18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciek Matura Matematyka 2013

poczam • 2013-05-08, 13:30
Co tu dużo mówić sami popatrzcie:


http://zapytaj.onet.pl/Category/006,003/2,24478850,rozwiaz_rownanie.html

Nasuwa mi się jedno jakim debilem trzeba być żeby to zrobić ?

Sam zdawałem ją w tym roku i się tak zastanawiam czy to tak trudno opanować schemat rozwiązywania 7 zadań otwartych które powtarzają się co roku , albo czy taką trudność sprawia rozwiązanie 25 zadań zamkniętych ? które co roku pozostają takie same ???

Jeden wniosek ludzie są coraz k***a większymi głąbami :lodowka:

Screen dla potomnych gdyby zaraz znikło z zapytaj.onet.pl


wolo1994

2013-05-08, 23:03
Dużo osób ma problemy z matematyką bla bla. Matematyka nie jest trudna do ch*ja wystarczy słuchać nauczycieli a nie pie**olić z kolegami a potem gadać, że to wina nauczyciela. Debile i ch*j

job_twaju_mać

2013-05-08, 23:38
SQT napisał/a:


Chłopcze, ja maturę zdawałem kilka ładnych lat temu gdy trochę więcej wymagali. I to dzisiaj wiem że studia bez zaklepanej roboty na przyszłość to lekkie marnowanie czasu. Jak już nie chce się iść do zawodówki to lepiej wybrać technikum. Sam wiem jakie były obiecanki po moim kierunku (technicznym), że pracy w brud, silnie rozwijająca się dziedzina, oprócz tego możliwości pracy w energetyce. I co ? Dupa.



Zapraszam na AM w Szczecinie. Po mechanice masz ZAGWARANTOWANĄ robotę. Po samych studiach zarobki w granicach 8-12 tysięcy złotych. Praca wymaga wielu wyrzeczeń, ale w wieku 30 lat wyciągałbyś po 20tys. miesięcznie.

zonk

2013-05-09, 01:13
Taaak, przy obecnej liczbie studentów nie ma możliwości żeby wszyscy mieli załatwioną robotę. A druga sprawa ciężko studiować mechanikę jeśli jest się z zamiłowania elektrykiem - elektronikiem nie sądzisz ? Wspomnisz moje słowa że z pracą nie będzie tak lekko.

job_twaju_mać

2013-05-09, 06:53
SQT napisał/a:

Taaak, przy obecnej liczbie studentów nie ma możliwości żeby wszyscy mieli załatwioną robotę. A druga sprawa ciężko studiować mechanikę jeśli jest się z zamiłowania elektrykiem - elektronikiem nie sądzisz ? Wspomnisz moje słowa że z pracą nie będzie tak lekko.



Jeżeli jesteś elektrykiem to jeszcze lepiej, ponieważ wszystko na statkach staje się zelektronizowane, jeżeli można to tak nazwać i miałbyś pracę jak w mordę strzelił. Pracowników brakuje tak samo jak studentów, więc jak nie jesteś obeznany w sytuacji, to nie warto się wypowiadać. Po takim nastawieniu nie dziw się, że nie możesz roboty znaleźć.

Jestem świadomy tego, że będzie ciężko na początku z pracą (nie dla mechaników, elektryków itd.). Liczą się praktyki, doświadczenie i na początku kariery łapać się wszystkiego nawet za miskę.

thekedzior

2013-05-09, 15:23
Joker195
Jeżeli wiele osób ma problemy z TAKĄ matmą ... to to debile ( przypominam debilizm to po prostu bardzo mała moc obliczeniowa mózgu). Gdybyś porównał te matury, które są teraz do tych, które były np 15 lat temu i jeszcze gdybyś przyrównał to do coraz mniejszych progów punktowych do najlepszych szkół średnich, uświadomiłbyś sobie, że poziom spada. Zadanie które jest na obrazku każdy średnio inteligentny człowiek rozwiązuje ...no prawie w pamięci. Kiedyś na maturach były już proste całki i chyba równania różniczkowe i nikt sie nie srał że jest humanistą. Ja np nie lubie j polskiego ale kilka gównianych streszczen przed maturą ruszyłem i było cacy:)

Jaki zawód może wykonywać człowiek, który nie umie logicznie myśleć ?! ( a to zadanie jest łątwiejsze niż sudoku) ... dla dobra ludzkości najlepiej żaden.

Martwi mnie to, że kretyni którzy nie radzą sobie w szkole z banałami zrzucają winę na szkolnictwo.
(które oczywiście nie jest bez wad).

I jeśli jeszcze ktoś mi odpowie, że z tym debilizmem przesadziłem to niech zorganizuje pojedynek na test IQ YEah .

ptrson

2013-05-09, 18:23
ZrazikPL napisał/a:

Dzisiaj zdawałem maturę 52 % :D



przy tym poziomie wytresowałbym psa spokojnie na 60% także nie ma się czym chwalić

Sfidt

2013-05-09, 20:02
Szczota napisał/a:



Po LO to możesz tak mówić, ale po technikum albo zawodówce zawód znajdziesz.


Wierzysz w to?

wloczyblant

2013-05-09, 22:47
to samo mogą powiedzieć osoby dobrze zdające matury z języka obcego i polskiego. przecież trzeba być kompletnym kretynem, żeby nie rozumieć poleceń po polsku i nie umieć na nie odpowiedzieć mając przed oczami tekst.

Aftar2

2013-05-09, 23:42
joker195 napisał/a:

Dużo osób ma problemy z matematyką i nazywanie kogoś głąbem jest bezsensem po za tym po szkole nic nie masz jeśli nie masz bogatych rodziców , zaradności życiowej .
Szkoła to gówno tworzące sobie sile roboczą , zastanówcie się czemu nie uczą was jak zarabiać pieniądze lub realizować pasje , szkoła każe ci jak chinczykom robić to co ci karzą ...




przecież nikt nie nakazuje zdawać maturę. Po co ci to? Jeśli ktoś będzie dobrym technikiem, czy majstrem, to jest o niebo lepszy od gościa z maturą na 40% i "studiami jakimiś tam". Na serio to mówię. Sam studiuję, dorabiam kasę i mam biznes, bo przewiduję, że studia mogą w przyszłości nie dać mi tego, czego się spodziewam, ale jest masa durni, którzy zamiast zastanowić się nad tym co mogliby robić (przez co nie byli by debilami) pędzą na studia ślepo, a później dupa, nie mają co robić. Takich mi nie szkoda, że zacytuję klasyka: "jeb na stos", a jak ma coś jeszcze w głowie, to jakoś się z tego wykaraska.