18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciek Matura Matematyka 2013

poczam • 2013-05-08, 13:30
Co tu dużo mówić sami popatrzcie:


http://zapytaj.onet.pl/Category/006,003/2,24478850,rozwiaz_rownanie.html

Nasuwa mi się jedno jakim debilem trzeba być żeby to zrobić ?

Sam zdawałem ją w tym roku i się tak zastanawiam czy to tak trudno opanować schemat rozwiązywania 7 zadań otwartych które powtarzają się co roku , albo czy taką trudność sprawia rozwiązanie 25 zadań zamkniętych ? które co roku pozostają takie same ???

Jeden wniosek ludzie są coraz k***a większymi głąbami :lodowka:

Screen dla potomnych gdyby zaraz znikło z zapytaj.onet.pl


Verdourth

2013-05-08, 17:52
@straatveger, ch*j nie dektywi bo już o tym czytałem na kilku innych portalach

job_twaju_mać

2013-05-08, 17:55
jestę maturzystom, matma była łatwiutka, jakby nie 2 głupie błędy to byłaby setka nie chwaląc się :-D

zagiel1111

2013-05-08, 17:58
@joker
trzeba się przyłożyć trochę, ażeby sioę czegoś nauczyć. co nie zmienia faktu, że szkolnictwo w Polsce to porażka porównując je do brytyjskiego na przykład.

boogeyman

2013-05-08, 17:58
Ja sie w delcie jebnąłem przy predkosciach pociągów i tez nie bedzie setki. Ciekawe ile punktów odejmą za błąd rachunkowy.

GranatPL

2013-05-08, 17:59
@up - jeśli sam sposób rozwiązania jest poprawny i zrobiłeś je zgodnie z konkretnymi wytycznymi, a pomyliłeś się jedynie w obliczeniach, to tracisz jeden punkt.


Mexykanin napisał/a:

Nadeszła właśnie ta era, kiedy urządzenia telekomunikacyjne są zbyt małe aby wszystkie wyłapać. W zeszłym roku też taka akcja była, tylko że debil połączył się przez sieć wi-fi i cała szkoła musiała powtarzać. Nie wiem z jaką dokładnością mogą namierzyć 3g (jeśli wogóle mogą). Muszą coś wymyśleć, bo tego już nie powstrzymają ;)



Jeśli chodzi o namierzenie szkoły, a nie osoby, to nie widzę przeszkód. Jeśli jest to jakaś szkoła w mieście - to mamy spore zagęszczenie nadajników i miejsce można określić z dokładnością do kilku-kilkunastu metrów. Wystarczy na określenie konkretnego budynku ze stu procentową pewnością. Jeśli mówimy o szkole na wsi - na pewno nadajnik jest jeden, ale prawdopodobieństwo, że w jego zasięgu będą dwie czy trzy szkoły, jest znikome.
A delikwenta dojadą jak nic - tak charakterystyczne pismo, że ja pie**ole :szczerbaty:

cenius

2013-05-08, 17:59
Ten przyjeb maturzysta nie potrafi napisać nawet cyfry 8, przez co z palcem w dupie rozpoznają jego prace.

jak można wymagać rozwiązania zadania. :cry:

Stranuh

2013-05-08, 18:00
Wyciekło w czasie trwania matury więc unieważniać nie powinni... Ale nie to Polska, wszystko jest możliwe.
BTW Kretyn :homer:

Brandolf

2013-05-08, 18:00
Matura w tym roku była banalna. Czas jaki poświęciłem przez cała IV klasę to tak ok. 3-4 dni nauki matematyki. Napisałem matruę na 70% + bez żadnych problemów. Ludzie są co raz to głupsi i taka jest prawda.

Freakky

2013-05-08, 18:04
wiecie kto napisał mazurek dobrąwskiego?

cenius

2013-05-08, 18:05
Jacek Cygan i chój

Desti

2013-05-08, 18:08
joker195 napisał/a:

każe ci jak chinczykom robić to co ci karzą ...



I ty masz jeszcze czelność pisać coś o szkole?

zonk

2013-05-08, 18:09
Będę_go_zjadł napisał/a:

jestę maturzystom, matma była łatwiutka, jakby nie 2 głupie błędy to byłaby setka nie chwaląc się :-D


I tak ch*j Ci to da. W obecnych czasach pracodawca ma w dupie procenty na tym świstku. :lol:

niwet

2013-05-08, 18:13
lepszy "głąb", który będzie robił w życiu to co kocha, niż kolejny studencina na kierunku zamawianym, z kawalerką od starych, któremu świadomie wypiorą mózg i straci życie w korporacji.

jak widze
Cytat:

Matura w tym roku była banalna.

chciałbym was widziec za 5 lat, panowie inżynierowie. większosc nie wie jak otworzyć konserwe, zupe ugotowac, robia jeszcze glupia mine kiedy maja zapalniczke i trzeba piwo otworzyć.

nie matura a zycie bedzie was weryfikować.

job_twaju_mać

2013-05-08, 18:17
SQT napisał/a:


I tak ch*j Ci to da. W obecnych czasach pracodawca ma w dupie procenty na tym świstku. :lol:



Mam trochę ambitniejsze plany niż twoje i dobrze zdana matura przyda mi się podczas rekrutacji na studia.