18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciek Matura Matematyka 2013

poczam • 2013-05-08, 13:30
Co tu dużo mówić sami popatrzcie:


http://zapytaj.onet.pl/Category/006,003/2,24478850,rozwiaz_rownanie.html

Nasuwa mi się jedno jakim debilem trzeba być żeby to zrobić ?

Sam zdawałem ją w tym roku i się tak zastanawiam czy to tak trudno opanować schemat rozwiązywania 7 zadań otwartych które powtarzają się co roku , albo czy taką trudność sprawia rozwiązanie 25 zadań zamkniętych ? które co roku pozostają takie same ???

Jeden wniosek ludzie są coraz k***a większymi głąbami :lodowka:

Screen dla potomnych gdyby zaraz znikło z zapytaj.onet.pl


majer

2013-05-08, 13:40
j***ny gps tagi pousuwał ;/ a chciałem go dorwać :d

Bartooo

2013-05-08, 13:42
Mogłbyś mu tylko fiuta dorwać ;-)

majer

2013-05-08, 13:52
wydaje mi się że wysłanie dokładnych namiarów łacznie z mapą, wystarczyłoby do anulowania egzaminu.

dla mnie to jak udowodnienie przestępstwa.

P.S patrząc na twoje wpisy, to coś cię kręci tematyka ku*asów, nie mierz ludzi swoją miarą, miłego dnia.

Me...........in

2013-05-08, 14:06
Nadeszła właśnie ta era, kiedy urządzenia telekomunikacyjne są zbyt małe aby wszystkie wyłapać. W zeszłym roku też taka akcja była, tylko że debil połączył się przez sieć wi-fi i cała szkoła musiała powtarzać. Nie wiem z jaką dokładnością mogą namierzyć 3g (jeśli wogóle mogą). Muszą coś wymyśleć, bo tego już nie powstrzymają ;)

chybeck

2013-05-08, 14:24
Nadeszła era debili. Sam w tym roku dawałem korki maturzystom i muszę powiedzieć, że parę osób, które uczyłem nie wpuściłbym do gimnazjum z ich poziomem wiedzy. Jak do licha można nie umieć mnożyć pisemnie? Jak można nie potrafić dodać dwóch ułamków zwykłych? Żenujące. Gorsi jednak są niektórzy rodzice, idący w zaparte, że to tylko wina szkoły, że ich rozpuszczona pociecha nic nie umie. Bo przecież wszystkiego człowiek ma się nauczyć podczas lekcji, a nie odrabiając pracę domową, czy samemu zaglądając do książki w domu.

Pierre d'Ollony

2013-05-08, 14:24
Jakim trzeba być zajebistym kretynem, żeby takiego zadania nie potrafić rozwiązać. Takich głąbów nie powinno się wypuszczać nawet z gimbazy.

Ezoteryk

2013-05-08, 15:06
Dużo osób ma problemy z matematyką i nazywanie kogoś głąbem jest bezsensem po za tym po szkole nic nie masz jeśli nie masz bogatych rodziców , zaradności życiowej .
Szkoła to gówno tworzące sobie sile roboczą , zastanówcie się czemu nie uczą was jak zarabiać pieniądze lub realizować pasje , szkoła każe ci jak chinczykom robić to co ci karzą ...

straatveger

2013-05-08, 15:42
Witam pozdrawiam sadisticowym detektywów i jak by pokazywali scrolowanie tego tematu na TVN czy TVP 1 Polsat itp


To chciałem tylko napisać TUSK TY ch*jU :P

ValvePlsFix

2013-05-08, 15:56
@up Nice Try, ale mysle ze telewizja cenzuruje swoje materialy ;)

sługaSzatana

2013-05-08, 16:03
Rozumiem jakieś skomplikowane zadanie (ale takich na podstawie raczej brak). Ale coś takiego? Szpadel do łapy i do roboty!

Kamilek1

2013-05-08, 16:48
Jak unieważnią przez to maturę, to co niektórzy się nieźle wk***ią :D

dzialkowicz

2013-05-08, 17:32
to prowokacja słuzb, robia kolejna afere

innyczlowiek

2013-05-08, 17:47
także dawałem sporo korków z matmy (uwaga!) ludziom z technikum ekonomicznego...dodawanie, mnożenie ułamków ... szkoda gadać...procenty to już wyższy poziom. czasem aż żal mi było brać hajs za lekcje...no ale pieniądz nie śmierdzi a za imbecylizm trzeba płacić.