18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przebierz Jezusa Chrystusa! - gra w internecie

Pretty911 • 2014-01-30, 09:09
W internecie pojawiła się gra pod tytułem "Przebierz Jezusa!"

Można wybierać różne opcje strojów np. w stylu Star Wars lub Lady Gagi. Oczywiście są osoby niezadowolone z tego pomysłu.

Cytat: W najbliższym czasie będą przygotowane apele do władz państwowych Rosji o rozpoczęcie międzynarodowego dochodzenia w sprawie przestępstwa przeciwko naszemu Zbawicielowi, Jezusowi Chrystusowi i w sprawie obrazy uczuć religijnych chrześcijan całego świata.

źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowskie-zabawki-dzieci-tepych-gojow-2014-01

tip.top napisał/a:


http://www.jesusdressup.com/



Nie dałam linka. Pozwoliłam sobie zacytować.







Temat nie ma na celu obrazy uczuć religijnych.
Reszta zdjęć w komentarzu.

~tip.top

2014-01-30, 09:13
Trochę dystansu ludzie...

rafa97

2014-01-30, 09:19
Fajne. Gdzie wersja z Mahometem?

Pretty911

2014-01-30, 09:22
tip.top napisał/a:

Trochę dystansu ludzie...



Ja tam dystans do tego mam. Uważam to za śmieszne. Inni chyba nie mają skoro chcą pisać jakieś apele

~tip.top

2014-01-30, 09:26
Ale jakby na stronie było przebieranie wspomnianego już Mahometa, albo Buddy to już nie byłoby takiego poruszenia... banda j***nych hipokrytów :hitler:

Płyta_Gnojowa

2014-01-30, 09:37
Nie wiem tylko po co ktoś tworzy taką grę. Najpierw celowo deklasuje postać, która jest dla wielu osób bardzo ważna w życiu, a potem jakby nigdy nic mówi trochę dystansu ludzie.
Mam mieszane uczucia, bo z jednej strony łatwo jest powiedzieć "trochę dystansu" kiedy postać nie jest dla nas ważna, ale gdyby to była np. gra z waszą matką, to jestem ciekawy jak byście apelowali...

przemas0127

2014-01-30, 09:44
jeśli moja matka byłaby Jezusem to nie miałbym nic przeciwko :D

Tazz

2014-01-30, 09:49
Płyta_Gnojowa napisał/a:

Nie wiem tylko po co ktoś tworzy taką grę. Najpierw celowo deklasuje postać, która jest dla wielu osób bardzo ważna w życiu, a potem jakby nigdy nic mówi trochę dystansu ludzie.
Mam mieszane uczucia, bo z jednej strony łatwo jest powiedzieć "trochę dystansu" kiedy postać nie jest dla nas ważna, ale gdyby to była np. gra z waszą matką, to jestem ciekawy jak byście apelowali...


Twój argument jest inwalidą bo nasze matki istniały/istnieją, a jezus nie.

quang-dat

2014-01-30, 09:56
:!:
tip.top napisał/a:

Ale jakby na stronie było przebieranie wspomnianego już Mahometa, albo Buddy to już nie byłoby takiego poruszenia... banda j***nych hipokrytów :hitler:



A ty urodziłeś się w kulturze muzułmańskiej, buddyjskiej czy Chrześcijańskiej? Miałeś Chrzest, Komunię? Nikt cie do kościoła za ucho nie ciągnie, ale nie porównuj nas do ciapatych, mośku :!:

~Bambi~

2014-01-30, 10:03
quang-dat napisał/a:

:!:

A ty urodziłeś się w kulturze muzułmańskiej, buddyjskiej czy Chrześcijańskiej? Miałeś Chrzest, Komunię? Nikt cie do kościoła za ucho nie ciągnie, ale nie porównuj nas do ciapatych, mośku :!:



Pierwsze słyszę, żeby urodzenie i życie w kulturze chrześcijańskiej zabraniało śmiać się z jej elementów :wtf: Tym bardziej Tobie nikt nie daje prawa śmiać się z muzułmanów, idąc Twoim tokiem myślenia. Nikt Cię do meczetu nie ciągnie. Banda j***nych hipokrytów szczekających jak moda nakazuje.

Mr.Drwalu

2014-01-30, 10:04
Mnie to tam bawi. :D Ale to chyba tylko ze względu na to, że jestem żydem. :hitler:

cys23

2014-01-30, 10:05
@Tazz

Nie wiem, skąd się biorą u ludzi wyobrażenia, że Dżizys nie istniał. Już któryś raz się z tym spotkałem na sadisticu...Mylicie postać Dżizysa z Bogiem - to w jego brak wierzycie, pseudoateiści. Chytrus jest udokumentowaną historycznie postacią fizyczną. To, czy robił czary-mary z chlebem i krwią, lub czy biegał po tafli oceanów to już inna bajka.