18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ranking szkodliwości narkotyków

WonsatyDrwal • 2013-12-20, 12:24
Ranking szkodliwości narkotyków ze względu na szkodliwość na przyjmującego i otoczenia. Myślę, że pierwsze miejsce bardzo was zaskoczy :)

op...........ve

2013-12-21, 14:28
tak wmawiajcie sobie ćpuny pie**olone, że lepiej jest się zjarać niż wypić piwko czy tam 2 no ewentualnie 8 :homer:

joystik1337

2013-12-21, 14:33
@up

Mówią tak ludzie, którzy nigdy nie palili i nie mają porównania.

sqnk

2013-12-21, 14:33
najwiecej ludzi umiera na śmierć

PimpMyDick

2013-12-21, 14:34
Nie znam ani jednej partii z tych słupków, ale GHB to chyba te lewaki co o nich tak głośno, a Anabolic Steroids to partia od Kliczki. Dobrze gadam? Jak nie, to sorry, ale po alkoholu zawsze tak mam.

dmnklg

2013-12-21, 14:36
Takiej głupoty to dawno nie widziałem!

kam332

2013-12-21, 14:48
macie k***a listę na przez co chcecie umrzeć

Kawał mi się przypomniał taki stary:

Notoryczny przestępca, alkoholik został skazany na karę śmierci.
Sad pyta się go:
- Jaki pan sobie wybiera rodzaj egzekucji.
Alkoholik na to:
- Proszę o powolne zatruwanie organizmu alkoholem.

op...........ve

2013-12-21, 14:50
joystik1337 napisał/a:

@up

Mówią tak ludzie, którzy nigdy nie palili i nie mają porównania.


mówi tak człowiek który próbował i nie widział w tym żadnej przyjemności...

SperMan

2013-12-21, 14:53
Was to chyba wszystkich poj***ło, no może nie wszystkich...
k***a te badanie jak było przeprowadzane? nie ma żadnej informacji, mógłby to równie dobrze bezmózg robić, sponsorowany przez jakiś kartel narkotykowy.

Co do szkodliwości nad czystością alkoholu czuwają odpowiednie służby typu sanepid itp. A czystość narkotyków? no proszę WAS... każdy dosypuje czegoś żeby więcej zarobić. Ponadto znam ludzi, którzy biorą od lat, bania zryta równo, nie nadają się do życia w społeczeństwie, wraki ludzi. Więc te tabele ch*ja warte.

Niech każdy robi co chce, tylko później nie lecieć do psychiatry, bo SCHIZOFRENIA i inne choroby ( w tym psychiczne) jakimś dziwnym trafem częściej pojawiają się u stosujących dragi. Płacimy podatki żeby was leczyć ćpuny!

bimbastah

2013-12-21, 14:54
d1abol napisał/a:

Od kiedy alkohol to narkotyk?
Poza tym zestawienie zabawne, jak wszystkie... gdyby heroina, kokaina cyz inne gowno bylo powszechnie dostepne i legalne jak wodeczka, przykladowo na kasie w Biedronce, kolo stoiska z gumami, to zestawienie wygladaloby zupelniei inaczej...



Następny po prostu musi się wypowiedzieć chociaż pojęcia nie ma za grosz...normalka.

Otóż mniej więcej do połowy XX w. takie rzeczy jak kokaina czy heroina były dostępne w KAŻDEJ APTECE - np heroina w kroplach na różnego rodzaju bóle. Ale o dziwo pojęcie takie jak "narkomania" wtedy nie istniało,lecz alkoholizm owszem - wymowne co?

A np. w XIX wieku wielką popularnością cieszyło się palenie opium które było bardzo pożądanym towarem (wojny opiumowe),opium paliła zazwyczaj "wyzsza sfera" w europie - no ale twoim zdaniem pewnie cała XIX wieczna arystokracja była narkomanami buszującymi w śmieciach co? ;)

Co do nadużywania to ile można wam to tępe łby tłumaczyć,przedawkować można k***a wszystko i jest to winą tylko nieodpowiedzialnej jednostki,jeżeli ktoś strzeli sobie w łeb to jest to wina k***a broni ?! k***a gorzej niż za wujka Stalina.

Stopniowa delegalizacja takich środków ma swoje korzenie zapewne w amerykańskiej prohibicji na alkohol (chyba każdy wie że na prohibicji wyrosły mafie i takie osoby jak np Al Capone),alkohol okazał się niefortunnym wyborem (zbyt duża popularność) więc wzięli się za coś innego - czego skutki odczuwamy do dzisiaj - kartele narkotykowe,wsadzanie na do pierdla za posiadanie trawy,wojny domowe w kolumbii - wyliczać można bez końca.

Pącki

2013-12-21, 14:55
Również uważam, że ganja to ch*jnia... Wole już przypie**olić dobrego syntetyka niż zamulać się paleniem, które w dzisiejszych czasach wcale takie zdrowe naturalne nie jest

kam332

2013-12-21, 14:59
błąd znalazłem i go poprawiłem


Cobra121

2013-12-21, 15:06
Jakoś mnie nie dziwi pierwsze miejsce. Nigdy w życiu nie widziałem kogoś zjaranego albo po LSD który by rzucał się na ludzi z pięściami.

sidian

2013-12-21, 15:15
Och, jaki srogi ból dupy użytkowników alkoholu. Badania prowadzone przez WHO, przez rząd USA, przez Monar i przez tysiące innych organizacji wskazują jednoznacznie, że alkohol jest najbardziej szkodliwą używką. W szczególności społecznie. W Polsce wydaje się miliardy złotych na radzenie sobie z efektami spożycia alkoholu przez społeczeństwo. Wielokrotnie więcej niż wpływa z akcyzy. A te dane nie biorą nawet pod uwagę skutków społecznych spożywania alkoholu takich jak bezdomność czy przemoc w rodzinie.

Gdyby tak dodać do tego koszty interwencji policji, straży miejskiej, straży pożarnej, służb ratunkowych, to te koszty byłyby monstrualne. Amerykanie szacują, że na same skutki radzenia sobie z nadużywaniem alkoholu wydają miedzy 3 a 8% PKB.

Każdy, kto nadużywa alkoholu, jest takim samym ćpunem jak kretyn, który wali sobie w kanał. I nie próbujcie tu nawet sadzić kretyńskich porównań, że piwko dziennie to nie to samo, co walenie w kanał codziennie. To jest to samo, tylko jak sobie będziesz pakował w kanał 5% normalnej dawki, to efekty też będą proporcjonalnie mniejsze.

ka...........91

2013-12-21, 15:15
a mnie najbardziej śmieszy pozycja Mefedronu na tej liście...
przecież to taki syf ze omg, i jak uzależnia...

F-ICE

2013-12-21, 15:49
Wspomnijcei tylko polaczkom o szkodliwości alkoholu to was zaraz zjedzą xD pie**olicie cały czas jak rząd chce was kontrolować a zabrać wam wódeczkę to byście chyba wiejską roznieśli na drobnę. Sam lubie się napić, zjarać czy raz od czasy zażucić kwacha czy inny wynalazek ale zdaję sobie sprawę z tego że to tylko używki każda szkodzi na swój sposób. ,,Masz MTV, masz wódkę tak ogłupiają naród, w ten oto sposób milionami steruje paru'' Pozdro 600