18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski nauczyciel

Fakerę • 2014-02-06, 19:23
Mógł mu mocniej wyj***ć ;)


pelepele

2014-02-07, 13:28
No k***a nie ogarniam jakim ograniczomy, r*chanym przez starych idiotą trzeba być żeby stawać po stronie tego chłopaczka na filmiku.

Za moich czasów za taką akcje dostałby potężna bombę w ryj od reszty klasy żeby się ogarnął, a potem klasowo byśmy błagali belfra o to, żeby nie zgłaszał tego dyrekcji.

Iperyt669

2014-02-07, 14:10
Dobry temat, pozwala rozróżnić w komentarzach gimnazjalistów z wiekiem 30 lat w profilu od dorosłych ludzi.

Ma...........l2

2014-02-07, 14:59
A niby k***a dlaczego ma mieć do niego szacunek bo jest starszy?A wy macie szacunek do trynkiewicza bo jest starszy??Niewiadomo co nauczyciel do niego mówił to nie spinajcie dupy.I wy chcecie wyjść na ulice i robic rewolucje? jesteście takimi p*zdami że jedyne co możecie zrobic spinac p*zde przed kompem

Jesteście k***a tacy żałośni wyzywając od gimbazy każdego ,i k***a wjeżdżać na inteligencje (nawet niewiecie co to jest).k***a 80% z was ma iq poniżej 100

de...........nt

2014-02-07, 15:23
Marvel2 napisał/a:

Niewiadomo


Marvel2 napisał/a:

niewiecie



@Up

Po przeczytaniu Twojego bełkotu trudno się dziwić, że nauczyciele za Tobą w szkole nie przepadali.
Zapomniałbym. Zanim komukolwiek zaczniesz wytykać niskie IQ, przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i odpowiedz sobie na bardzo ważne pytanie.

IGL

2014-02-07, 16:06
Wygląda na to, że nie tylko u nas poziom intelektualny oraz kultury społeczeństwa zjeżdża w dół z każdym następnym pokoleniem od lat '80. To jest jak równia pochyła. "Co za ludzie, co za kraj"

Poczkej

2014-02-07, 18:09
Szczyla powinni zamknąć w piwnicy na tydzień

7S2Z8

2014-02-07, 19:40
Jak można wystartować z łapami do nauczyciela? No ku*wa jak?
Może i nie należę do starego pokolenia, ale dla mnie to i tak jest nie do pomyślenia. Nauczyciel to jest autorytet i należy mu się szacunek, choćby był chu*em skończonym, to i tak osiągnął w życiu 100 razy więcej niż ten niedorozwinięty gimbus, który ośmielił się podnieść na niego rękę. Co to się wyprawia na tym świecie?

BTW jak ktoś się wstawia za tym niedorozwojem to gratuluję - możecie iść i skoczyć na główkę do basenu bez wody, wyświadczycie przysługę społeczeństwu (tylko upewnijcie się, że zginiecie, żeby nikt nie musiał was jako warzywko w szpitalu utrzymywać).

BrainSeeker

2014-02-07, 20:20
przynajmniej reszta klasy była w miarę ogarnięta i go wyj***li.

Jaco4a

2014-02-07, 22:27
Jednorożec napisał/a:



To żeś doj**ał, 30latku!
Nie ma dla ciebie rozróżnienia między dyskusją a bójką, to jedno i to samo? Żyje się na blokach, jeździ się po młodych, bo niewychowani i w ogóle nie wiedzą co przeżyłeś i jakie kiedyś były czasy, ta? Pewnie nawet nie wiesz że jesteś zamknięty w swojej klasie społecznej której nigdy nie opuścisz, chyba że spadniesz niżej.
Skoro nauczyciel jest starej daty i nieprzyzwyczajony do nowych pokoleń w szkołach to nie powinien uczyć. Powiedz mi trolu, ile się nauczyli uczniowie podczas całej tej sytuacji? Ile wiedzy im przekazał? Co nowego zapisali w zeszycie, co zapamiętali?
Według mnie nic. Lecz pewnie według ciebie jest inaczej, bo w końcu nie zgodzisz się z 'miernotą umysłową której wszystko wolno' ;)
Teraz jeżeli nauczyciel byłby inny, to nie doprowadziłby do zaistniałej sytuacji i efektywność nauczania byłaby znacznie lepsza.
Również, jego ręka by nie została by odepchnięta (zarówno lewa jak i później prawa, ta z linijką), oraz nie został by powalony na ziemie.
Poza tym jak już został powalony to czemu nie trzymał dystansu?
Pewnie nie pomyślałeś nad tym gdyż byłeś zamyślony nad pisaniem bluzg i obelg które kupi 70% użytkowników czytających komentarze.
Gest ma znaczenie tak samo jak złapanie go za prawy łokieć gdy wyganiał ucznia z klasy. Tamten człowiek dbał o to, by dyskusja nie została z powrotem sprowadzona do przepychanki. Pewnie nie wiesz o czym mówię. Czekam na odpowiedź :)




Cycku, jakby po tym kiedy został przez tego małego, blond zpedalonego dresika, powalony trzymał dystans, to pokazałby, że pozwala wchodzić sobie na głowę i że "uczniowie" mogą robić co im się podoba i podczas innych lekcji każdy kto np. dostał ocenę niższą o jeden stopień od przewidywanej przez niego pomyślał by sobie "a co, tamten mógł mu przyj***ć to ja też mogę" i tak w kółko, gościu musiałby zwolnić się z pracy. Jak podejrzewam, w Rosji, dosyć ciężko dostać jest pracę. Wracaj na ławkę przed bloki. Pozdrawiam.

kothletino

2014-02-08, 00:27
Pomyślcie, że w Polsce wcale lepsza generacja nie kwitnie. A co najgorsze ci młodzi ludzie kiedyś będą stanowić pełnoprawne społeczeństwo. :D

socjalmmv

2014-02-08, 19:16
Za brak szacunku do starszej osoby na dodatek osoby która posiada wykształcenie i musi przebywać z takim gównem na co dzień, zapewne za marne pieniądze, powinno się wyj***ć cwaniaczkowi w ten zaj***ny prostacki ryj. Kiedyś była linijka "bardziej dostępna", dostał po łapach mały sk***iel to się nauczył szacunku, teraz przyjdzie mamusia do szkoły zwali winę na nauczyciela i to on na dodatek może mieć przej***ne. Ta młodzież z roku na rok staję się coraz bardziej upośledzona i pozwala sobie na wszystko. Ja bym z takimi bachorami nie wysiedział 20 minut a co dopiero 6~8 godzin.