloków, idźcie słuchać sobie tego darcia mordy, najebcie się jabolem albo róbcie cokolwiek innego co robią brudasy, żeby się odstresować :D
Peace ludzie :D !