18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przebierz Jezusa Chrystusa! - gra w internecie

Pretty911 • 2014-01-30, 09:09
W internecie pojawiła się gra pod tytułem "Przebierz Jezusa!"

Można wybierać różne opcje strojów np. w stylu Star Wars lub Lady Gagi. Oczywiście są osoby niezadowolone z tego pomysłu.

Cytat: W najbliższym czasie będą przygotowane apele do władz państwowych Rosji o rozpoczęcie międzynarodowego dochodzenia w sprawie przestępstwa przeciwko naszemu Zbawicielowi, Jezusowi Chrystusowi i w sprawie obrazy uczuć religijnych chrześcijan całego świata.

źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowskie-zabawki-dzieci-tepych-gojow-2014-01

tip.top napisał/a:


http://www.jesusdressup.com/



Nie dałam linka. Pozwoliłam sobie zacytować.







Temat nie ma na celu obrazy uczuć religijnych.
Reszta zdjęć w komentarzu.

~tip.top

2014-01-30, 10:09
quang-dat napisał/a:

:!:

A ty urodziłeś się w kulturze muzułmańskiej, buddyjskiej czy Chrześcijańskiej? Miałeś Chrzest, Komunię? Nikt cie do kościoła za ucho nie ciągnie, ale nie porównuj nas do ciapatych, mośku :!:


Zapomniałeś napisać kościół z wielkiej litery... będziesz się smażył w piekle :trzesieee:

To, że się urodziłem w kulturze chrześcijańskiej nie zwalnia mnie z logicznego myślenia.

RavenRR

2014-01-30, 10:10
Jezuso-Cthulhu-Thoro-Syrena, klękajcie przed bogiem bogów.


Tazz

2014-01-30, 10:17
cys23 napisał/a:

@Tazz

Nie wiem, skąd się biorą u ludzi wyobrażenia, że Dżizys nie istniał. Już któryś raz się z tym spotkałem na sadisticu...Mylicie postać Dżizysa z Bogiem - to w jego brak wierzycie, pseudoateiści. Chytrus jest udokumentowaną historycznie postacią fizyczną. To, czy robił czary-mary z chlebem i krwią, lub czy biegał po tafli oceanów to już inna bajka.



Masz racje, uogólniłem strasznie, tak samo jak allah i mahomet ;d

~Mieszek_Kiler

2014-01-30, 10:25
Fajna spina w temacie. Szkoda tylko, że pewnie niedługo poleci do sucharów :szloch:

daa2v

2014-01-30, 10:30
hahaha świetne, ale to musi boleć katoli o JEZU ! xDDD

marcino0o_pl

2014-01-30, 10:49
przeciez to jest stare jak swiat

[ Komentarz dodany przez: Mr.Hardistic: 2014-01-30, 11:34 ]
Ciiiichooo! Nie psuj bajeru :roll:

Da...........ia

2014-01-30, 11:23
Komentarze lepsze niż sam temat :D

wiesiors4

2014-01-30, 13:31
rafa97 napisał/a:

Fajne. Gdzie wersja z Mahometem?


Nie ma, bo fejm jest tylko jak się ciśnie z katoli. Ateusze nie wierzą w żadnego boga, ale cisną tylko z chrześcijaństwa, bo to takie fajne :D

tip.top napisał/a:

Ale jakby na stronie było przebieranie wspomnianego już Mahometa, albo Buddy to już nie byłoby takiego poruszenia... banda j***nych hipokrytów :hitler:


Ja tu nie widzę żadnego poruszenia :roll:

xts

2014-01-30, 14:00
cys23 napisał/a:

@Tazz

Nie wiem, skąd się biorą u ludzi wyobrażenia, że Dżizys nie istniał. Już któryś raz się z tym spotkałem na sadisticu...Mylicie postać Dżizysa z Bogiem - to w jego brak wierzycie, pseudoateiści. Chytrus jest udokumentowaną historycznie postacią fizyczną. To, czy robił czary-mary z chlebem i krwią, lub czy biegał po tafli oceanów to już inna bajka.



bilbia to nie książka historyczna, ty durniu, a tylko w niej o jezusie chytrusie, który pił spiritus.

go...........et

2014-01-30, 14:56
No proszę, okazuje się, że Mahommet jest zwykłym gejaszkiem z większej europejskiej/amerykańskiej metropolii:



Drodzy muzułmanie, dla niego się detonujecie?

ReniferPL

2014-01-30, 15:16
@tiptop
chyba cie poj***ło z tym dystansem człowieku. pamiętasz co muzułmanie zrobili, kiedy jakiś pok***ieniec podarł ich koran? pamiętasz jaka była reakcja całego świata? brzydze sie ludzmi, ktorym mozna w twarz napluc a powiedza ze deszcz pada, a wiesz co? reprezentujesz dokladnie taka sama logike, a swoim podejsciem nie roznisz sie niczym od aktywistek femenu.

i nie, nie jestem katolikiem ani muzulmaninem, ale respektuje czyjes uczucia religijne, a miejsce takich smieci, ktore nie uznaja zadnych wartosci jest w smietniku

Szron

2014-01-30, 15:27
A wersja z żydowskim mesjaszem co to r*chał owce też będzie?

Pindzel

2014-01-30, 16:47
Ja tam zrobiłem wodnego maga, wiecie jak zapie**ala po wodzie :krejzi:

strzelec_

2014-01-30, 17:49
Nie zesrajcie się z tym Chesúsem.